Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Prodavam Bonusi bez krai  
АвторSiemens_fujitsu (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 11:02



Prodavam Bonusi bez krai,cena 80 lv. za kontakti:0877465654.
Cenata ne podleji na komentar.





Тема Re: Prodavam Bonusi bez kraiнови [re: Siemens_fujitsu]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано10.02.08 11:22



Па как за два дена вдигна

два пъти?

Цената може и да не подлежи на коментар, ама предлагането на бонуси без край от никому неизвестни хора определано е интересна за дискусия тема.



Тема Re: Prodavam Bonusi bez kraiнови [re: Siemens_fujitsu]  
АвторO8OO7 (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 14:05



А картодържачи към картите имаш ли ?





Тема Re: Prodavam Bonusi bez kraiнови [re: Siemens_fujitsu]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 17:58



Аз бих си купил такава карта и за 100 лв ако трябва, но се оказа, че безплатните минути са само към Вивател. А за мое съжаление нито един от познатите ми не е на Вивател. Много от тях имат карти на Вивател (включително и аз), но ги държат и те като мен при батерията на апарата, а не в самия апарат. Аз също си слагам вивателската карта в самия телефон, само когато ще звъня на някого. Кефят ме Вивател, но не смятам да им плащам минутите в собствената мрежа чрез разговори с другите два оператора.



Тема Re: Prodavam Bonusi bez kraiнови [re: O8OO7]  
Авторfujitsu Simens (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 09:49



da ... imam

Моля, без глупости.


Редактирано от Чo :) на 12.02.08 11:03.



Тема Re: Prodavam Bonusi bez kraiнови [re: fujitsu Simens]  
АвторTpaйчo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 09:53



Аз пък продавам ...

Моля, без глупости.

Редактирано от Чo :) на 12.02.08 11:03.



Тема Re: Prodavam Bonusi bez kraiнови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторviVaKuR (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 03:54



az puk si sprjah dogowora sled kato blizo 2 godini si plastah. Slujitelkata me popita za pritchinata za spirane - i kato i kazah tche ne poznawam nito edin na koito da ima za kakwo da mu se obadja s vivatelski nomer ne mi powjarwa

basi 2 godini plastah taksa , daje bezplatnite minuti njamashe s kogo da si izgoworja

golemi mizernici



Тема Re: Prodavam Bonusi bez kraiнови [re: viVaKuR]  
Автор nemesys123 (размишляваща)
Публикувано21.02.08 20:30



Направо им дреме на служителите , че си се отказал..страхотна загуба щом дори не си говорил като хората ....такса повече от 20 лв не си плащал , така че браво Вивател забогатя от тебе!



Тема Re: Prodavam Bonusi bez kraiнови [re: viVaKuR]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 09:21



Никой не ти е виновен, че си тъп и не си знаеш елементарните потребителски нужди. Възниква и въпроса - с какъв (или по-скоро: с липсата на какъв) акъл си сключил 2-годишен договор, при положение, че си нямал дори един познат с Вивателски номер? Мазохист.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.