Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 19.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Прекратяване на договорнови  
Авторtss (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 21:19



В началото на ноември ми изтича договора с Вивател и искам да прекратя договора. Как точно става това - писмо ли трябва да се прати и докъде? Кога точно трябва да го пратя - един месец по рано ли?
След това си слагам картата на вивател с ББ





Тема Re: Прекратяване на договор [re: tss]  
АвторHa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 21:37







Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: tss]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано27.09.07 22:09



Отиди в 2Be!Аз бях отишъл там да си платя сметката и ги попитах каква е схемата за прекратяване на договора и ми казаха,че правели услуга и пращали писмото вместо теб!Ако имаш и други номера,трябва да напишеш и тях!След 2-3 дена ти се обаждат и се опитват много аматьорски да те навият да не си пракратяваш договора!Това е общо взето!Вече съм на 0,22 лв към ГлоБул и МТел,а към вивата с бонусите!




Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 27.09.07 22:10.



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: aruba_man]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 09:13



Тия от 2be са много зле, винаги когато отида да си купя ваучер на Вива за бб се опитват да ме навият да мина на абонамент, то няма лошо ама след като им кажа, че съм на "бонуси безкрай" те пак продължават да ми пробутват я "симпатия", я "тънка тарифа" или "заедно", че аз да не съм малоумен... или не са запознати с промоциите на Вива или ме мислят за много тъп. Вече ще си купувам ваучери само от реповете за вестници.



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: tss]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 20:41



наи досадни са в германос



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: rapan]  
Авторtss (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 22:55



къде да я пратя тази молба и кога - един месец преди изтичането ли? Адреса какъв е?



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: tss]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано28.09.07 23:55



Аве пиши:Молба от Име Презиме Фамилия,Моля да ми прекратен договора на номер 0878XXXXXX поради изтичането му!Мерси,минавам на Бонуси Безкрай защото е по-изгодно от всеки договор!


Адреса трябва да го има на фактурата!Мисля,че беше:София,бул.Тотлебен 8,БТК Мобайл ЕООД...
В 2be провери ли?Оттам могат да ти пратят писмото!

Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 28.09.07 23:57.



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: Sharky]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 03:08



Не че те мислят за тъп, просто си знаят що за електорат си имат



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: aruba_man]  
Авторtss (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 21:53



Тубите (2be) сега са ми далечко, но в една стара тема прочетох че молбите се пращали на "Вапцаров"? или на "Тотлебен"?



Тема адреса е следниянови [re: tss]  
АвторЙoвka (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 09:06



vivatel Обслужване на клиенти
бул. Н. Й. Вапцаров 10
1407 София

в "писмото" което не е "молба", а ПИСМЕНО ЗАЯВЛЕНИЕ изришно се подчертава, датата на изтичане на договора и условия които предлагаш след неговото изтичане за евентуалното предподписване на друг.
Пращаш го препоръчано с обратна расписка, възможно най-рано преди изтичане на срока на договора (за да не забравиш)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.