Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кредитната карта - помагайте!!!нови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано11.01.08 10:03



Приятели, започнах онзи ден да да попълвам онлайн заявката за кредитната карта "Вива-ПИБ" и след третата стъпка ми дава, че не бил разпознат номерът ми, да съм се обадел на "Вивател".
Като се попълва заявката, се искат два номера - веднъж номерът на "Вивател", и втори път - номерът на "Вивател" за безплатните минути.
Е, попълних един и същи номер в двете полета, а именно - вивателския ми номер по договора.
Някой имал ли е този проблем и какво е решението - да не би безплатните минути да са само до един номер от мрежата на "Вива" и да трябва да се въведе той във второто поле?



Тема Re: Кредитната карта - помагайте!!!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.01.08 11:59



E Tu, Brute!



Тема Re: Кредитната карта - помагайте!!!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор13 (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 14:27



еми като не гледаш и не четеш внимателно.
специално за тази оферта трябва да изпратиш и 3 яйца



Тема Re: Кредитната карта - помагайте!!!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано12.01.08 10:13



в едното поле попълващ, твоя абонатен номер(ако не го знаеш, звънни на 123) във второто поле се попълва мобилният номер на който ще получаваш допълнителните минути, както и автоматично погасасяване на сметката.
Това е.
Успех





Тема a какво казаха отнови [re: Boдeндyx®]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано12.01.08 10:57



"коректно и цивилизовано отношение към абонатите си!"?



не че се заяждамн но се вижда какви смотаняци са вивател, а съчетано с ПИБ обслужването направо е ад. А по темата ми чети внимателно какво се иска да се попълни. Аз нямах проблеми с нищо, сега не мога да се сетя какво точно се попълва... имаше нещо такова но написах един и същ номер.



Тема Re: Кредитната карта - помагайте!!!нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано12.01.08 16:17



Добре де, ама защо два номера? Аз имам един абонатен номер и на него искам да получавам безплатните минути, или като абонатен номер трябва да посоча ментелския номер, който дадох когато сключвах договора с "Вивател" при промоцията "Доведи приятел"???



Тема Re: Кредитната карта - помагайте!!! [re: Boдeндyx®]  
Автор welcome_to_hell (I'll be back...)
Публикувано12.01.08 19:14



Ето великите и най добрите Вивател си показаха рогата...Водендух няма идеално нещо на този свят!! Всичко се променя по някакав начин дали към по - добро или зло...и един въпрос защо не кажеш нещо против Вивател сега с този проблем или просто пристрастието ти е налице...а М - Тел винаги за всичко са ти били виновни...помисли малко реално!!



Тема Re: Кредитната карта - помагайте!!!нови [re: welcome_to_hell]  
Автор cyg (<>)
Публикувано12.01.08 19:20



Ето великите и най добрите Вивател си показаха рогата..Проблемът не е във Вивател, я във Водния дух

. "...иска се и акъл", както се твърди в една реклама.



Тема Re: Кредитната карта - помагайте!!!нови [re: welcome_to_hell]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано12.01.08 19:37



Нищо не са си показали "Вивател", малоумно ментелско клакьорче!
Свързах се с безплатния номер за информация - цялата работа е, че картата се издава на абонати, които имат платени поне две фактури, а аз съм абонат от 14.12.2007 г. и втората фактура ще ми излезе на 22-ро число този месец.
Така че - въпрос на две седмици търпение


А вие клакьорите на "Ментел" и "Гробул" чакайте любимите ви кожодери да ви предложат нещо подобно - тя и Кума Лиса чакала да паднат на коча тестисите



Тема Re: Кредитната карта - помагайте!!!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано12.01.08 20:39



не че съм запознат, но доколкото схващам първото е абонатен номер, които не е мобилния ти, а клиентски номер някакъв.

А следващото вече е номера на телефона

Редактирано от DTMF на 12.01.08 20:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.