Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Внимавайте с промоцията с 3000 минути на вивател,нови  
АвторMишo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 13:05



Внимавайте с промоцията с 3000 минути на вивател, защото не е това което пишат!!!!!
Ето какво ми се случи:
изпращам си аз смс на 3000 за приятел с номер в мтел с идеята да си получа 1000 мин. а той 50% отстъпка от месечната такса за първите три месеца. е, да, ама не!!!! Изненада!!!! Нито аз получавам минутите, нито той отстъпката.. Започна се с номерата и от страна на Дивател, както другите оператори. Обясненията на 123 са, че съм бил с абонамент на учител. А в сайта ясно пише: всеки клиент на въпросния оператор.
http://www.vivatel.bg/bg/news_details.php?id=351
. Е, аз клиент ли съм или...?
Явно номерата започват и жалко, че сега трябва да ги търпя две години, а и приятелят също!!!!!!!!!!!
П.С. Няколко дни чакам въпросните 1000 мин. и моя приятел отстъпка за първите три месеца, но няма. Започва се с оправданията и разпитванията за това дали всичко съм направил както трябва. Ами освен че изпратих смс и за друг номер и пак същото... Какво повече да направя...!!!!!!!!!!!

Номера, номера....



Тема Re: Внимавайте с промоцията с 3000 минути на виватнови [re: Mишo]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано18.12.07 20:22



само дето в сайта няма абонамент " на учител", или с други думи ползваш неофициална тарифа

Редактирано от DTMF на 18.12.07 20:23.



Тема Re: Внимавайте с промоцията с 3000 минути на вивател,нови [re: Mишo]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 11:46



так и не благоволиха дивател или рибател или тъпа тел да разгледат случая. остана си новогодишната ми награда. без безплатни минути за мен. и без отстъпка от таксата за другия!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Внимавайте с промоцията с 3000 минути на виватнови [re: мишo]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано04.01.08 12:06



Ти си доста нагъл обаче.Не стига,че ползваш привилегирована тарифа с 6 лв такса и 300 безплатни минути,но искаш да ти дадат и още...
Къде в сайта на Вивател е обявена тарифата,на която си?
Представи си някой, със служителкса карта на Глобул да речем,да иска да се възползва от промоцията за обикновените непривелигоравани абонаменти.Мислиш ли,че ще му позволят,а?



Тема Re: Внимавайте с промоцията с 3000 минути на виватнови [re: Kurti_vleze]  
Автор cyg (<>)
Публикувано04.01.08 12:18



А защо не са указани изключенията? Човекът от къде да знае, че офертата не важи за него? Това не е ли измама?



Тема Re: Внимавайте с промоцията с 3000 минути на виватнови [re: Kurti_vleze]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 13:29



за каква наглост става въпрос. попитай в 2ве. и не съм с някаква служителска. просто преди време работех в образованието и... така си взех тази карта.



Тема остави го кур-ти влезе:-(нови [re: misho]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 14:47



то в неговите представи, всеки трябва да се чувства виновен, че е клиент по принцип. Да ама време е вече хората да се осъзнаята. И някой го правят.
Ето защо те съветвам да не пишеш тук а направо до Btc и всекаквите им там отдели Обслъжване на клиенти с копие до вътрешен одит, и до КРС, КЗП...
начина за борба с неразбориите и нефоглежданиците на фирмите и обслужването на клиените е този. Форумите са само за информация. Дори и да обидиш вивател като и смениш името на кво ли не никой няма да се трогне, защото виж само кво става в клуб БТК - неводолни служители, които са намерили форум за изява на недоволството, но в крайна сметка никакъв напредък. напредъка идва от самото досаждане на самия доставчик на услугата или стоката...



Тема Re: Внимавайте с промоцията с 3000 минути на виватнови [re: misho]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано04.01.08 15:12



Попитах нещо конкретно и ясно?
Къде е обявена твоята тарифа?
В сайта на Вивател намери ли твоята тарифа???
Явно на някои им отърва да се правят на ударени,но не е това начина да плюете,има и по елегантни способи-с доказателства,с аргументи...така ми приличате на недоценени стари моми (cyg не се засягай)!
Ясно е казано,че промоцията важи за всички тарифи на Вивател...и е именно така-всички официално обявени тарифи се възползват без проблеми,как така никой друг не изрева досега,само ти.
И знаеш ли какво ти предлагам-иди в някой бизнесцентър-сподели проблема си,поискай да преминеш на тънката тарифа да речем и вярвам,че ще ти влязат в положението и ще се възползваш от промоцията...какво,май не си съгласен?
Не ми отговаряй,знам защо





Тема Re: Внимавайте с промоцията с 3000 минути на виватнови [re: Kurti_vleze]  
Автор cyg (<>)
Публикувано04.01.08 15:43



Къде е обявена твоята тарифа?
В сайта на Вивател намери ли твоята тарифа???

Това какво значение има?

Ясно е казано,че промоцията важи за всички тарифи на Вивател.
След като дори на теб е ясно, че промоцията важи за всички тарифи на Вивател, защо да не важи за учителските карти? Явно се правиш на ударен, а?

поискай да преминеш на тънката тарифа
Защо да го прави? Защото е бил излъган от Вивател?



Тема Re: Внимавайте с промоцията с 3000 минути на виватнови [re: Kurti_vleze]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 16:19



според теб всички тарифи какво означава?
а иначе с удоволствие бих преминал на тънка, ако мога!!!
Защото сега плащам 7.20, а иначе ще плащам 5 лв.
Но и това не може.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.