Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Странно!нови  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано06.09.07 00:22



Днес си купих и съответно активирах предплатен пакет на Вивател!Но срокът на валидност на картата е до 05.11.2007-ма,т.е. само два месеца!Миналата година като си взех "ББ" сякаш не беше така?!Те и роуминг за предплатените имали само в третия свят!Засега си оставам към "Ментел",другите два хептен зле!




Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 06.09.07 00:30.



Тема хехехееенови [re: aruba_man]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 00:29



Да се успокоя значи. Имало и по-зле от мен.

Да стоиш при Ментел при положение че има други 2 оператора си е чист мазохизъм. На Глобул тарифите са по-ниски, а качеството на услугите е перфектно. Вивател ако не предлага високо качество, то цените и тарифите пак са по-изгодни от Мтелските. Бе както и да го гледаш, клиент ли си на Мтел значи си много зле.



Тема Re: хехехееенови [re: koko]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано06.09.07 00:54



Ха-ха!!!



Да стоиш при Ментел при положение че има други 2 оператора си е чист мазохизъм.

За мен мазохизъм е да си клиент на ГлоБул,при положение,че има Мтел!Вивател дори е по-добре!

На Глобул тарифите са по-ниски, а качеството на услугите е перфектно.

Тук изби рибата!Мен не ме интересува евтинията!Аз съм на Мтел от 5 години(Предплатена).Преди година загубих карта от промоцията Фрии Парти.Без увъртане срещу такса от 6 лв. ми дадоха друга със същия номер и същите промоции.Бях си взел и една на ГлоБул за да говоря с баламите!Загубих и нея!Не само,че не ми възстановиха сумата,а се оказа,че и същия номер не могат да ми дадат!Трябвало да се премине на абонамент!Искат ти месечна такса за да говориш с трима на по-евтино,колко време нямаха и смс от сайта!(виж темите дето са най-горе в клуб ГлоБул)Да продължавам ли?

Вивател ако не предлага високо качество, то цените и тарифите пак са по-изгодни от Мтелските.

Казах ти,че не ме интересуват цените!Сега към края на месеца като отида в Германия да си взема Мерцедеса и нямам роуминг и 5 стинки да ми е минутата кел файда???С Примата ще говоря на лев и нещо в цялата еврозона!Ще вечеряме в Мюнхенския Хилтън,а сутринта ще си пием кафето в малката Венеция!Така правим ние дето сме на Мтел!

Бе както и да го гледаш, клиент ли си на Мтел значи си много зле

Двамата ми адвокати са на Мтел,баджанака ми дето има два ресторанта в Пловдив е на Мтел,жена ми дето има две кръчми и отваря трета в Мюнхен е на Мтел,майстора дето ми слага дограмата е на Мтел,другия дето закачи щорите е на Мтел!
С една дума:Бизнесът говори с Мтел!!!

Гледам си се изсмял накрая!Кво да правиш?Явно колкото повече е неук един човек,толкова е по-щастлив!


Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 06.09.07 01:00.



Тема Re: Странно!нови [re: aruba_man]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.09.07 01:12



2 месеца щото си взел от онези за 15 лв ,които са заредени с 30 лв )) . Предназначени са за говорене към всички мрежи с цена 22ст. За хора които говорят много ))



Тема Re: Странно!нови [re: DTMF]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано06.09.07 01:22



И аз така си помислих!!!Нямам намерение да я зареждам!Все ще ги изговоря!После пак нов пакет!Муахахаха!Супер далавера!22 стинки на минута с такт 30/1!!!Жената от БТК центъра изкара цял кашон!Има за 2 години напред!





Muenchen is mein Heim!!!



Тема Re: Странно!нови [re: aruba_man]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.09.07 01:34



Именно) , аз я ползвам във втория ми телефон за разговори към Глобул и Мтел

Иначе си имам и Мтелска и Глобулска карта на договор, но не вървят





Тема Re: Странно!нови [re: DTMF]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано06.09.07 01:44



Да!Така излиза по-евтино и от Мтелската "Твоите 5" въпреки,че повечето ми разговори са към Мтел!Жената от БТК центъра каза,че тея не били служителски!Служителските били на 7,50 лв,ама не се продавали!Там кой знае кви промоции има?!



Muenchen is mein Heim!



Тема Re: Странно!нови [re: DTMF]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано06.09.07 01:48



които са заредени с 30 лв ))

В моята даже бяха 30,01 лв!




Muenchen is mein Heim!



Тема Re: Странно!нови [re: DTMF]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано06.09.07 09:33



Добре де, защо се мъчите и всеки месец (ако не и по-често) сменяте карти (съответно и номера), ами не си вземете една карта с тарифа Freedom 30 - там минутата разговор (до 30 лева месечно потребление) ти излиза 24 ст. (към всички мрежи) при такт също 30/1. Вярно че при другия вариант е с 2 ст. по-малко ама чак пък толкова да се циганим, при положение, че няма да сменяме карти постоянно.
Аз лично преминах на този план и си заявих и Фаворити и за още 5 лева (към 20 на самия план) ми дават и по 1000 мин. към 5 номера от мрежата на Вивател. Така, че за 25 лева - 24 ст./мин (към всички) при такт 30/1 и 1000 мин. към 5 номера от Вивател (по 1000 мин. към всеки един от петте номера) ме устройва идеално.

Редактирано от ohluva на 06.09.07 09:40.



Тема Re: Странно!нови [re: ohluva]  
АвторTraicho (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 12:32



Добре де, защо се мъчите и всеки месец (ако не и по-често) сменяте карти (съответно и номера)...

...ами защото сме със селски манталитет!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.