Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 26.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема На моменти наистина са смешни!нови [re: Bpaбчeнцeтo]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 14:53



Особенно хората на чичо Гайп!
ето моя пример: Искам Добавка ADSL-ОКО за 5 лв на месец към вивател Броуд бонд звъня на 123. От там ме препрещаткъм АДСЛ Хелп деска
звъня на 17111р8 всички други въпроси, и започвам че искам ADSL око а те, ооо ама ние сме техническата служба звъннете на 0800100. Звъня на 0800100 ама лелка вика: Номера е достъпен само за мрежата на бтк... интересно вивател е мрежата на Бтк-Мобайл немат нищо общо верно, звъня пак на 17111 но този път на ->р1
О чудо точно пренасочва към избрания 0800100, Лелята ми вика, да нема проблеми за 5 лв на месец при 24 договор получавате камерата. И аз я питам ама договора ли ми се удължава или какво и тя: ами не знам, звъннете на 123 звъня на 123 и пак ио те пак ами звъннте на хелп дека... И така Омагьосан кръг А на бас!
Кво да пиша жалба до Гайп и оня Джонатън Кирил???? Да не съм му луд, по скоро бих писал писъмце (като пейстна това) до Вътрешен одит!!!!
Ще му се занимавам аз да му правя одита и да им решавам прожблемите я! Я да ги наплюя!



Открих че всички проблеми се решават само на едно място: то и без това орицата от тоя отдел друга работа си и нямат:



ето едни общи условия не важат за нас простолюдието, но отдела си го има:

т.
5. Жалби

Доставчици или потенциални доставчици, които считат, че не станали обект на неправомерно отношение от служител на БТК, или че БТК не е спазила по отношение на тях настоящата политика, се приканват да изпратят жалбите си до ръководителя на Звеното за вътрешен одит на БТК.

Ръководителят на Звеното за вътрешен одит се подчинява пряко на Управителния съвет на БТК.

Адрес:
Ръководител на Звено за вътрешен одит
Българска телекомуникационна компания
бул. Тотлебен 8
София 1606, България
e-mail: Internal.audit@btc.bg



Тема ква е тая мида бе?нови [re: иьзьx]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 17:44



като ти е влезнала от долу "в гъза" и не ти остава мира в перисталтиката на червата. Но като липсва мозъчно кво да те правим.
Колкото до мнението ти, което не е на място, естесвено че дядо ми иска да си махне домашния щото му струва 15 лв. месечно защото отстъпки при инвалиди за бТК домашен имат хора с над 90% увреждания, а при вивател са над 70%.
Аз кво да искам да си говоря бе нали си имам вече "един хиляди минути" от Спаска . НО как да заведа дядо ми който е човек с 70% уреждания и да ми станат "два хиляди"???? звънни на 123 и питай и ти! да чуеш любезно какво ще ти кажат!



Тема оная улаватанови [re: вpaбчeнцeтo]  
Авториьзьx (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 17:53



брво
по умна няма да станеш



Тема Re: колко са привържениците на vivatel в този форумнови [re: eba]  
Авторжopoтypиcт (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 09:21



Много сме!!!





Тема Re: колко са привържениците на vivatel в този форумнови [re: DTMF]  
Автор k81O (&)
Публикувано20.12.07 21:42



Това твоето какво е: Бонуси безкрай за към Вивател + FREEDOM 30 за всички останали? Познах ли





Тема Re: колко са привържениците на vivatel в този форунови [re: k81O]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано20.12.07 21:55



едната е нещо като Тогедър, а другата нещо като фрийдъм , но с предплатени карти



Тема Re: На моменти наистина са смешни!нови [re: И]  
Автор nemesys123 (непознат )
Публикувано21.12.07 15:55



Виж сега да правим разграничение между услугите на Вивател и услугите на БТК.Това че се предлага пакет включващ Сим карта на Вивател плюс ADSL съвсем не означава че поддръжката и на двете се предлага от Вива.На 123 нищо не можеш да направиш, подобриш или дори да получиш инфо за ADSL-а си.Там ти се поддържа само картата и въпросите свързани с нея.ADSL-ь каквото и да те интересува пак ще бъдеш препратен към телефона на help desk-a



Тема Re: колко са привържениците на vivatel в този форумнови [re: eba]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано23.12.07 11:21



две СИМ карти на vivatel, служебен и личен.

весели празници на всички абонати на мобилни услуги в България



Тема Re: колко са привържениците на vivatel в този форумнови [re: eba]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 18:23



Аз съм супердоволнаааа! Една година съм с Вивател. От миналогодишната коледна промоция-зареждам 20 лв и получавам 500 безпл. минути към Вива . Това си е много фрии

. И ми са се събрали 950 безпл. sms, ама аз не съм много по писането. VIVA VIVATEL!!!



Тема Re: колко са привържениците на vivatel в този форунови [re: cиcи]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано26.12.07 20:30



за коледа и нова година ще ти свършат работа

вчера изпратих 60 от същите фрии смс-и на всички вивателци от указателя ми




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.