Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 23.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "БЕЗПЛАТНИ" 3000 минути ако доведете приятели!нови  
Авторdjfroggy (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 13:11



Наглеците станаха хитри! Това е несравнима набутвация в сравнение с бонуси безкрай миналата година.За какво да им закарам 3-ма приятели? Да ме бият после? А мерси! Два месеца чаках да ми спрат картата след подадена молба.И за това време си текат таксите.Задръстен квартален ЛАН оператор или кабеларка са били по-коректни от този оператор! Единствената им абонаментна програма,дето си струва е служителска със 7,20 такса,200мин. към Вивател и 50 мин към БТК.Но и това вече разбрах, че не е достъпно.
НЕ ВОДЕТЕ ПРИЯТЕЛИ, ЩЕ ВИ СЕ РАЗСЪРДЯТ!



Тема Текста на "промоцията"!нови [re: djfroggy]  
Авторdjfroggy (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 13:12



До 3000 безплатни минути подарява vivatel на всички свои клиенти на абонаментен план, по повод втория си рожден ден. Промоцията стартира на 12 ноември 2007 г. и ще продължи до края на годината. В посочения период всеки от настоящите клиенти, който доведе до трима свои приятели за абонати на компанията ще получи по 1000 минути в мрежата на vivatel за всеки един от тях. Същевременно новите клиенти на vivatel, препоръчани от своите приятели, ще получат 50% отстъпка от първите три месечни абонамента на избрания от тях план за частни лица.

За участие в промоцията е необходимо да бъде изпратен безплатен SMS до кратък номер 3000, със съдържание мобилния номер на всеки от приятелите, като изпратения номер не може да бъде от мрежата на vivatel. За потвърждение на извършената операция ще бъде получено обратно съобщение от vivatel.

„За две години реализирахме редица успешни проекти и смятам заслужено бяхме определени като най-динамично развиващата се компания в България. Това, разбира се, е възможно, защото vivatel е силно конкурентна компания и оценява предимствата както на стандартните, така и на нестандартните идеи. Комбинацията от двете обикновено дава новаторски решения. Именно така се спряхме на решението да отпразнуваме втория рожден ден на vivatel съвместно с всички наши клиенти, като им подарим нещо практично и атрактивно”, заяви Любов Кирилова, маркетинг директор на vivatel.

Безплатните минути могат да бъдат използвани в продължение на 12 месеца след като посочените приятели станат абонати на vivatel. Междувременно, в рамките на промоционалния период, посочените от клиентите на vivatel приятели могат да посетят всеки един магазин от дилърската мрежа - БТК, 2be, Jeff, Global Net Solutions и FonBox, където да заявят, че са препоръчани за клиенти на оператора и да посочат vivatel номера на човека, който ги изпраща.






Тема Re: Текста на "промоцията"!нови [re: djfroggy]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано11.11.07 16:03



Айде бегай при "Ментел" като си недоволен - там като заведеш трима приятели на тях като нови абонати им предлагат условия, далеч по-добри от тези по твоя договор. Тук ти дават по 1 000 минути за всеки доведен приятел, които ще ти стигнат дори ако си говорите от две различни стаи в една и съща къща, и ти пак недоволен...
Аман от неблагодарници!



Тема Защо да дайдат е въпроса.....нови [re: djfroggy]  
АвторBиBaБyHaT (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 16:32



Аз като малко простичък да попитам:
1. Как да накарам мойте приятели да дойдат. За Ментел неговоря ама имам в Глобул, как да ги накарам хорицата..... нищо по различно не се предлага .... даже и музичка непредлагат тия от Вива. За другото да не говорим.....

2. Нещо ми се губи в тази промоция, ако някой просто е решил да става абонат на Вивател апък си няма дружка, кво ще го върнат ли .. ?

3. Ако си нямате дружка обадете се аз няма да се оплача от 3000 минути отгоре :)



Тема Идеята е добра, единствен въпрос:нови [re: djfroggy]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано11.11.07 18:53



Идеята е добра, единствен въпрос: защо е необходимо номера на привлечения абонат да не е от мрежата на Вивател?

Цитирам:
За участие в промоцията е необходимо да бъде изпратен безплатен SMS до кратък номер 3000, със съдържание мобилния номер на всеки от приятелите, като изпратения номер не може да бъде от мрежата на vivatel.

Сега какво, ако изобщо няма мобилен апарат или има предплатена карта на Вивател да тича да купува карта на конкуренцията, що ли?



Аз ли нещо не разбирам или някой не е домислил промоцията?



Тема Re: Защо да дайдат е въпроса.....нови [re: BиBaБyHaT]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано11.11.07 19:36



да много хитро измислено, дано повече хора си отворят очите)))

Различното е че колкото повече познати имаш на вивател , толкова повече разговорите към тях ти стават почти безплатни , например с бонусите, тогедър , Тънка. ... Какво за Глобул, там имаш минути само до 10 номера в най добрия случай, а всички останали разговори ги плащаш като поп с по над 30 ст/мин


И това не е за коледа и НГ, ми за РД

Редактирано от DTMF на 11.11.07 22:26.



Тема Re: Идеята е добра, единствен въпрос:нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано11.11.07 22:31



Идеята е добра, единствен въпрос: защо е необходимо номера на привлечения абонат да не е от мрежата на Вивател?

За да се хванат нови абонати от другите оператори, ти им даваш информация с смс за действащи телефони на другите оператори, а от вивател предполагам ги обработват да станат абонати на вивател ...например чрез СМС или обаждане ))


Аз колкото абонати съм вербувал (за моя лична, и тяхна ,на познатите ми изгода) досега трябваше медал да ми дадат





Тема Re: Идеята е добра, единствен въпрос:нови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано11.11.07 22:43



Моите заслуги са само десетина абоната. Не съм ги обявявал никъде и никому.

Сега ще вербувам още един - просто за да видя как работи промоцията. Пък после ще мисля как ще ги изговарям минутите. Добре, че имам хубав телефон с яка батерия.





Тема Re: Защо да дайдат е въпроса.....нови [re: DTMF]  
Автор22O в (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 12:39



Ако ще и 365 безплатни дни да ми дават НИКОГА няма да се пусна на Вивател!!!!!!! Просто, защото искам телефона ми да работи, а да не е само за аксесоар!!!!
И от БТК телефона си се отказах / стационарния/ ! Защото вече никой не ми звъни на него, защо да му плащам такса???





Тема Re: Защо да дайдат е въпроса.....нови [re: 22O в]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано12.11.07 20:24



ми купи си изправен и работещ апарат






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.