Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 29.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Мания за цял живот"  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 13:49




И тези се изтарикатиха и предлагат ограничение от 30 дни като останалите. Следващото което може да се очаква е таксуване 60/1 Става ясно, че оферта като "Бонуси без край" няма да се повтори повече.



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: hoho]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано03.03.08 18:08



Добре звучи, на всеки 20 лв+7 лв подарък, или това е равносилно на 32 ст/мин до всички мрежи, с минимално таксуване 30 сек. А за нови Бонуси безкрай забрави, който купил купил

Редактирано от DTMF на 03.03.08 18:11.



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: DTMF]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано03.03.08 21:37



btkmobail - За ваучер от 50лв=20лв бонус говориш 159мин с всички оператори,а ако си на тарифа всеки ден още повече!За бонуси безкрай няма да споменавам,защотото те просто са перфектни 50лв са равни на 1000мин + 500смс към Вивател +129 мин към Мтел и Глобул!!!
Много точно казано!!!



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: DTMF]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 22:22



Няма такова нещо на всеки 20 лева да получиш 7. За да ги получиш трябва да дадеш минимум 30 лв. - при първо зареждане 10 и при второто 20. И тези ниски цени, дето ги калкулират от 0.32 лв на мин., имаийки предвид горното, са непостижими. Какъв ще е този клиент на предплатена услуга да зережда всеки месец по 10, че и по 20 лева?

За два, три, хайде четири месеца би могло да стане, но за повече...Така, че... евентуално поевтиняване на минутата до цената на конкурентните оферти е доста ефимерно...



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: s.o.]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано03.03.08 23:17



Прав си,офертата на Вивател е доста по изгодна и не може да се сравнява с тези на Мтел и Глобул,най-малкото че важи и за стари клиенти,а не само за новите бройки в мегаломанската идея за 6 милиона абоната.
А да ти кажа честно доста абонати на "Бонуси безкрай" зареждат често ваучери и тая оферта е златна за тях,и ако погледнем реално само първия зареден ваучер не получава бонус,всеки следващ получава,стига да е в размките на 30 дневния период.



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: Kurti_vleze]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 23:39



не ми излиза нещо сметката.за 20 лв-7 лв бонус=61 мин разговор.не е ли по-добре с фриидъма- за 20 лв-83 минути!все пак е добре че е за стари абонати.има хора,които зареждат веднъж месечно-нека се възползват!



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: hoho]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 12:20



те от одавна се изтарикатлиха. Много от офертите за безплатни минути не се прехвърлят :-)



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: hoho]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано04.03.08 18:44



Ако не се лъжа, промоцията важи и за Бонуси безкрай, поне така ми каза човек работещ във Вивател. Иначе промоцията е добра според мен, ако си на предплатена и използваш около 20-тина лева на месец и правиш презареждането на 29 или 30 число винаги ще получаваш бонуса. А и това е хубаво, че първо изговаряш бонуса и след това почва да ти взима от сумата на заредения ваучер.



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: ohluva]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 20:27



Въпросът при Бонуси без край е дали бонус минутите се отчитат преди паричния бонус? Да не би да е така че тези 7 лв. се дърпат преди всичко и отиват за разговори до Вивател по 44 ст. Ще е доста зле ако е така.



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: Vivata]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано04.03.08 21:04



Първо се отчитат безплатните минути,след това бонуса и чак накрая стойността на заредения ваучер.
Такава е последователността-гарантирано!



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: hoho]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано06.03.08 22:25



офертата е отлична

Важи, както за нови, така и за настоящи клиенти.
Много ми допада войната между "жабата" и "щъркела"



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 11:23



ама те война ли водят



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 15:46



Аз пък не мога да проумея какво толкова ревете за бонуси-безкрай. Доколкото знам там минутата ти е 44 стотинки.Страшна далавера, няма що. Безплатни минути, пък няма на кого да се обадиш. Все едно срещу всеки ваучер независимо от стойността му да дават 10 000 безплатни минути с всички фиксирани мрежи в Африка.Ако знаете само колко сте жалки...



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано07.03.08 16:28



Ние ли сме жалките?
А според мен е жалко,че мозъчната ти операция се е оказала неуспешна.
Мисли,момче,мисли преди да дрънкаш глупости.
Знам,че ти е трудно да се съсредоточиш за повече от 10 секунди,но има специализирани медицински кадри,които биха могли да ти бъдат полезни...само желание да имаш





Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано07.03.08 23:23



Аз ги виждам малко по иначе нещата с бонусите

При ваучер от 20 лв(500 мин), минутата до 1 милион абонати струва 4 ст/мин , без минимални таксуваниябез договори... + подарък 45 минути до чужди мрежи , или 100 кратки обаждания

А ако важи и новия бонус от 7 лв при презареждане може пак да посмятаме))

Редактирано от DTMF на 07.03.08 23:24.



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: DTMF]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано08.03.08 01:35



Офертата е чудна! Като свършат картите "Летни свалки" ще се възползвам!

Иначе сега съм на едни други, 15 лв. - карти на договор и минимум 100 лв. лимит!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: DTMF]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано08.03.08 08:45



Аз пък го виждам точно обратно - 500 мн подарък към Вивател /обажданията към мрежата не теглят пари от ваучера/ и 44,4 мин. към всички - тоест докато се изхабят 20-те лв. около 45 мин. Но не е правилно да казваш че в мрежата на Вивател било 0,04 лв. - то си е 0 лв. - защото през тези 500 мин не тегли нито стотинка от ваучера





Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: pegasO7]  
АвторДTMФ (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 15:38



Зависи кой как му отърва да ги вижда нещата

Ако имаш много познати на вивател ще ти трябват точно 500-те минути и заради тях ще зареждаш ваучера, и ти идват по 4 ст



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: ДTMФ]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано08.03.08 18:06



Кажи речи при мен е така. Дори като изхабя минутите повечето пари от ваучера пак ги говоря към Вивател



Редактирано от pegasO7 на 08.03.08 18:07.



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: hoho]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 00:50



не е лоша промоцията!има и друг вариант-зареждаш 5-6 месеца редовно и после като се натрупат-не зареждаш а само говориш(имайте предвид че бонуса е валиден 1 месец!)аз така ще направя с моите бонуси безкрай-ще вкарвам всеки месец по 20 лв и ако много се натрупат ще спра по някое време и ще си имам например 100 лв+2500 минутки към вивател!



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: ивaн]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 09:18



Не е лоша промоцията, само дето ти слагат двата крака в една обувка. Трябва да бързаш да зареждаш, второ, да бързаш да изговориш бонуса.
При Глобул от години за 40 лв. получаваш 51 лева, с което минутата е 0.35 лв., и няма срок за харченето на парите. Вивател страшно много закъсня с това и го направи така, че да се ползва само от интензивно говорещи, а те са повече на абонамент. Това е поредния недомислен ход на оператора. Мое мнение.

Апропо, за ББ не важи, поне тука така пише: http://voucher.hit.bg/



Тема Re: "Мания за цял живот"нови [re: s.o.]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано10.03.08 09:50



При Глобул от години за 40 лв. получаваш 51 лева, с което минутата е 0.35 лв., и няма срок за харченето на парите

Това сравнение хич не е коректно,а уместно-още по малко.Хубаво е,когато се казват такива неща да се казва всичко-а именно,че за да получиш този бонус трябва да си клиент на би-кънект поне три години!И че бонуса на ваучера от 15 лева е 1,50 лв!А ако си клиент от една година,бонуса на тази сума е умопомрачителните 0,50 лв

Абонати на по-малко от година,не получават ниакъв бонус.Ето това в реалност предлага Глобул.


Апропо, за ББ не важи, поне тука така пише: http://voucher.hit.bg/

Поредната лъжа!
Апропо,защо не се научите че на 123 има по голяма вероятност да ви дадат вярна информация,отколкото от сайтчета като това на Бай Кольо от Горна Малина!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.