Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 01.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови  
АвторЧичo ти (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 00:44



Проверете какво значи за Вивател "Фиксирани мрежи"? Аз съм от София и всеки втори от моите приятели и познати ползва в офиса или у дома алтернативен на БТК фиксиран оператор. За София това означава около 800 000 човека (2 200 000 общо, от тях 600 000 приходящи, т.е. без постоянно жителство, но работещи в града). И даже сметката ми да е тотално крива, даже и един човек в София да не ползва алтернативен оператор, то пак ми кажете не е ли тотален срам да пишеш по плакати, че даваш отстъпка към стационарни мрежи, а пък да можеш да набираш само собствената си мрежа. ОТ КАРТИ НА ВИВАТЕЛ МОЖЕ ДА СЕ НАБИРА САМО БТК. То е същото, все едно Мобилтел да каже, че дава еди-колко си минути отстъпка към мобилни мрежи, а всъщност отстъпката да е към LOOP - и това е мобилна мрежа. Да не говорим за ADSL-а им. От това животно пък по-голяма тъпотия няма. Обявяват промоции "Направи (Инсталирай) си сам", защото нямат капацитет да предложат качествена услуга и да пращат хора, които да са обучени за елементарния процес на инсталация - знам го от личен опит (4 пъти идваха да ми инсталират в офиса - все различни хора). БТК непрекъснато бучат, че Мобилтел това, Глобул онова, те били онеправдани, били за справедливост, а в същото време БТК плаща (и ще продължава) да плаща огромни глоби за монополни злоупотреби, защото мачка своите конкуренти във всеки един удобен момент. Толкова ли сте слепи и/или кухи, че да не можете да видите как царя си продаде златната кокошка сам на себе си. За разлика от Глобул и Мобилтел, БТК беше наша - моя и ваша, докато един плешив темерут от Мадрид не ни направи на балъци. И в момента, вместо тая фирма да е реален субект на телекомуникационният пазар, което можеше да е истина, чрез борсова продажба или истинска приватизация, тя отново се намира в ръцете на инвестиционен посредник, който ще я източи за пореден път. И последно - при тия 500 милиона инвестиции за цифровизация и т.н., които бяха обявени, бихте ли ми обяснили как така в 21 век съм с дуплекс.........опа бях. Вече съм с телефон на Кейбълтел. Ако някой открие нещо невярно, моля да ме извини.



Тема Re: Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови [re: Чичo ти]  
АвторRekor (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 03:43



София да не е България пък и кой ти ползва кабелен опер за разговори като има безплатни ,да си видел някоя фирма да е на кейбъл тел ?много лоша реклама се опитваш да правиш
ама не става брато
висички си харесваме вивател



Тема Re: Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови [re: Rekor]  
АвторEдин (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 08:26



Да, харесваме си Вивател. Досега съм получавал коректно отношение от тях, винаги си плащам това, което съм изговорил. Услугите им са такива, за които другите оператори могат само да си мечтаят. Услугата им ADSL е 100 пъти по-добра мижавите доставчици в околността, на които нета им прекъсва през половин час.

И честно казано, боли ме кръста през колко купувачи са минали и колко пъти са продадени - мен това не ме засяга финансово по никакъв начин - ако не ги бяха продали, нима щях да съм по-облагодетелстван? "БТК" била "наша и ваша", хахаха, чакай да ида да си изтегля акциите.

Аре стига дрънка глупости, пич!



Тема Re: Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови [re: Чичo ти]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 12:52



Щом имащ бизнес - значи имаш адвокат. Помоли го да те пусне на компа си и от юридическата справочна програма (Лакорда, Апис и др.) виж колко собственика се смениха в Мтел, та дори и Глобул.
Това е бизнес.





Тема Re: Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови [re: Чичo ти]  
Авторrлyпocти (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 18:05



Това, че вивател може да набира само БТК, са глупости. Аз лично вкъщи съм с телефон от TPN и от Вивател го избирам без проблеми. Нямам проблеми и от Вивател към Транстелеком.





Тема Re: Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови [re: rлyпocти]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 18:38



Но от Вивател на Voicelink все още не може май. Редно е за такива неща да има нормативни актове и операторите да бъдат задължавани към взаимна свързаност. Ако ще след даден гратисен период.



Тема Re: Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови [re: Чичo ти]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано28.09.07 21:40



в момента не мога да изредя всички оператори с които имаме свързаност, за това се обади на 123 от телефон на вивател или +35987123 от друг телефон



Тема Re: Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови [re: Чичo ти]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано28.09.07 22:04



АДСЛ-а пък е бетон

Останалото са глупости )



Тема Re: Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови [re: Чичo ти]  
АвторJorko (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 22:59



От Виател карта спокойно избирам номера на ТПН, Спектрумнет, Евроком, Мтел фоиксирана, Глобул фиксирана, Кейълтел. Сигурно мога и други - нямам познати с други алтернативни номера.



Тема Re: Докога ще сте вързвате на глупостите на БТКнови [re: Jorko]  
АвторЧичo ви (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 00:22



Извинявайте момчета и момичета. Разбира се, че всичко са глупости и става въпрос само за бизнес. Дреме ми кой кого купува и продава. Всъщност единственото, което ме интересуваше е кои са фиксираните оператори, с които Вивател има свързаност. И да знаете, че ако бях овчар със самобръсначка щях да ви стрижа и пак да мучите доволно. Мухахаха.

Всъщност грешите, като си мислите, че на 123 могат да ви кажат кои са те.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.