Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 24.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вивател сега са удвоили ценатанови  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 21:33



Ама и аз съм овца,класическа блондинка.И да се излъжа,че ни чака нова промоция? Ха! Миналата година бяха 4 карти с по 10лева за 20лева. Сега са 4карти с по 5леа за 20лева-тоест,двойно са вдигнали цената! И аз се надявам на промоции!



Тема Re: Вивател сега са удвоили цената [re: Cилвия]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 21:35



Извинявам,се на всички,става въпрос за коментара за Вивател 4плей.Съжалявам,не исках да излезе като нова тем,а като отговор.



Тема Re: Вивател сега са удвоили ценатанови [re: Cилвия]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано30.11.07 23:28



да де, намалили са парите в картите , но и разговорите между тях са по тънки.

С други думи нямаш далаверка към другите оператори на половин цена

за това си има други карти- струват 15 лв а са заредени с 30

Иначе симпатия не е добра оферта, винаги е по добре да вземеш 4 плей и излишните 2 карти да подариш на приятели, и пак си говорите на 6 ст, но 4 карти



Тема Re: Вивател сега са удвоили ценатанови [re: DTMF]  
АвторЧичo Ckpyч (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 00:05



Абе, явно в тоя форум се събирате всички собственици на карти на Вивател, щото аз нямам познати с номера на Вивател. А, може би се събирате и на едно място, щото само там има обхват. Мухахахахахахаха.



Тема Re: Вивател сега са удвоили ценатанови [re: Чичo Ckpyч]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано01.12.07 00:17



Всички дето се събираме тук,имаме и карти на твоя оператор!Но ги ползваме главно за входящи,защото говорим по-евтино от Вивател към твоя оператор,отколкото ти в твоята мрежа!


Такта и т.н да не коментирам!

Muenchen is mein Heim!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.