Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема проблем с вивател!нови  
Авторlucas (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 17:03



здравейте на всички,значи имам следния проблем-незнам към кого да се обърна затова пиша тук.от 5 дена телефона ми спича и забива докато се ровя в менюто му,а най -интересното е че се случва само със виватателската карта бонуси безкрай .флашнаха ми телефона(к750),и не се оправи-след като сложих мтелската карта,забелязах че проблема го няма.слагам вивателска и пак забива,при положение че работи с нея вече 1 година.и другото нещо което ми направи впечатлени е горе в ляво чертичките за обхват не мърдат независимо къде съм-и има над самите чертички във същата форма триъгълник светлосин -все едно обхвата се показва със правоъгълниче,а не със триъгълник-на степени на чертите.та според вас може ли проблема да е в картата?и какво да правя
благодаря предв.



Тема Re: проблем с вивател! [re: lucas]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 18:23



и има над самите чертички във същата форма триъгълник светлосин
towa ti e индикатора за наличие на гпрс



Тема Re: проблем с вивател!нови [re: lucas]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 19:51



пробваш с друга вивателска, ако няма проблем звъниш на 123 и казваш че са откраднали картата



Тема Re: проблем с вивател!нови [re: OO7]  
Автор LSASS (новак)
Публикувано29.01.08 22:07



не само ти имаш такъв проблем имам моторола С115 която забива с вивателската карта а с глобулската няма проблеми





Тема Re: проблем с вивател!нови [re: LSASS]  
Авторterveperve (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 10:58



същия проблем с benq-siemens ef81
с вивателска карта изобщо отказва да тръгне
след като го включиш изписва че търси мрежа и след това се самоизключва
с ментелски карти няма никакви проблеми

абе изобщо вивател докога ще се правят на мишки в трици все едно няма нищо
след като стана ясно че картите им не са наред
веднага искам да спра коментари от сорта ама аз нямам проблеми защото това не значи че картите са читави
нито глобул нито ментел имат тези проблеми което значи че вивател трябва да дадат обяснение или най малкото да си оправят бакиите с дефектните карти/настройки



Тема Re: проблем с вивател!нови [re: terveperve]  
Авторvivatel (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 12:55



А аз от скоро имам някъкъв проблем с картата. На 2 телефона ми забива. Ама и да я сменям каква е гаранцията че пак няма да стане така? Поне докато не пуснат нови подобрени карти?





Тема Re: проблем с вивател!нови [re: vivatel]  
Авторlucas (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 15:30



ИСКАМ ДА ВИ КАЖА ,ЧЕ СЛЕД КАТО СЕ ОБАДИХ ВЪВ ВИВАТЕЛ И БЯХА ТАКА ЛЮБЕЗНИ ДА МИ ДОСТАВЯТ НОВА КАРТА СЪС СЪЩИЯ НОМЕР ,И ТО ДО ОФИСА(АЗ СИ МИСЛЕХ ЧЕ АЗ ЩЕ ТРЯБВА ДА ХОДЯ ДО НЯКОЙ ТЕХЕН ОФИС) ВСИЧКО ВЕЧЕ Е НАРЕД.ТАКА ЧЕ,АКО НЯКОЙ ИМА ТАКЪВ ПРОБЛЕМ НЕКА СЕ ОБАДИ ДА МУ ПОДНОВЯТ КАРТАТА.И ВСИЧКО ЩЕ Е ОК.
ЕДНО БРАВО ЗА ЛЮБЕЗНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ НА ВИВАТЕЛ-НЕЩОТО КОЕТО ЛИЧНО МЕН МЕ ИЗНЕНАДА КАТО ЗНАМ КАК Е ПРИ МТЕЛ.
БРАВО!



Тема Re: проблем с вивател!нови [re: lucas]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано30.01.08 20:12



понякога СИМ картите дават проблеми, япелирам да се обръщате за помощ на 123, в някои случай проблема се оправя дистанционно, но за съжаление по някога се налага подмяна на самата карта





Тема Re: проблем с вивател!нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
АвторbTk (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 21:02



Само да допълня че втора смяна на карта независимо от причината струва12лв



Тема Re: проблем с вивател!нови [re: bTk]  
Авторvivatel (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 21:13



Е ама като проблема не е в моя телевизор и вместо да плащам за смяна да си прекъсна плащането на фактурите. И това няма да е по моя вина, та няма как и да се издължа повече.

Щото нали се сещате че както изрядно си плащам, така очаквам и картите да са изрядни. Не да плащам за грешките на оператора. Та и в съда няма как да стане номера повече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.