Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема падна ми мнението за вивателнови  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано06.02.08 17:07



Скоро ми откраднаха предплатена карта с хубав номер, картончето с което мога да удостоверя че съм собственик на картата е в мен, а не искат да ми издадат нова карта.

Казват че предплатената карта се водела на някакво име, т.е. не съм бил аз , и дотам , не искат да я сменят.

От кога предплатените карти се водят на име?




Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: DTMF]  
АвторHиcтeл (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 17:44



Аз като си взимах карти от БТК и ми искаха име - без да ми проверяват лична карта и тн.Картата твоя ли е иначе или е служебна ?



Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: Hиcтeл]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано06.02.08 18:31



Моя ... беше . Вече я полва някой друг , а картончето с серийния номер ми остава за спомен. Явно търсят начин да блокират всички карти на "бонуси безкрай"




Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано06.02.08 18:37



Пробвай още веднъж.

Идеята е да се провери дали различен оператор на 123 няма да се държи до друг начин.





Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано06.02.08 19:48



Явно търсят начин да блокират всички карти на "бонуси безкрай"
Грубо, много грубо... Няма идеален оператор, особено Вивател, но такова обвинение не очаквах...



Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано06.02.08 19:53



Звънях 2 пъти до 123 днес, веднъж от личния ми номер който е на договор, и втория път директно от стационарния телефон в БТК центъра. Казват изчакайте момент и след това:
Не може да ми издадат нова или да я блокират понеже се водела на нечие име и то не било като моето






Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: DTMF]  
Автор nemesys123 (размишляваща)
Публикувано06.02.08 20:26



Виж в случая , тъй като много хора обичат да препродават карти бонуси безкрай, да ги спират и да си изваждат нови се въведаха разни критерий.Единият начин да се спре тази измама е налице, вече се таксува за повторно изгубена карта. Обаче и измамниците от своя страна стават по хитри, обаждат се на 123, диктуват ICC от самата карта и молят да им се регистрира на името, защото ги е страх да не би някой да им я спре.И в случая няма как да се удостовери, човека наистина ли е притеснена или както явно е станало в твоя случай е измамника.И понеже е ваучер никой не си дава и кой знае какъв зор.Поинтересувай се пак на 123 какво да им изпратиш, за да удостовериш, че ти си реалния собственик.



Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: nemesys123]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано06.02.08 23:48



Значи след новите мерки за сигурност какво се получава:

Ако някой ви вземе сим картата (уж да я разгледа и провери тарифата), след 5 минути вече е новия собственик на картата и картончето ви остава за спомен

Редактирано от DTMF на 07.02.08 00:35.



Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: DTMF]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 09:21



А ти тази карта от къде я купи, директно от търговската мрежа или от някой, който я препродава?



Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: Sharky]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано07.02.08 11:36



70 лв от търговец на едро





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.