Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Зарязвам Глобул,  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 19:55



идвам при Вивател ! Оле. Утре най-тържествено и официално си купувам предплатена СИМ карта и да видим......

А сте ма разочаровали, а съм ви натирил. хохохо



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано02.09.07 23:08



Крайно време беше

Питай за ония карти дето са заредени с 30 лв , а струват 15 лв. Ако ти дадат ще черпишМинутата е 22 ст до всички мрежи, с мин. таксуване 30 сек. Без конкуренция

Редактирано от DTMF на 02.09.07 23:09.



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: DTMF]  
Авторнeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 23:32



добре де, дай някакви подробности човече

име на тарифа, до кога е валидна(докато е активна картат ли) и пр.



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: нeзнaeщ]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано02.09.07 23:46



В началото май ги даваха само на служители, сега май ги дават на всеки понеже служителите са на договор и не ги купуват.
Ми искай си такава , заредена с 30 за 15 )) Предплатена карта, стандартна тарифа . После като свърши далаверка само от бонусите при зареждане - на 20 лв - 5 лв бонус или нещо от сорта



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: DTMF]  
Авторнeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 23:50



ОК, благодаря





Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: нeзнaeщ]  
Автор Eдин_тип™ (много търсен)
Публикувано03.09.07 13:14



сега има промоция на ваучери, май до края на месеца. колегата горе ти спомена за нея - 20 лв но получаваш още 5. другите варианти са 50 +15 и 10 + 2.



Тема Системата на Вивател е скапана !!!!нови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 15:02



Купих си карта и я активирах. Закрих глас. поща НО НЕ ПОЛУЧАВАМ СМСи за пропуснати повиквания !!!!! Що така ве ????



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: koko]  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 15:15



И какво стана, намери ли от тези карти дето са 15 за 30 с по 0.22 ст на минута към всички и ако да къде? И аз съм със закрита гласова но си получавам известията. Обади се на 123



Тема Обадих се и нищо.нови [re: hoho]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 15:39



2 часа съм говорил с оператори на 123 и нищо. Досега нито 1 смс за пропуснато не съм получил.



Тема Дай ми инфонови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 15:46



защо нямам СМСи за пропуснати повиквания .



Тема Re: Обадих се и нищо.нови [re: koko]  
Автор cyg (<>)
Публикувано03.09.07 16:00



Вивател си имат и те доста недостатъци, не случайно техния растеж е най-малък.



Тема Re: Обадих се и нищо.нови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано03.09.07 17:27



Глобул според мен си имат също големи недостатъци, така че Вивател са си много добре даже!



Тема Re: Обадих се и нищо.нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано03.09.07 19:15



Хе, ти ми кажи кой е идеалния оператор

? Всеки си има някакви недостатъци и е наивно да очакваш, че като смениш оператора всичко ще тръгне по вода.
Все пак повечето хора избират Глобул.



Тема Re: Обадих се и нищо.нови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано03.09.07 19:56



Въпрос на избор е както се казва, но повечето хора избираха МТел в началото на Глобул който едва скоро си стъпи на краката.



Тема Re: Обадих се и нищо.нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано03.09.07 20:06



Разбира се, хората не обичат да сменят кон за магаре, а тогава съотношението беше такова между Мтел и Глобул. От две години обаче Глобул е No1 по привличане на нови клиенти, а магарешката роля е за Вивател.

Кога ще порасне достатъчно и той? Ще поживеем, ще видим, за нас, клиентите, е по-добре да побърза.



Тема Re: Обадих се и нищо.нови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано03.09.07 20:27



Точно така.



Тема Re: Дай ми инфонови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано03.09.07 21:10



Не знам за смс-ите, моите съм ги изключил много отдавна. виж в сайта пише как се активират и деактивират



Тема Re: Обадих се и нищо.нови [re: cyg]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано03.09.07 21:14



Много има вярваш на тези статистики за разтежа значи





Тема Всичко съм активиралнови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 21:17



Услугата обаче не функционира както трябва. Другата за уведомяване за текущия остатък от кредита - също. На всеки 40 минути получавам един и същ СМС с текст че имам 10 лв в картата. Впрочем , тва е онзи първи СМС от активирането й днес следобяд. Изобщо , пълен хаос е системата на Вивател. На път съм да изхвърля картата им. Ебати смотльовците !



Тема Re: Всичко съм активиралнови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано03.09.07 21:48



на съм забелязал, бонусите я проверявам с *102# никога не съм получавал смс-и със сметката



Тема Аз сметката същонови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 22:00



мога да я чуя на 123, но имат и услуга Уведомяване със СМС. Дразни ме дето непрекъснато ми идва един и същ с едно и също съдържание - имал съм 10 лв, което на всичкото отгоре не е верно. Тва ся не е ли техническа некадърност, а ???!! С Глобул в тва отношение никви проблеми не съм имал. Перфектни са технически и твърде грамотни за разлика от Вивател. Инфото им на 123 за състоянието на сметката е много по-изчерпателно от това при вивател.



Тема сигурно немаше изобщонови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 22:04



да си купя карта на Вивател, ако не бях крайно ядосан от Глобул. Технически са наистина перфектни, но в същото време са и големи хитреци. Пратиха ми едни настройки за ММС , и то ден преди да изтече промоцията, пуснаха ми един ММС за Добре дошъл, което беше уловка. И докато се усетя ми източиха 9 лв от кредита. Нито успях да заредя ММС -а им, нито съм влизал в Интернет, нито съм говорил ! Това си беше чиста кражба . Ей затва си взех карта на Вивател.



Тема Re: Аз сметката същонови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано03.09.07 22:45



Не съм виждал проблеми с вивател. Не знам за какво ти е този спам с смс след като има и други интелигентни начини

А от Глобул ме е страх, никога не знам кога ще ми таксуват някой разговор който уж ми е в групата. Случай такива колкото щеш



Тема За тебе ако е спам,нови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 23:28



за мене не е.

Аз държа да бъда навреме уведомен за пропуснати повиквания, щото ми се налага често да изключвам телефона си. И за сметката предпочитам да ме информират с СМС, отколкото да набирам 123.

Оносно Глобул, не са ме таксували по погрешка. Освен ония 9 лв, дето ми ги отмъкнаха най-нахално и безцеремонно . И без изобщо да ме питат. С други думи източиха ми кредита без да има защо . Ебати хитрягите !



Тема Re: Обадих се и нищо.нови [re: DTMF]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано04.09.07 00:29



И аз им вярвам. В статистиката за броя абонати (предплатени и на договор) и за финансовите резултати не могат да лъжат много. С нетърпение очаквам сериозна фирма да купи и БТК и Вивател, че и те да започнат да показват такива резултати.



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: koko]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 09:21



истината е че ако работите в някой от операторите ще бъдете доволни при глобул ако си физическо лице е по добре да използваш предплатени услуги бил съм и на абонамент и мисля че е така



Тема Абе защонови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 14:46



с картата на Вивател телефона ми прегрява ? Аре ся некой дето разбира, да ме светне.



Тема Re: Абе защонови [re: koko]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 15:29



Mnogo govori6

tova e tup vuproszavedi tel.a na doktor



Тема друг въпроснови [re: man]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 15:49



Защо преди да получа СМС от Вивател, телефона ми блокира за малко ?????



Тема Re: Абе защонови [re: koko]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.09.07 18:59



Повишена консумация, за това...

Welcome to the real world!




Тема Ся, понеженови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 20:44



вече имам впечатления, както за Глобул , така и за Вивател, държа да ги споделя. ГЛОБУЛ са мошеници, но технически са изрядни и доста по-грамотни от почтените Вивател, които обаче са технически некадърни. Да не кажа неграмотни. Картите или системата им /не знам кое точно/ не функционират перфектно. Това е !



Тема вивател напримернови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 20:50



постоянно ми досажда, демек напомня ми, че сметката ми е намаляла. При положение че имам още 2 лева в нея. Глобул в това отношение не ме притесняват изобщо. Ако имам некви стотинки само ме информират колко минути разговор ми остават.

Имам ли пропуснати обаждания, Глобул ме уведомяват на секундата при това БЕЗ да ми блокира телефона преди получаване на СМС-и. Днеска получих 10 еднакви СМСа един след друг от Вивател с които ми казват да си купя ваучер и да заредя картата. Те на мене ша ми казват кво да правя, ай сиктир ве !





Тема Re: вивател напримернови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано04.09.07 23:11



Така като си ги отпочнал, вземи и една Мтелска прима, тествай я и сподели впечатления





Тема Re: Ся, понеженови [re: koko]  
Автор cyg (<>)
Публикувано05.09.07 08:18



Проблемите с картите им съществуват отдавна, поне във форума има не малко оплаквания.



Тема Re: вивател напримернови [re: koko]  
Авторpiny (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 09:24



интересно...
досега тук не съм чъл оплаквания телефона да "блокира за малко" преди получаване на смс, ако има някой нека сподели.
това, че получаваш един и същи смс вероятно означава, че по някаква причина телефона не праща обратно сигнал, че съобщението е получено. какъв е апарата?
поздрави.



Тема Re: Така енови [re: cyg]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано05.09.07 09:34



При еднакво ползване на глобулската и вивателската ми карта, вивателската ми изяжда два дни от живота на батерията, пробвал съм и на двата си телефона и определено е от картата или мрежата им.
Отделно съм забелязал, че при разговор има и някакви прекъсвания, които са ги забелязали и колеги.



Тема Ха !нови [re: piny]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 09:41



И кво значение има къв ми е телефона ??? Щом с ГЛОБУЛСКИ карти може да работи перфектно, значи нема причина да не работи и с други. Системата на Глобул да не е направена за моя телефон , ама-ха ! На кво отгоре аз трябва да се нагаждам към системата на Вивател ??!! Ми като им пречат некои модели телефони или картите не са пригодени за тях, да кажат кои са препоръчителните марки и модели за техните карти ве ! Голем смех , значи аз трябва да купя апарат специално зарад Вивател , а ? Или пък да разчитам на късмет да не попадна на дефектна карта или поне да намеря такава, дето да не ми създава проблеми . Баси оператора, баси и чудото !





Тема Бе да ти кажа,нови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 09:44



ако не беше погнусата ми към Мтел, сигур щях да го направя. Обаче, тъй като не пипам техни карти, хич недей чака да ти споделям впечатления.





Тема Re: Ха !нови [re: koko]  
Авторpiny (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 11:34



явно имаш мнение по въпроса, което е похвално. ако не искаш да чуеш други такива също си е твоя работа.


ползвам им услугите почти от самото начало. ползвал съм доста модели слушалки с тяхна сим карта и на нито един от тях не съм срещал описания от теб проблем, затова ми беше интересно дали някой друг също е забелязал това, което ти твърдиш.
питах за апарата по причини, които явно незнаеш, а както изглежда и не искаш да разбереш. явно имаш някакъв проблем, на които не търсиш решение, а само държиш да го споделиш. това прилича на историята "...тук пък млякото горещо, ту пък друго нещо..."
поздрави



Тема Разказваш общи приказкинови [re: piny]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 11:45



Телефона ми е Сони Ериксон макар и не от най-новите модели. Най-важното е че работи . А с Глобулска карта нямам никви проблеми. С Вивателска обаче е трагедия. Ся, позволи ми и аз да разбирам поне малко за кво става въпрос. Картите или системата на Вивател НЕ ФУНКЦИОНИРАТ перфектно. Другояче казано, имат технически недостатъци. Което означава некадърност или неграмотност. Аре че ми писна да се обеснявам. Не съм ничий фен, но ти явно си. Аз искам перфектно функциониране на картата в мрежата на оператора. Щото затова си плащам , при това скъпо.





Тема Re: Разказваш общи приказкинови [re: koko]  
Автор cyg (<>)
Публикувано05.09.07 11:57



Друго възможна причина за проблемите ти е в качеството на сигнала конкретно на мястото на което пребиваваш най-много.



Тема Тцъ, не позна !нови [re: cyg]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 12:01



Качеството на сигнала е перфектно. Причината не е нито в тела, нито в сигнала. Фактите и логиката сочи, че картите и системата на Вивател не са доизкусурени. Има още да се работи по тях. Явно собствениците не са сериозен играч в мобилните комуникации.





Тема Re: Тцъ, не позна !нови [re: koko]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 13:05



Pi4 qvno na tebe nikoi ne moze da ti ugodi

znaete li kolko globulski predplateni sim karti defektirat/gurmiat/i ne moze da ti dadat su6tia nomer i drugi vizantiiski prostotii...taka 4e ako ne ti haresva begom pri vizantiicite,4e moze da im padne pe4albata za trimese4ieto



Тема Така ли се отнасяш с клиент ве !?нови [re: man]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 13:20



Че вий от Вивател, ако тъй съветвате всеки сблъскал се с ваште карти и система на функциониране, значи сте много зле бееее. Пък като ма и напсуваш 2-3 пъти и върнеш обратно при конкурентите, не мойш изобщо разчита на повече внимание от моя страна. А като споделя тук там на познати, близки и приятели колко сте зле, направо забрави за нови клиенти.





Тема Re: Така ли се отнасяш с клиент ве !?нови [re: koko]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано05.09.07 14:03



Ситемата и техниката на Вивател работи перфектно - за почти 2 години с тях не съм срещал нито един от описаните проблеми и то с повече от една техни карти.



Тема Re: Така ли се отнасяш с клиент ве !?нови [re: pegasO7]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано05.09.07 14:28



Това, което пишеш за перфектната система на Вивател не е вярно. Имам вивателска карта и имам лични наблюдения.



Тема А де !нови [re: pegasO7]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 14:38



Мойта Вивателска карта пък не работи перфектно. И не само картата, ами изобщо системата на Вивател нещо куца. Не може без проблем да получавам СМСи , че сметката ми намалява и непрекъснато да ми напомнят, че трябвало да заредя, а в същото време изобщо да не получавам СМС-и за пропуснатите повиквания. Или в най-добрия случай да ги получа на другия ден. Че тя самата услуга вече се обезсмисля. Като не можете да я предложите по перфектния начин, ми хич не я предлагайте ве !

Баси смотльовците Вивател . С тия технически неизправности в системата, сами си подбиват реномето и преднината , дето я имат благодарение на ония 30 сек минимално таксуване, отива по дяволите.





Тема Re: Така ли се отнасяш с клиент ве !?нови [re: cтpaннa птицa]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано05.09.07 17:02



И аз имам две карти и лични наблюзения, така че....



Тема Re: А де !нови [re: koko]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано05.09.07 17:05



Ами върни си се на Глобул нали помниш как преди време все ревеше за нещо изгодно. Просто цялото това твое тръшкане е типична пубертетска история - отивай там където техниката според теб е перфектна и приключваш с тези твои безконечни дилеми! Аз досега проблеми не съм видял от Вивател както и всички моипознати които го ползват.

Редактирано от pegasO7 на 05.09.07 17:08.



Тема Re: Така ли се отнасяш с клиент ве !?нови [re: pegasO7]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.09.07 19:01



Тука има тука нема ... така че ... явно при едни условия работи добре, при други не.

Welcome to the real world!




Тема Re: А де !нови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано05.09.07 20:33



Аз ползвам и 2 предплатени карти , но им я изключих тази екстра с СМС за пропуснато повикване. Не виждам какъв е смисъла докато говориш с някой и в това време друг те потърси - да получаваш смс след края на разговора. Излишен спам, а и самите телефони си имат индикаци за пропуснати повиквания . Ама щом казваш че системата не работила ти вярвам до доказване на противното





Тема Не си много наясно май.нови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 21:32



Услугата "Уведомяване за пропуснати повиквания" се използва в случаите на изключен телефон или липса на обхват. Изключиш си телефона и ако през тва време те търсят, когато го включиш получаваш СМС за номерата които са ти звънили, ден и час на повикването. Ся разбра ли най-после че не става дума пропуснатите обаждания, на които просто не си отговорил ?!





Тема хохохонови [re: pegasO7]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 21:38



Че аз картата на Глобул си я пазя и дори я ползвам. Да не съм луд да ги зарежа заради Вивател .

По-вероятно е да разрежа на 2 Вивателската карта. Много ме дразни с тия СМСи за сметката. Не знам как издържате , ама аз не ги изтрайвам. Ей тва вече е спам. Абе, Вивател що третират клиентите като малоумници ве ???? През половин час ми пращат СМС да си заредя сметката. Еми нема да я заредя пък ! Решил съм да ги тормозя.



Тема Re: Не си много наясно май.нови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано05.09.07 21:52



Е хубу де, а какво да ги правя онези смс-и които пристигат докато говоря? Понеже съм бил на заето и някой ми е звънял?



Какво да издържаме ? Просто я презареди и няма да получаваш смс със сметката



Тема Ма нема да я заредя венови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 22:57



Ша я заредя ако поискам. Нема вивател да ми казва, ама-ха. Глобул що не ми припират, а ? Вивател изобщо не са дискретни, никъв подход към клиента нямат, да не говорим пък за нежност.

Душата ша ми извадят с тия СМСи за сметката, сън не ги лови бе.



Тема Re: Не си много наясно май.нови [re: DTMF]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано06.09.07 09:11



Активирай си Call Waiting на картата и няма да получаваш такива СМС-и когато някой те потърси и ти през това време говориш. Просто ще ти изпише на телефона (чуват се и 2 пипвания в слушалката), че те търси 2-ри човек.



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: koko]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано06.09.07 09:16



Ти СМС-и получаваш само когато сметката ти е под 3 лева и само след разговор (смс, интернет или нещо друго което ти намалява сметката). Така, че ако говориш нормално тея 3 лева ще ги изпапкаш за 5-6 разговора макс, тоест ще получиш 5-6 СМС-а и след това ще спрат да ти пращат, просто защото ще имаш 0 лв. в картата :) и ще трябва да заредиш.

А СМС-ите за пропуснати повиквания при мен си работят нормално. И не идват само когато си бил извън обхват или с изключен телефон, ами и когато някой ти звъни и ти му откажеш обаждането с червена слушалка (освен ако не си направил някой шмекерлък (както мен) за да не ти праща СМС при отказ на разговор).

Редактирано от ohluva на 06.09.07 09:20.



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: ohluva]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 12:48



Братле, ще споделиш ли как да премахна получаването на смс при отхвърляне на разговор?



Тема Re: хохохонови [re: koko]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 12:52



Ей, пубертетче като си толкова недоволен стой си при глобул и престани да ревеш, че ти праштали смс-и като нямаш пари в картата! Ако не греша глобул изпращат смс след всеки разговор на би канект с включени безплатни минути дори да имаш и 100 лева в картата!



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: Sharky]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 13:15



*67*21#



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: man]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 13:33



Не става така:(



Тема При мене проблемът енови [re: ohluva]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 13:45



че СМС-те за пропуснати повиквания изобщо не идваха в началото. А сега пристигат след 2 дни , повтарят се на всичкото отгоре и дето се вика , вече се обезсмислят. Иначе ме кефи ползването на кодовете . Не знам дали при Глобул тва е възможно.



Тема Re: хохохонови [re: Sharky]  
Автор cyg (<>)
Публикувано06.09.07 14:13



Грешиш, само на екрана ти се изписва колко пари ти остават още, няма досадно звънене, не ти пълни телефона с ненужни съобщения.





Тема Re: хохохонови [re: cyg]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 15:29



Моя грешка, но мисля, че и при мтел и глобул при предплатените карти се чува супер досадно съобщение, когато се обаждаш, че сумата по сметката намалява и т.н



Тема Re: хохохонови [re: Sharky]  
Автор cyg (<>)
Публикувано06.09.07 15:41



Може да има такова нещо, не съм ползвал припейд никога за да знам такива подробности. При абонаментните програми на Глобул получаваш СМС 2 или 3 дена преди крайния срок на плащане.
Абе винаги е досадно да ти казват "плащай!", няма какво да се спори.



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: Sharky]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 15:47



*67*021#zelena slu6alka.......sled tova vlez pri prenaso4vaneto pri zaeto trqbva da e na nomer +35921





Тема Re: хохохонови [re: cyg]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 16:39



Съгласен съм, че е адски дразнещо, но все пак това са бели кахъри просто зареждаш и всичко си е ОК!



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: Sharky]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано06.09.07 23:09



Правиш пренасочване "При Заето" към номер +359879000000. Така след като натиснеш червена слушалка отсрещния абонат не чува "Вивател ще предаде за обаждането" , а разговора директно се разпада, и съответно и ти не получаваш СМС.



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: ohluva]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.09.07 23:15



не е удобно, отсрещния чува че номера е неправилен или непълен, и ще си помисли че ти е грешен номера



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: man]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 11:40



Получи се! Много ти благодаря!



Тема Ей, заредих бе !нови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 12:36



Ади рекох да подаря малко щастие на Вивател.

За едната бройка щяха да откачат. Голем зор видяха задето не съм си заредил картата Аре мир да има, заредих я.



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано08.09.07 00:52



Първи интересни впечатления от любимия ви глобул



Значи заплаща се 12 лв за сим карта(Тва явно е само при Глобул и Мтел)
Минала една седмица и излиза първата фактура(с включени минути за 1 седмица) а пък цена като за цял месец
Обявената цена на Глобул смарт Груп е 15 лв с ДДС, а моята е 17,424 лв, без да съм ползвал никакви странични екстри.

При любимия ми Оператор сим карта не се заплаща,и първия платен месечен абонамент ти го връщат на следващия месец))



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: DTMF]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано08.09.07 01:09



ГлоБул са най-зле!При тях са циганите,неграмотните и селяните!


След това е Вивател....
Мтел засега няма конкуренция,затова и над половината абонати са при тях!Ура!

Muenchen is mein Heim!



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано08.09.07 11:43



любимия ви глобул
Някой да те е насилвал да станеш абонат на "нелюбимия" ти Глобул? Или си станал защото си видял някаква изгода?
Минала една седмица и излиза първата фактура(с включени минути за 1 седмица) а пък цена като за цял месец
Обявената цена на Глобул смарт Груп е 15 лв с ДДС, а моята е 17,424 лв, без да съм ползвал никакви странични екстри.

Абонамента се плаща предварително, какво се правиш на глупак. 2.424 за първия отчетен период (5 дена) и 15 за следващия месец.
При любимия ми Оператор сим карта не се заплаща,и първия платен месечен абонамент ти го връщат на следващия месец))
Ами що не си стоя на него? След първия месец ще си ги избиеш с международните разговори тия пари.



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: aruba_man]  
АвторTraicho (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 12:06



Ако следваме твоята логика тогава и ти трябва да си на глобул, а?



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: Traicho]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано08.09.07 15:20



Аз съм даже още по зле!Даже и телефон нямам!С тези малки социални помощи в Булгаристан за кое по-първо?


Muenchen is mein Heim!



Тема Ти не разбра линови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 22:00



че ако не си в бизнес група, немаш никва файда да си на абонамент ве ?! Към който и да е оператор. Ша плащам аз месечна такса, а после сметката пак 40-50 лв. Аре мерси.





Тема Re: Ти не разбра линови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано08.09.07 23:23



не разбрах

с предплатена карта няма как да говориш 500 минути за 15 лв . изключение е само Бонуси безкрай, но и те са рядкост



Тема 500 минути, ама внови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 23:29



мрежата на Вивател

, в която нема никой. Само ние двамата с тебе.



Тема Re: 500 минути, ама внови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано09.09.07 12:40



вярвай си





Тема Абе верно ли е, ченови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 13:45



Вивател може да отхвърли некоя кандидатура и да откаже сключването на договор за абонамент ??? Ако е верно, дайте смислено обеснение, щото колкото и да се мъча нищо не ми хрумва.





Тема Re: Абе верно ли е, ченови [re: koko]  
Автор cyg (<>)
Публикувано14.09.07 13:48



Ами попитай в някой от техните магазини за по сигурно. Във форума се е споменавало, че ако имаш дългове към другите оператори не можеш да станеш техен абонат.



Тема Ама при ГЛОБУЛ неманови [re: cyg]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 14:05



такава практика. Тва честно казано ми намирисва на кастинг. Ми да обявят критериите предварително , че поне да е прозрачна процедурата.

И после да си броят абонатите, нема да имат проблеми с броенето.



Тема Re: Абе верно ли е, ченови [re: cyg]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 19:19



а това от къде се знае?
Незаконен пренос на Лични данни?



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: koko]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 19:23



аз бих си взела тънката тарифа!
Идеална е! Не като при Мтел с 1 не като при глобул с 3, а като при вивател 100 мин за 5 лв месечно се говорят с цялта мрежа! И то на какъв такт? 30/1!
чудесна тарифа. А ако звъниш навън -> за 40 ст! а ако звъниш на домашни 16 ст.



Тема Re: Абе верно ли е, ченови [re: Oля]  
Автор cyg (<>)
Публикувано14.09.07 19:35



Нямам отговор на този въпрос. Както споменах и преди източника ми е този форум, така че не бих се ангажирал да твърдя, че това е вярно.



Тема Re: Абе верно ли е, ченови [re: cyg]  
Автор svilata (реалист)
Публикувано14.09.07 20:06



Вярно е, че Вивател одобрява клиентите си - разпитват дали имаш трудов/граждански договор, къде и с кого живееш, семейно положение, имаш ли банкова сметка и от колко време и т.н. и т.н. И накрая най-нагло ти заявяват: "Вие сте одобрен за сключване на договор на абонаментен план ...!





Тема хохохонови [re: svilata]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 20:44



Е щом е верно, който иска да ходи на кастинг , аз съм мерси. Много им здраве на Вивател .





Тема Re: Абе верно ли е, ченови [re: svilata]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано16.09.07 23:17



ами мен не ме питаха.
направо пристъпихме към попълването на формуляра и тогава ми зададоха споменатите въпроси. но не бяха, доколкото разбирам, със задължителен характер. мисля, че така придобиват ориентир какъв кредитен лимит да ти отпуснат. на мене ми пуснаха 110 лв. не мога да преценя със сигурност, но ми се струваше добре като за начало.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: ohluva]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 18:29



това е телефонния номер на Преслава бе!



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: ohluva]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано17.09.07 18:36



как става тоа шмекерлък, че адски се дразня вече. тия мързелани от вива така не въведоха няколко варианта на отговор - когато си извън обхват, когато говориш (но не си си активирал чакащо), когато затваряш с червената слушалка. мноо се дразня като ме информират с смс , че съм пропуснал обаждане, при положение, че съм го пропуснал именно защото лично аз съм затворил.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Дай ми инфонови [re: koko]  
Авторbatenasko (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 18:46



Как да активирам/деактивирам Известяване за пропуснати повиквания?

За да активирате/деактивирате услугата, изпратете кратко текстово съобщение до кратък номер 1234 със следния текст:

На български:
за активация - MCN DA
за деактивация - MCN NE

На английски:
за активация - MCN ON
за деактивация - MCN OFF



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: Sharky]  
Авторbatenasko (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 18:56



Как да активирам/деактивирам Известяване за пропуснати повиквания?

За да активирате/деактивирате услугата, изпратете кратко текстово съобщение до кратък номер 1234 със следния текст:

на български:

за активация - MCN DA
за деактивация - MCN NE

На английски:

за активация - MCN ON
за деактивация - MCN OFF



Тема Абе Вивател все повеченови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 10:55



ме кефи. Пуснах при Глобул една нова тема и съм дал очеваден пример колко е затлъстял, застарял и погрознял тоя Глобул. Да живее Вивател !





Тема хохохонови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 20:43



Днеска пуснах отделна тема в съседния форум със заглавие Глобул - застаряващият оператор и гледам че вече я няма. Изчезнала . Изпарила се. Нема я ве.

Некой се е уплашил да не би да събера почитатели.



Тема Re: хохохонови [re: koko]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано27.09.07 21:29



100 % е Чечо!Ама ти си нов тука и не го знаеш!

Супер вманиачен е в ГлоБул!Не търпи никаква критика ...! Преди време искаше да трие темите за смс-ите на vip4o,но добре че се вдигнахме бая хора и се отказа! ...

Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 27.09.07 21:35.


Моля, без лични нападки.

Редактирано от Чo :) на 27.09.07 23:25.



Тема Давай още с рекламата инови [re: koko]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано27.09.07 23:09



ще взема да ти изпрося от маркетинга на Вивател една предплатена такава дет искаше с 25ст/м



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Аре светни ги,нови [re: KlD]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 11:52



кажи там квото трябва де. Ама действай, щото часовника цъка . Ма не мой да съм рекламен агент в действие, а Вивател хабер да си нямат, ама-ха !

Аре докат не съм се отказал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.