Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: DTMF]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 11:53



Може би това е причината. Ще взема да си направя и моята карта с бонусите да е поименна да не бера ядове ако ми я откраднат или нещо подобно.



Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: Sharky]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано07.02.08 12:48



Направи си я, освен ако вече не е поименна.
И аз имам друга но вече се чудя дали има смисъл да звъня на 123, току виж пак ми казали че е на някакво име и после да се чувствам така сякаш съм я крал




Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: DTMF]  
Авторaruba_man - ban + delete (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 19:18



E пардон, не може ли да се смени името? Що за идиотщина. Попитай какви документи се изискват за смяна на регистрацията. Сигурно данни на стария и новия собственик и подписи на двамата.

Иначе е по-добре така, измамите с бонусите зачестиха, така че смятам че е правилно да не се издават карти само срещу номера на карата. В Мтел ти искат и допълнителни информации, примерно номер на ваучер и 5 най-често набирани номера. Това е по-добра система.



Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: DTMF]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано07.02.08 19:50



И какво са виновни "Вива", че не си се сетил да регистрираш картата? Както и, че не си си "отварял очите", за да не ти я откраднат. Недей и ти като ментелските клакьори!



Тема за предплатените картинови [re: DTMF]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано07.02.08 20:57



нито един от операторите не се трогва особено, просто защото си анонимен.

Дълги години бях абонат на М-Тел (може би 8-9 години). След време реших да ги сменя с Вивател - по много причини, които вече не един път съм казвал. Картата от договор ми я смениха на предплатена. Понеже дълго не я бях ползвал, едната година се беше изпързаляла и съответно картата блокирала. Исках да я заредя и възстановя отново - не успях. Уклончиви отговори, безкрайни откази..

Същото беше и с глобулската ми карта, която тогава беше предплатена и с много хубав номер - 264488. Наложи ми се да замина в чужбина, а тогава още нямаше предплатен роуминг. Картата беше изтекла и пак никой не пожела да я възстанови, дори при устна декларация че искам да стана абонат на договор..

И си мисля, че Вивател няма да е изключение от общите правила





Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: Boдeндyx®]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано07.02.08 21:18



всички пишете да се намирате на приказка

Ти случайно да не си бил наясно че предплатените ксрти се водят на имена?




Тема Re: за предплатените картинови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано07.02.08 21:20



Ново 20 , кой бил анонимен? По горе писах че съм звънял от картата си на договор, както и от телефона в самия бизнес център




Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: aruba_man - ban + de]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано07.02.08 21:26



Що за въпрос? Ще се смени името стига да го знаеш, знаеш ли през колко човека е минала картата докато стигне цена 70-100 лв






Тема Re: падна ми мнението за вивателнови [re: DTMF]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано07.02.08 22:10



Да - тук, и в други форуми, многократно беше писано, че предплатените карти на "Вивател" може да се регистрират.



Тема Re: за предплатените картинови [re: DTMF]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано08.02.08 06:49



Разбрах те откъде си звънял, но си го направил за предплатена карта, а не за такава на договор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.