Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 27.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: две години от старта на vivatelнови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано08.11.07 10:48



Честит рожден ден, "Вивател"!
За тези две година "Вива" се утвърди като еднственият мобилен оператор у нас, предлагащ цивилизовано отношение към клиента и промоции като в цивилизованите държави.
Първи пуснахте гпрс за предплатени карти, първи пуснахте неограничени безплатни минути за абонати в група, първи пуснахте мобилен интернет на нормални цени, първи пуснахте план с 500 безплатни минути до абсолютно всички абонати от вашата мрежа, единствени предлагате план с повече от 80 минути към ВСИЧКИ мрежи на цена от 20 лв., първи (и засега единствени) предложихте подарък мобилен телефон за всеки, подписал двегодишен договор.
Вие сте първи във всичко, вие сте най-добрите!
Дълги години още да празнуваме рождените ви дни и все така да сте първи във всичко!



Тема Отново лъжеш!нови [re: edin]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано09.11.07 00:06



Или поне правиш сравнение между цена със ДДС и цена без ДДС! Не лъжи! Че ще ти окъсее единия крак завинаги


Да не говорим, че правиш най-тъпото сравнение между абонамент нисък клас и абонамент висок клас! Вече си ми ясен .


"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Редактирано от KlD на 09.11.07 00:08.



Тема Re: две години от старта на vivatelнови [re: Cмexypko]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 00:07



За какво ти е "Тънката тарифа"?"Бонуси Безкрай" е много-по добре!За 20 лв. имаш 500 мин. към мрежата,което прави 4 лв. за 100 мин.,като останалите пари можеш да ги изговориш към други мрежи,нямаш месечна такса,минутите нямат срок и т.н.
Като стана дума за "Бонуси Безкрай",имам още за продаване!




Muenchen is mein Heim!



Тема Re: две години от старта на vivatelнови [re: edin]  
АвторИ 3poд (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 14:42



е чудесно де! Нали все пак ви е разход на фирмата???



Тема Re: Ха !нови [re: koko]  
АвторИ 3poд (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 14:43



е идеално, кой е казал че трябва да си очарован?!???



Тема Re: две години от старта на vivatelнови [re: KlD]  
АвторNistell (Нерегистриран)
Публикувано09.11.07 21:37



Абсолютно не е същото .. клиент съм и на МТел и имаше някои по специфични ситуациии,които бяха разрешени много квалитетно.Докато от консултантите в 2Ве и Джеф бих казал,че съм информиран доста по-добре.

Няколко пъти ми се е случвало по информация на 123 след като разбира се оператора не беше наясно за това което питах и провери в техническия им отдел и ми потвърди да ходя в магазин на Джеф и да ме връщат.

В 2Ве след изрична моя молба да ми се смени акаунт мениджъра от Джеф на 2Ве консултанката доста продължително време се отпитваше да ме откаже и накрая успя като ми каза каква е процедурата и че аз трябва да загубя страшно много време покрай бюрокрацията им а не те сами да задвижат нещата.

С други думи искам да съм клиент на Вивател а не на Джеф или 2Ве.



Тема Re: две години от старта на vivatelнови [re: Nistell]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.11.07 02:17



Отново леко са те пуснали по пързалката, но за това няма да се плашиш


Ако държиш пусни едно ЛС и ще ти кажа кое как и какво. Включително как да си смениш и АМ.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.