Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 28.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема какво мислите по въпроса  
АвторAstaLaVistaTEL (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 09:02



ще фалира ли Vivaтел ако дадат лиценз на MaxTelecom или напротив? В смисъл да вземам ли телефон със N-годишен договор

, и друго- апаратите заключени ли са?



Тема Re: какво мислите по въпросанови [re: AstaLaVistaTEL]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано29.12.07 09:20



Кажи ми един фалирал оператор от даден лиценз у нас?
Че те и Мобиком още работят...
Телефона с Н год. договор може да ти излезе през носа, но оператора няма да фалира.

Welcome to the real world!




Тема Re: какво мислите по въпросанови [re: AstaLaVistaTEL]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано29.12.07 09:31



Бъди спокоен Вивател няма да фалира - все повече хора се ориентират към Вивател за сметка на другите оператори разбира се, такива са и личните ми наблюдения на този етап. Познавам хора с карти и на трите оператора които генерирет многократно повече разговори с Вивател в сравнение с картите си на МТел и Глобул - аз също съм в това число. Второто което е - зад Вивател стои гиганта "монополист" нека го наречем БТК, така че ако ти е изгодно се ориентирай към Вивател покритието (2G) вече е както при Мтел и Глобул т.е. отлично. Всичко обаче е въпрос на лични потребности

Enjoy!



Тема Re: какво мислите по въпросанови [re: AstaLaVistaTEL]  
Автор n 1 (x)
Публикувано29.12.07 16:10



и да фалира, ние продължаваме, телефон с договор ако ти требва заради условията които предлага картата си вземи, а ако ти е за евтин телефон - не се прави точно така
за заключването на апаратите - заключени са във витрини, шкафове, каси и т.н., поне докато си купиш, иначе може да се ползват и с карти на други оператори, поне аз само такива съм виждал



Тема Re: какво мислите по въпросанови [re: Mopфиyc]  
Автор TheBrideOfCountDracula (ужасна)
Публикувано29.12.07 20:21



е как ще фалира бе човек, докато пробутва по няколко карти годишно на служители на бтк как ще фалира :))
то за това рибател има толкова абонати :)))



Тема Re: какво мислите по въпросанови [re: TheBrideOfCountDracu]  
Автор cyg (<>)
Публикувано29.12.07 20:31



пробутва по няколко карти годишно на служители на бтк
Aхa, ето откъде DTMF има толкова карти!





Тема Re: какво мислите по въпросанови [re: cyg]  
АвторHm (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 20:55



На всеки служител се полагат до 7 служителски карти. + коледните подаръци(двете карти на вивател) = 9x20 000(служители на бТк) = 180 000 рибателски карти







Тема Re: няма да фалиранови [re: n 1]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 22:43



е на някои много им се иска





Тема Re: какво мислите по въпросанови [re: n 1]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано30.12.07 05:45



Нека си мечтаят мекеретата!

Безплатно е!
Оборота само на БТК е в няколко пъти повече на ГлоБул и Ментел взети заедно!
Вивател може да си позволи да работи на загуба!Тях не ги бърка!Има откъде да избиват!Сега тактиката им е да печелят клиенти!На това му викат пазарна икономика,ама те момчетата откъде да знаят?! След преносимостта очаквам да се променят нещата! И от се вижда,че не са Вивател тези,които гледат с еврейски номера да забатачат работата!

Вивател искат преносимостта да се извършва с посещение при приемащия оператор и минимум бумащина.

Много правилно!Аз в Италия веднъж ползвах въпросната услуга,като преминах от Уинд към Водафон-Омнител!Процедурата беше следната:
Отидох в център на Водафон и казах,че искам да мина при тях(При Уинд не съм ходил)!Взеха ми номера на телефона и номера на сим картата,както и ми направиха фотокопие на документа за самоличност!Избрах си тарифа на която искам да премина и ми дадоха тяхна сим карта и ми съобщиха,че до 48 часа ще съм клиент на Водафон!
Не съм плащал никаква такса!
Още на другия картата на Уинд,спря да функционира!Сложих тази на Водафон и беше вече активна!След 2 мин. получих смс,че ми подаряват 20 евро време за разговори за добре дошъл и сумата която изговоря през следващите два месеца в тяхната мрежа ще ми се върне!И наистина така беше!!!

Аз лично когато тази услуга стане факт и при нас,веднага преминавам към Вивата и съм навил още 5 човека да направят същото!До Март месец не знам колко ще са!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: какво мислите по въпросанови [re: aruba_man]  
АвторAstaLaVistaTEL (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 08:46



Arabela, не подозирах че имаш такъв прозорлив поглед по икономическите въпроси хе-хе.. ей това ми трябваше да знам:
"Вивател може да си позволи да работи на загуба!Тях не ги бърка!Има откъде да избиват!"


значи да вземам телефона на името на някой твой брат'чет тенкю за инфото




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.