Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 22.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Новото при "Фаворити"нови [re: s.O.]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.02.08 13:58



аз вече си вкарах и един бтк номер. са ше си правим конференция с хората от списъка, с които така и така рядко се виждаме. това поне го признавам на вива - 1000 мин. определено никак не са малко. единствения начин да ги изговоря е да правя конференции. :)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: няма такава разлика.нови [re: nasko]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.02.08 14:04



активирал съм си фаворити към основната тарифа още като стартираха. бях записал 4 вивателски номера. една бройка ми стоеше свободна. преди малко заявих на 123 и един бтк номер. приеха ми заявката без никакви условности, увъртания или обяснения. ще бъде активиран, както обикновено в 0:00 часа тази нощ.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Новото при "Фаворити"нови [re: s.O.]  
Автор vzlatev (русенец)
Публикувано12.04.08 19:56



а според вас мога ли да се пусна на тънка тарифа и веднага да си пусна и фаворитите като нов клиент вместо да минавам директно на фаворити на 14лв такса? просто по този начин спестявам 4лв и говоря на по добри цени....

-----------------------------------


Стартирай в Русе!

Тема Re: Новото при "Фаворити"нови [re: vzlatev]  
Автор nemesys123 (размишляваща)
Публикувано12.04.08 20:01



Можеш разбира се.Тарифа Фаворити основната, която е с 14 лв. такса вече не се предлага, както и Фридъм 30



Тема Re: Новото при "Фаворити"нови [re: s.O.]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано14.04.08 02:12



ако си инсталирате програма искотт в телефона може да ползвате 5-ия номер до БТК за безплатни разговори до скайп




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.