Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: А де !нови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано05.09.07 20:33



Аз ползвам и 2 предплатени карти , но им я изключих тази екстра с СМС за пропуснато повикване. Не виждам какъв е смисъла докато говориш с някой и в това време друг те потърси - да получаваш смс след края на разговора. Излишен спам, а и самите телефони си имат индикаци за пропуснати повиквания . Ама щом казваш че системата не работила ти вярвам до доказване на противното





Тема Не си много наясно май.нови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 21:32



Услугата "Уведомяване за пропуснати повиквания" се използва в случаите на изключен телефон или липса на обхват. Изключиш си телефона и ако през тва време те търсят, когато го включиш получаваш СМС за номерата които са ти звънили, ден и час на повикването. Ся разбра ли най-после че не става дума пропуснатите обаждания, на които просто не си отговорил ?!





Тема хохохонови [re: pegasO7]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 21:38



Че аз картата на Глобул си я пазя и дори я ползвам. Да не съм луд да ги зарежа заради Вивател .

По-вероятно е да разрежа на 2 Вивателската карта. Много ме дразни с тия СМСи за сметката. Не знам как издържате , ама аз не ги изтрайвам. Ей тва вече е спам. Абе, Вивател що третират клиентите като малоумници ве ???? През половин час ми пращат СМС да си заредя сметката. Еми нема да я заредя пък ! Решил съм да ги тормозя.



Тема Re: Не си много наясно май.нови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано05.09.07 21:52



Е хубу де, а какво да ги правя онези смс-и които пристигат докато говоря? Понеже съм бил на заето и някой ми е звънял?



Какво да издържаме ? Просто я презареди и няма да получаваш смс със сметката



Тема Ма нема да я заредя венови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 22:57



Ша я заредя ако поискам. Нема вивател да ми казва, ама-ха. Глобул що не ми припират, а ? Вивател изобщо не са дискретни, никъв подход към клиента нямат, да не говорим пък за нежност.

Душата ша ми извадят с тия СМСи за сметката, сън не ги лови бе.



Тема Re: Не си много наясно май.нови [re: DTMF]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано06.09.07 09:11



Активирай си Call Waiting на картата и няма да получаваш такива СМС-и когато някой те потърси и ти през това време говориш. Просто ще ти изпише на телефона (чуват се и 2 пипвания в слушалката), че те търси 2-ри човек.



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: koko]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано06.09.07 09:16



Ти СМС-и получаваш само когато сметката ти е под 3 лева и само след разговор (смс, интернет или нещо друго което ти намалява сметката). Така, че ако говориш нормално тея 3 лева ще ги изпапкаш за 5-6 разговора макс, тоест ще получиш 5-6 СМС-а и след това ще спрат да ти пращат, просто защото ще имаш 0 лв. в картата :) и ще трябва да заредиш.

А СМС-ите за пропуснати повиквания при мен си работят нормално. И не идват само когато си бил извън обхват или с изключен телефон, ами и когато някой ти звъни и ти му откажеш обаждането с червена слушалка (освен ако не си направил някой шмекерлък (както мен) за да не ти праща СМС при отказ на разговор).

Редактирано от ohluva на 06.09.07 09:20.



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: ohluva]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 12:48



Братле, ще споделиш ли как да премахна получаването на смс при отхвърляне на разговор?



Тема Re: хохохонови [re: koko]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 12:52



Ей, пубертетче като си толкова недоволен стой си при глобул и престани да ревеш, че ти праштали смс-и като нямаш пари в картата! Ако не греша глобул изпращат смс след всеки разговор на би канект с включени безплатни минути дори да имаш и 100 лева в картата!



Тема Re: Ма нема да я заредя венови [re: Sharky]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 13:15



*67*21#




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.