Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобиком!нови  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 11:14



Въпреки,че Мобиком е първият мобилен оператор на БТК,там отношението беше наистина европейско.Нещо,за което селският оператор Вивател може само да си мечтае.Всички помним изчерпателната информация,която можеше да получим на 111,бързата реакция за спиране и пускане на мобифоните при продажба на апарата например или прекратяване на договора.Изкусителните оферти за 80лева Драгон и 200 лева Нокия 650 с по 50лева Мобилик бяха направо подарък.
Как е сега при Вивател-когато искате нещо от 123(защото офис НЯМА)-прехвърляне на собственост,възможност за прекратяване на договор например,или подмяна на СИМ или абонамент-винаги има усложнения, неприятни условия, граничещи с фин рекет и притискане.Дължала съм например на Мобиком сума от 48 лева,за което изходящите бяха временно ограничени и след заплащане-възстановени.Например ако това се случи във Вивател започват едни обаждания,кандърми, заплахи, продължаващи с обаждания по домашния(!) телефон.След 3 месеца например решавате добросъвестно да си платите дължимата сума и има изненада! Да,лоша изненада! Договора е прекратен, искат и неустойките.Въпреки желанието отново да си активираш картата.Номера съответно са го свили за поне 6 месеца.Та така! И това са само част от примерите.
Не искам да си помислите,че съм някакъв лош длъжник,който завлича операторите.Напротив,към този момент не дължа вече никому нищо.Въпросът е в отношението.Вивател няма офис,нито представителен магазин.За да прекратиш например абонамента,пишеш писмо(!).След това трябва да те намерят(!) на някакъв телефон,за да потвърдиш лично,че искашд а спреш абонамета ич ак след като са благоволили да те намерят и са установили,че не поддаваш на кандърми след месец ти спират картата.Това не е отношение.Когато се е налагало мобифона е бил плащан и спиран в рамките на час.И след време активиран отново без разправии.Без въпросите дали съм омъжена,имам ли кола на мое има или къща например.



Тема Re: Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобикнови [re: Cилвия]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 17:56



"Въпросът е в отношението."

А какво е ТВОЕТО отношение към мобилният оператор в случая? 3 месеца не си била плащала сметките. Така трябва да се държат и те с теб!!! Незнам защо все си мислите, че сте хванали Господ за кайсиите и само на вас ви е позволено да трупате месечни задължения, без да си плащате сметките навреме. Решила, моля ви се, момата недна, след 3 месеца да си плати сметките (и то добросъвестно!)... тц, тц... бе ти голям жест си направила, бе?! Добре, че си им платила, иначе от глад щяха да умрат хорицата. Е, как очакваш да се държат нормално с тебе? Аз на тяхно място щях да те банна доживот от листите на "Вивател". На мен такива клиенти като теб не ми трябват. И какво даваш пример с "Мобиком"? И едно време сиренето беше 40 ст., ама сега е 4 лв!



Тема Re: Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобиком!нови [re: Cилвия]  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 18:47



Аз винаги ще ползвам Мобиком /докато съществува/. Днешните клиенти на ГСМ оператори могат само да мечтаят за такова обслужване.





Тема Re: Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобикнови [re: Cилвия]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано29.11.07 21:13



МИ вземи си мобифонче, мисля че още се намират





Тема Re: Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобикнови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано29.11.07 21:25



Ама че глупав отговор! То така е като няма какво да възразиш по същество на критиката към прехваления Вивател.



Тема Re: Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобикнови [re: cyg]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 21:37



Стига контра писания! Аз ви акцентирам към отношението,което се изврати в меркантилно и комерсиално.И все е насочено към дългосрочни договори и агресивна кредитна политика с тъпи въпроси за бракове ,жилище, кола, печка и тн. на твое име.Кога са ви питали в Мобиком такива глупости? Държали ли са се така с вас там? С мене не са.
Единственото, с което Вивател бледо напомни Мобиком е промоцията дето връщаха пари.Изговориш 20лв. и толкова пак ти пуснат.Както и бонусите към ваучер-заредиш 50лева,дават 65лева.Но това не бива да е временно.Иначе кой идиот ще купи ваучер от 50лева,като може да си вземе от 10лв?



Тема Re: Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобикнови [re: cyg]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано29.11.07 22:26



даже не съм го чел, нямам време за дълги статийки

А лично оплаквания към вива нямам , ще се радвам ако може да си разменя златистия номер на карта с бонуси безкрай



Тема Re: Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобикнови [re: Cилвия]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано29.11.07 22:28



Прежалих се и прочетох половината, значи препочиташ да висиш по опашки за работа по документи, вместо с едно обаждане на 123 да се оправи всичко



Тема Re: Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобикнови [re: DTMF]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 22:55



Не.Понякога обаче си трябва "жив" контакт.Можеш да постигнеш повече.



Тема Re: Вивател не е готин оператор! Спомнете си Мобикнови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.11.07 08:27



даже не съм го чел...
Не знае за какво става въпрос, пък коментира. "Чукча е писател, не читател".




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.