Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Консумация на ток в мрежата на вивателнови  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 17:40



Моля, ако някой знае да ми отговори защо в мрежата на вивател, батериите на телефоните издържат значително по-кратко, отколкото в мрежите на другите оператори, на които разбира се, също сме били клиенти. Това за мене е неоспоримо, тъй като трима души едновремено започнахме да ползваме вивател и при тримата фактът е налице. Това дали е временно явление или ще е все така?

Питах на 123, но някакво младо момиче, след като ходи да пита някъде не ми даде задоволителен за мене отговор.

Благодаря



Тема Re: Консумация на ток в мрежата на вивателнови [re: s.o.]  
Авторkoki (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 17:45



И при мен положението е сьщото , но на 123 ми говорят глупости.



Тема Re: Консумация на ток в мрежата на вивателнови [re: s.o.]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано12.12.07 18:24



Моля, ако някой знае да ми отговори защо в мрежата на вивател, батериите на телефоните издържат значително по-кратко, отколкото в мрежите на другите оператори

Дали причината не е в това,че говорите в пъти повече отколкото в мрежата на другите оператори?
И да те информирам,ако не знаеш-времето за разговори чувствително съкращава stand by на телефона.
Да ви кажа и при мен го има тоя проблем,но с Вивателската карта просто няма друг изход освен да си купиш телефон с много добра батерия-нещо от рода на 1112 или 1600.
Това е недостатъка на Вивател-съкращава живота на батериите на мобилните телефони,докато другите два оператора се грижат за финансовото ни спокойствие,като гледат да не си хабим батериите с излишни разговори





Тема Re: Консумация на ток в мрежата на вивателнови [re: Kurti_vleze]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 18:31



Да, това е едно вероятно обяснение, но...все пак, мисля, че има и някаква друга причина.



Тема Re: Консумация на ток в мрежата на вивателнови [re: s.o.]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 19:01



Mnogo prosto imat po malko bazovo stancii za momenta i prametura koito pokazva kolko 4esto kletkata pita gsm-a tam li si?toest obmeniat informacia ta tozi prametur e po nisuk BSPA-4 pri mtel i globul e suotvetno 5 i 8 kolkoto e po nisuk tolkova po 4esto obmeniat info tova moze da go vidite sus servizno menu na SIEMEN ME45 i o6te ne6to mtel i globul polzvat kodeka za re4ta HR-po nisko ka4estvo po vreme na razgovor no po dulug standby a vivatel polzva EFR-nai visokia bitrate toest po dobro ka4estvo na re4ta po vreme na razgovor no stadby namaliava





Тема Re: Консумация на ток в мрежата на вивателнови [re: man]  
Авторs.o. (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 19:52



Звучи доста компетентно. Благодаря.
Следователно има мегдан за известно подобрение с доизграждане на мрежата...
Поздрави



Тема Re: Консумация на ток в мрежата на вивателнови [re: s.o.]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 20:14



Da





Тема Re: Консумация на ток в мрежата на вивателнови [re: man]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано13.12.07 09:03



Я го преведи на български, че шльковски не разбирам





Тема Re: Консумация на ток в мрежата на вивателнови [re: man]  
Авторnasko (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 09:41



komoententno no neverno...
vivatel polzvat na mesta hr, na mesta fr...



Тема не бе тоя е от хората на чичо Гаип!нови [re: Boдeндyx®]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 09:45



пише развален хръватски точно както те с шефа им говорят на

!
Но това вече го съобщих!
Колкото по темата и при мен е така - напрежението на батерията при телефон включен към мрежата на вивател спада значително по-бързко, но за съжаление няма по голяма консумация на ток -тока си седи около 1100 мА. Това с тока и напрежението го обсъждахме мисля.
А продължителността на разховорите според мен не влияе.
Защото доскоро имах "само" 50 минути месечно към мрежите на бтк, включени в таксата. Понякога не ги изговарям и ги прехвърлях. Батерията падеше по-бързо от колкото при Глобул където имам 100 минути към 3 номера включени в таксата, и гледах да ги изговарям до дупка, поради факата че не се прехвърлят и пада на напрежението в батерията не се усещя така фрапално.
Двата телефона са НОКИЯ различни модели но с еднакви батерии 1100 мА/ч.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.