Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 14.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема метални номеранови  
Автормeтaлл (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 23:44



интересувам се колко вървят златни и сребърни номера на вивател. в сайта им естествено няма никаква информация, а с 123 не ми се разправя.



Тема Re: метални номеранови [re: мeтaлл]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано09.03.08 07:02



Нищо няма да ти струва, стига да е свободен номера. Когато сключваш договора си избираш абонатния номер, ако вече е зает - избираш следващ. И "Глобул" вече процедират така, поне на мен в "Германос" ми предложиха да си избера номер, когато сключвах договора, без да ме карат да плащам някаква такса. Единствено "Ментел" имат такса, ако искаш да си избереш номера, а не да ползваш какъвто те ти дадат (да не говорим, че не знаеш в този случай какъв номер ти дават - при "Вива" и "Глобул" номерата са написани на кутийките на картата, а ментелския номер го разбираш чак като си активираш картата).



Тема Re: метални номеранови [re: мeтaлл]  
АвторbTk (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 07:14



360-silver
900-gold



Тема Re: метални номеранови [re: Boдeндyx®]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано09.03.08 13:06



като взимах карта от глобул ми дадоха да си избера от около 10-20 номера- от смешни по смешни,без никаква логика,едва намерих един с 2 еднакви цифри.

СКоро си смених и вивателския номер,намерих си един свободен с 4 еднакви цифри и смяната и номера беше безплатна. Но златните са си златни и струват$

Редактирано от DTMF на 09.03.08 13:07.



Тема Re: метални номеранови [re: bTk]  
Автор nemesys123 (размишляваща)
Публикувано09.03.08 13:49



malka popravka
420 - e sreburniq
ina4e zlatniq si e 900



Тема Re: метални номеранови [re: Boдeндyx®]  
Авторrazbira4a (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 20:27



kogato ne si savsem kompetenten, po dobre zamal4i..
Pri Mtel, kagato aktivirash karta s dogovor, imash izbor ot 20 nomera - bezplatno



Тема Re: метални номера [re: nemesys123]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано09.03.08 21:14



Тия нормални ли са с тези цени?!



Тема Re: метални номеранови [re: nemesys123]  
Автори-aй (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 21:27



вивателци са дигнали цените, преди ако не се лъжа златния беше 600 лв., а сребърния 240 или 260 лв. Ако наистина сребърния е станал 420 лв.,то М-Тел предлага такъв за 360 лв.!!!



Тема Re: метални номеранови [re: и-aй]  
Автор nemesys123 (размишляваща)
Публикувано10.03.08 13:51



Dam dignali sa gi.Predi sreburniq be6e 280, a zlatniq 600, no sega sa 420-sreburen i 900-zlaten.No puk ima hubavi nomera za purvona4alen izbor koito ne sa zlatni ili sreburni,zavisi dali 6et si oceli6 takuv.



Тема Re: метални номеранови [re: nemesys123]  
АвторБълrapинa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 18:39



Що не лаеш на български с български букви?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.