Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най после край на договоранови  
АвторWlMAX (Нерегистриран)
Публикувано31.12.07 16:23



значи от началото на месеца се мъча да се пректратя договора 2 пъти им пращах писма на техния адрес че искам да си спра картата но на 123 упорито ми казваха че не ги били получили. накрая лично им пуснах заявлението в тяханта кутия звънкам на 123 и оная там пак ми казва че не го били получили тогава им заявих че лично съм го пуснал в кутията им и ако не ми спрат картата ще подам жалба. вчера звънкам на оператора и най после ми казаха че от 20 януари вече не съм им абонат.

сега този месец така или иначе не им ползвам картата чудя се да я плащам ли последната фактура или не?



Тема Re: Най после край на договоранови [re: WlMAX]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 10:02



Тц, тц... през големи мъки си минал, момко. Толкова ли трудно беше да пуснеш едно писмо с обратна разписка, както правят всички цивилизовани хора, които искат да са сигурни, че получателят ще получи (или откаже) пратката?

Колкото до плащането на фактурата - лично твоя работа си е, незнам защо въобще ни занимаваш с финансовите си недоразумения.





Тема Re: Най после край на договоранови [re: Mинaвaщ]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.01.08 14:00



през големи мъки си минал, момко
Така е с Вивател, мъка, мъка...





Тема Re: Най после край на договоранови [re: Mинaвaщ]  
АвторWlMAX (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 15:21



Ами да ти кажа че това ми беше първото писмо в живота което пращах и не го знаех тва с обратната разписка.

А за фактурата се чудя тъй или иначе е последна, ако не я платя дали ще ме съдят или ще ме обявят за некоректен платец?
Неискам да я плащам не че съм голям скъперник и искам да ги излъжа ами поради факта че заради тяхното мотаене трябва да я плащам даже без да ползвам услугите им.



Тема Re: Най после край на договоранови [re: cyg]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 17:56



Така е с Вивател, мъка, мъка...



Незнам, не ми се е налагало да си прекратявам договора. Така като гледам другите 2 оператора - скоро няма и да го прекратя. Просто обясних на човека как се пуска писмо, когато иска да е сигурен, че получателят ще го получи.



Тема Re: Най после край на договора [re: WlMAX]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 18:02



Макар и риторично - отговаряш на въпросите си. Когато се сключва договор, той се сключва при определени условия - ти се съгласяваш и подписваш. Не става въпрос само за "Вивател" - навсякъде е така. Ако си некоректен - плащаш неустойка (таксите). Ако те са некоректни - завеждаш дело и го доказваш (тогава те ще ти платят).

Дори и 5 лв. да дължиш, не ги ли погасиш в определените срокове - автоматично влизаш в списъка на нередовните платци. Но, естествено, си е напълно твоя работа искаш ли да си в този списък или не.





Тема Re: Най после край на договоранови [re: Mинaвaщ]  
Автор cyg (<>)
Публикувано01.01.08 19:02



Просто обясних на човека как се пуска писмо...
Така е, младото поколение освен писмата до Дядо Коледа надали е пускало други писма

. Не мога да разбера обаче защо Вивател ползват такъв начин за комуникация.



Тема Re: Най после край на договоранови [re: cyg]  
Автор obul (непознат )
Публикувано02.01.08 08:48



Е не си ли гледал рекламата - развиват се начините за комуникация.Вече даскала не праща телеграми а всеки си праща писмо ;)От писма към телеграми.Очакваме след някое време и димни сигнали да искат при отказване от договор.А и не вярвам наистина да не ти е ясно защо го правят.



Тема Re: Най после край на договоранови [re: WlMAX]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано02.01.08 10:53



чвстито! Относно лъжите на каката ясни са ми следват инструкциите на г-н Гейп който също ми е ясен.
Но по основния въпрос дали се чудиш да плащаш. Месечната такса си я платил - остава потреблението. По принцип, мисля че след като вече нямате договорни отношения, може ти да псотавиш свои собсвени.



Тема Re: Най после край на договоранови [re: obul]  
Автор cyg (<>)
Публикувано04.01.08 12:25



Те ти яйца






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.