Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предплатени карти с 22 ст. на мин.нови  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано04.10.07 09:37



Някъде във форума четох за тях обаче не можах да го намеря. Казваше се, че били за служители, но можело да си вземе човек и без да е служител и, че на минута се плаща по 22 ст. към всички мрежи. Ходих вчера в един от центровете на БТК в Плевен и служителката ми каза, че ставало въпрос за коледна промоция на предплатен пакет, който е зареден с 30 лв. време за разговори, а струва 15 лв. и един вид първоначално все едно говориш за 22, а не за 44 ст., но иначе минутата си е 44 ст. Та я ми кажете, аз ли не съм разбрал правилно или оная ме метна на върбата.





Тема Re: Предплатени карти с 22 ст. на мин.нови [re: cтpaннa птицa]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано04.10.07 13:19



Правилно ти е казала, и още се намират такива карти



Тема Re: Предплатени карти с 22 ст. на мин.нови [re: DTMF]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано04.10.07 13:25



Да, тя даже ми предложи, но мен не този вариант ме беше поблазнил.





Тема Re: Предплатени карти с 22 ст. на мин. [re: cтpaннa птицa]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 14:39



Tova e izgodnia variant za razgovori kum vsi4ki mrezi

vzima6 takava i q obra6ta6 na tarifa vseki den i sled 2-ta min.za denia ti izliza po 0.155 stotinki kum vsi4kikakto se kazva te takova zivotno nema



Тема Re: Предплатени карти с 22 ст. на мин.нови [re: man]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано04.10.07 15:18



Абе не е върха на сладоледа щото като се изговорят тия 30 лв. от там нататък си е най обикновенна предплатена вивателска карта с 44 ст. на минута, а мене таксуване 30/1 не ме впечатлява особено.



Тема Re: Предплатени карти с 22 ст. на мин.нови [re: cтpaннa птицa]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано04.10.07 16:20



Абе не е върха на сладоледа щото като се изговорят тия 30 лв. от там нататък си е най обикновенна предплатена вивателска карта с 44 ст. на минута
Като свърши,хвърляш я и си вземаш нова!И пак говориш на 0,22 лв/мин.
Аз поне така правя!



Muenchen is mein Heim!



Тема Re: Предплатени карти с 22 ст. на мин.нови [re: aruba_man]  
Автор LSASS (новак)
Публикувано04.10.07 19:34



ТОВА МАЙ Е НАЙ ДОБРОТО РЕШЕНИЕ ГОВОРИШ И КУПУВАШ НОВА И АЗ ТАКА ПРАВЯ С ПРЕДТПЛАТЕНИТЕ КАРТИ





Тема развалена клавиатура!нови [re: man]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 19:51



Нека да съберем по няколко пари за да му купим на този нова клавиатура защото неговата от много време е развалена!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.