Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 24.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема изкушава поп-фолк феноветенови  
Автор n 1 (x)
Публикувано15.11.07 17:51




С атрактивна оферта Planeta Mobilе изкушава поп-фолк феновете за Коледа 15.11.2007
Mобилната мрежа подарява на новите си клиенти календар и CD на любими попфолк изпълнители и безплатни минути и SMS-и в мрежата на Planeta Mobile и vivatel
Коледната оферта на PlanetaMobilе е най-новото предложение, което музикалната мобилна мрежа отправя към всички нови клиенти в периода от 15 ноември 2007 г. до 15 януари 2008 г.
Само срещу 7,50 лв. на месец клиентите ще имат възможност да се възползват от предоставените безплатни 200 минути за разговори, 100 sms-a в мрежата наPlaneta Mobileиvivatelи безплатни музика, снимки и клипове на любими попфолк изпълнители... и т.н.

кво стана с тая подмрежа, нещо нищо не чувам, може би се движа не където требва, все още никой не познавам с 08790, а комуникирам основно с вивателски номера

x

Тема Re: изкушава поп-фолк феноветенови [re: n 1]  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 18:07



Като разглеждам таз годишните празнични "промоции" на всички оператори - пълна скръб

Стари боклуци в нова опаковка или както бе казал бат Бойко- ако в целофан. Но какво да се прави инфлация, всеки дига цените, че те ли ще ги намалят. Малко замазване на очите. пък току виж все се намерил някой балък който да клъвне



Тема Re: изкушава поп-фолк феноветенови [re: n 1]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано15.11.07 19:26



звучи като половин "тогедър" - половина такса и половина минути до цялата мрежа

Бонуси Безкрай-



Тема Re: изкушава поп-фолк феновете [re: n 1]  
АвторNistell (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 19:56



Наистина не виждам никакъв смисъл от така промотираната нова мрежа.Да си го направят като добавка към обикновените тарифни планове - доста от абонатите биха го ползвали предполагам ..



Тема Re: изкушава поп-фолк феноветенови [re: Nistell]  
Автор n 1 (x)
Публикувано15.11.07 21:54



ако се предлагат с другите оферти, ще стане очевидно защо издиша тая идея, както е основната тарифа - 15 такса - 200 мин към другите номера на планета, на фона на тогедър пак с такава такса но с 500 мин към вс вива, поне ако беха към вс вива, тва новото с 7,50 такса и 200 мин, можеше да върви мн добре, изобщо незнам колко требва да е вдлъбнат човек да предпочете по-малко минути към по-малко номера, като всички са на договор и по-трудно ще излъжеш познат да си вземе такава карта, поне да беха пуснали и предплатени към които да важат, ако се сравни с луп също не върви, ония са по близо до фридъм

x


Тема Re: изкушава поп-фолк феноветенови [re: n 1]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано15.11.07 22:57



тези 200 мин не са само до малката мрежа, а към всички вива.

Един вид тънко минаване на тогедър

Бонуси Безкрай-



Тема Re: изкушава поп-фолк феноветенови [re: DTMF]  
Автор n 1 (x)
Публикувано15.11.07 23:22



да, не съм догледал, дори и така с 15 такса е зле, а тва от 7,50 според мен е най-добрата тарифа на вива, малко по-скъпо от тънка и служителските 2 и 3, минутите са достатъчни, повечето ми познати не си изговарят и 300те мин от служителските, да не говорим за тогедър, аз средно говора по 150, та тая тарифа звучи добре, а има и смси, на бб от 2х10 са ми останали около 170

x


Тема Re: изкушава поп-фолк феноветенови [re: n 1]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано16.11.07 18:37



точно, ако нямах служителска карта, сигурно щях да съм на тази тарифа. 500 мин са ми много, а 100 са малко.

Бонуси Безкрай-




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.