Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 28.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос  
Автор insightflow (непознат )
Публикувано10.12.07 23:50



Здравейте,
Предлагат ми СИМ с готин номер, като твърдят, че предплатеният пакет е неразпечатан и съдържа 5 лева. Има ли такъв вивателски пакет?



Тема Re: Въпроснови [re: insightflow]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано11.12.07 00:01



Има!Сигурно става дума за СИМПатия!



Muenchen is mein Heim!


Тема Re: Въпроснови [re: aruba_man]  
Автор n 1 (x)
Публикувано11.12.07 01:07



почти позна, 4PLAY е

Коледният пакет 4PLAY е на цена 19.99 лв. с ДДС и съдържа 4 предплатени SIM карти с общо включено време за разговори на стойност 20 лв. с ДДС. Включеното време е разпределено поравно между 4-те карти, като във всяка карта има по 5 лева първоначален баланс.



x

Тема Re: Въпроснови [re: n 1]  
Автор insightflow (непознат )
Публикувано11.12.07 01:41



Не мисля...
Ето какво е написал:
"Paketa e standartnija predplaten paket na vivatel,a ne promocionalen.Nerazpechatan.Sydyrja 5 leva za razgovor."



Тема боже,,,нови [re: insightflow]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 09:52



кой го е написал бе? един Българин първо после един хръватски циганин ли??? С извинение, ама после мене ме обвиняват за раздвояване на личността!



Тема Re: боже,,,нови [re: вpaбчeнцeтo]  
Автор insightflow (непознат )
Публикувано11.12.07 12:32



Питам по същество какво представляваше "стандартният предплатен пакет" на вивател, ако някой си спомня.



Тема Re: боже,,,нови [re: insightflow]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 15:17



абе човек верно си страдал от раздвояване за стандартния предплатен пакет ли става въпрос, който си седи на страницата на вивател или за пакета "бонуси без край" си питал който го няма на страницата на вивател (всъност го има в новините някъде преди 1 година по това време някоя новина), ама на никой включително и на мене не ми се рови да ти го търся??????



Тема Re: боже,,,нови [re: И]  
Автор insightflow (непознат )
Публикувано11.12.07 18:52



Аз не страдам от никакво раздвояване, цитирам какво ми казва търговецът. Нямам идея от пакетите на вивател.



Тема Re: боже,,,нови [re: insightflow]  
Автормъpзeливeц (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 19:23



аман от мързеливци! първо посети www.vivatel.bg , после питай!



Тема Re: боже,,,нови [re: мъpзeливeц]  
Автор insightflow (непознат )
Публикувано11.12.07 19:34



Няма информация за стандартен стартов пакет, а само за стандартна предплатена тарифа.

Ако не можете да помогнете, най-малкото не се заяждайте. Благодаря.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.