Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 28.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво става с Бонуси безкрайнови  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано29.11.07 22:31



Уж по едно време изчезнаха, а сега се навъдиха много търговци които ги продават и то на изгодни цени. Звучи като сякаш някой с достъп до системите тайно е активирал няколко хиляди карти и ги е пуснал в продажба на черно



Редактирано от DTMF на 29.11.07 22:40.



Тема Re: Какво става с Бонуси безкрайнови [re: DTMF]  
Автор 5rov ()
Публикувано30.11.07 11:59



Сега не е изгодно да се купуват тези карти, защото има други бонуси с които да говорим до края на февруари. А до тогава могат да се случат някои неща, които да предизвикат раздвижване на папзара на мобилни услуги. Слава богу, че в Европа гледат какво става в България. В един скорошен доклад страната ни се сочи цитирам...»като особено ярък пример за липсваща функция на КРС”..., на която вчера назначиха шеф по бързата процедура, което само по себе си пак не е гаранция, но да видим...А и тази преносимост, също все някога трябва да стане възможна...

Така че, имаме идеалната възможност да оставим спекулантите на сухо...С последното извинявай, нямам нищо лично към тебе, напротив, много си ми симпатичен.





Тема Re: Какво става с Бонуси безкрайнови [re: 5rov]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано30.11.07 14:51



Дори и да има преносимост скоро, бонусите пак ще са си актуални, дори ще им се вдигнат цените заради увеличението на абонатите на вивател, и цените ще скочат над 100 лв . Аз имам само 2-3 броя





Тема Re: Какво става с Бонуси безкрайнови [re: DTMF]  
Автор 5rov ()
Публикувано30.11.07 15:41



Така значи, само 2, 3 броя? Е, няма да направиш пачка тогава...



Дано си прав в прогнозите си, но мисълта ми беше, че в съвсем скоро време ще трябва да се появят изгодни предложения, такива каквито не сме виждали и то от всички оператори... Тези ББ, не може да са без край. Просто краят им ще дойде от следващото по-изгодно предложение.



Тема Re: Какво става с Бонуси безкрайнови [re: 5rov]  
АвторЧичo Ckpyч (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 00:24



Ох леле, и аз как чакам само преносимостта. Ще свали много хората на земята. Ще има "Приземяване, приземяване, приземяване"



Тема не се надявайте че преносимостта ще свали цените! [re: 5rov]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 12:03



Напротив, ще ги вдигне! Именно тогава Българския Мобилен оператор ще пусне тарифи за евтини разговори до цялата си мрежа и скъпи до другите. Така хора няма да могат да се ориентират на къв оператор се обаждат и ще стане по-зле.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.