Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема nova nepriqtna iznenada ot vivatel  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 09:14



изпращам си аз смс на 3000 за приятел с номер в мтел с идеята да си получа 1000 мин. а той 50% отстъпка от месечната такса за първите три месеца. е, да, ама не!!!! Изненада!!!! Нито аз получавам минутите, нито той отстъпката.. Започна се с номерата и от страна на Дивател, както другите оператори. Обясненията на 123 са, че съм бил с абонамент на учител. А в сайта ясно пише: всеки клиент на въпросния оператор.
http://www.vivatel.bg/bg/news_details.php?id=351
. Е, аз клиент ли съм или...?
Явно номерата започват и жалко, че сега трябва да ги търпя две години, а и приятелят също!!!!!!!!!!!



Тема Re: nova nepriqtna iznenada ot vivatelнови [re: misho]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано15.12.07 09:49



имам два въпроса:
твоя приятел,какъв абонаментен план си е активирал картата?
дал ли си е мобилния номер за контакт в договора си с вивател?



Тема Re: nova nepriqtna iznenada ot vivatelнови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 09:53



на тънка тарифа. и си е дал номера на мтел.



Тема Re: nova nepriqtna iznenada ot vivatelнови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано15.12.07 09:56



Най-вероятно пак пишат разбрали-недоразбрали


Хайде, за всички, които са пропуснали да поясня какъв е редът:
1. Ваш приятел, абонат на "Вива" С ДОГОВОР изпраща с безплатен СМС ваш номер на ДРУГ мобилен оператор, след което ПОЛУЧАВА СМС, че е регистриран в промоцията;
2. Отивате в представителство на "Вивател" и ПРЕДИ да сключите договора казвате, че сте за тази промоция, мобилният си номер на ДРУГИЯТ оператор и номерът и името на приятеля, който ви е поканил;
3. При попълването на договора като мобилен телефон за контакт оставяте мобилният си номер от ДРУГИЯ оператор.
Просто, лесно и ясно - ама кой да се занимава да чете, пък после "Вива" им виновни
А ти БТК-мобайл вземи махни тая картинка, защото напролет на нея ще пише ЦСКА - Левски 0:8



Тема Re: nova nepriqtna iznenada ot vivatelнови [re: Boдeндyx®]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 10:59



пристрастени да не се намесват... знам какво правя и съм чел няколко пъти за какво иде реч. А ти вече пркаляваш с твойте изляния. досега да си видял да пиша нещо срещу вива? или мтел, коео да не е истина? за разлика от теб.!!!!!!



Тема ОК де ама при мен стана таканови [re: misho]  
АвторKoзaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 18:00



1. пратих смс с номер на Глобул на Приятелка ма 3000
От там върнаха СМС : Поздравлвния! Вашия приятел е регистриран за промоцията "Доведи Приятел" и може да получи 50% отсръпка от абонамента за 3 месеца".
След това прятелката ми сключи договор по тънка тарифа като дадохме номера който изпратихме на 3000. След като активираха картата и, веднага ми дойде друг СМС със съдържание: "Поздвавления Вие получихте 1000 безплатни минути в нрежата на Вивател за период от 12 месеца. Говорете свободно със своите приятели"

т.е. ако не се беше получил първия СМС тя нямаше да сключи договор!
Но!!! Възможно е нещо да е объркано при тебе! При Вивател всичко е възможно! За съжаление остава единсвено възможността да се жалвате!
Кой беше написл адреса на вътрешния одит???
Изпратетте и копие от жалбата до КРС и ФЗП!
що не! Просто копирай това което написа тук с линка към страницата повече не е нужно спроед мен! Не се забунавах с 123 и с адреса им на Н. Вапцаров 10!



Тема Re: nova nepriqtna iznenada ot vivatelнови [re: misho]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано16.12.07 13:19



при това положение, невиждам причина, да не ползвате безплатните минути и 50% отстъпка от месечната такса през първите три месеца.
Доколкато разбирам, ти си пратил от твоя вивателски номер sms на номер 3000 с Мтелския номер на твоя приятел. Не разбрах, дали си получил обратен sms от вивател? Пиши на Лична, и утре ще ти проверя случая.



Тема Re: nova nepriqtna iznenada ot vivatelнови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор dimiterslavchev (непознат )
Публикувано16.12.07 14:11



смс- а който получих е, че формата е невалиден. Което ме озадачи. изпратих номера на мтел във формат 0888 abc def na 3000. email за връзка: toefl@dir.bg



Тема Re: nova nepriqtna iznenada ot vivatelнови [re: dimiterslavchev]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано16.12.07 15:23



това вече е проблем, при изпращане на sms трябва да се изпише по този начин:
088ХХХХХХХ или 089ХХХХХХХ без интервали между кода на оператора и номера.



Тема Re: nova nepriqtna iznenada ot vivatelнови [re: misho]  
Автор ludvigvan (непознат )
Публикувано16.12.07 17:48



И на мен ми се случи днес същото!Възмутен съм от Вивател и мисля да се прехвърля към най-евтиния оператор-Глобул




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.