Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 25.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вече не е странно!нови [re: man]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано25.11.07 00:06



Абе кво се занимаваш с "Примата".Аз отдавна съм я назначил само на входящи и чакам преносимостта!Представям си какво ще е качеството с callback?Вземи си карта на Вивател дето ги ползваме аз и DTMF!Продават се във всеки център на БТК!Говориш за 0,86 лв/мин с мобилни в ЕС и за 0,36 лв/мин с фиксирани!След месец цената ще падне наполовина.

И за 0,22 лв/мин с всички мрежи в България!И то с такт 30/1!
Такава цена и дългогодишните абонати на гърците и евреите нямат!
aruba_man-ban+delete го остави да си развива теориите от четвърти километър и да чака някой да му се върже!

Ей това върви много с мароканския хашиш и полската водка:



Muenchen is mein Heim!


Тема Re: Вече не е странно!нови [re: man]  
Авторaruba_man - ban + delete (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 20:16



Ето виж тук:

http://www.simong.net/finarea/

Качваш си PHP скрипт някъде и си избираш някой Финареа провайдър с евтини разговори до мобилни в България. После с броузера на телефона викаш скрипта и той те свързва. Повечето фиксирани мрежи в Европа са безплатни така че реално плащаш само цената до мобилния в България плюс 5 стотинки за GPRS връзката.



Тема Re: Вече не е странно!нови [re: aruba_man - ban + de]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано26.11.07 00:29



Не е изгодно мой човек!Само ще ти напомня,че от Вивателската карта плащаш 0,86 лв/мин към мобилни и 0,36 лв/мин към фиксирани!Такта е 30/1!Доколкото знам при всичките доставчици на Финареа такта е 60/60!Трябва да си вземеш и един хронометър и като стане да речем 3 минути и 56 секунди да прекъснеш връзката!Ето ти и други причини!Ползвал съм lowratevoip.com
1.Качеството не е много добро!Поне към мобилни!Това което ще кажа за 1 минута с вивателската карта,ще ми трябват поне две с воип!
2.Заредих си 10 евро и платих 25 лв.Дефакто разговора се оскъпява с 25 %.
3.Отскоро всички провайдъри на Финареа начисляват ДДС!Досега не беше така!Оскъпяване с още 18-20 %
4.Плащаш независимо дали отсреща ще ти вдигнат!

По принцип не давам акъл без пари,но от мен да знаеш,че евтиното излиза два пъти по-скъпо!



Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 26.11.07 00:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.