Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Аз сметката същонови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 22:00



мога да я чуя на 123, но имат и услуга Уведомяване със СМС. Дразни ме дето непрекъснато ми идва един и същ с едно и също съдържание - имал съм 10 лв, което на всичкото отгоре не е верно. Тва ся не е ли техническа некадърност, а ???!! С Глобул в тва отношение никви проблеми не съм имал. Перфектни са технически и твърде грамотни за разлика от Вивател. Инфото им на 123 за състоянието на сметката е много по-изчерпателно от това при вивател.



Тема сигурно немаше изобщонови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 22:04



да си купя карта на Вивател, ако не бях крайно ядосан от Глобул. Технически са наистина перфектни, но в същото време са и големи хитреци. Пратиха ми едни настройки за ММС , и то ден преди да изтече промоцията, пуснаха ми един ММС за Добре дошъл, което беше уловка. И докато се усетя ми източиха 9 лв от кредита. Нито успях да заредя ММС -а им, нито съм влизал в Интернет, нито съм говорил ! Това си беше чиста кражба . Ей затва си взех карта на Вивател.



Тема Re: Аз сметката същонови [re: koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано03.09.07 22:45



Не съм виждал проблеми с вивател. Не знам за какво ти е този спам с смс след като има и други интелигентни начини

А от Глобул ме е страх, никога не знам кога ще ми таксуват някой разговор който уж ми е в групата. Случай такива колкото щеш



Тема За тебе ако е спам,нови [re: DTMF]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 23:28



за мене не е.

Аз държа да бъда навреме уведомен за пропуснати повиквания, щото ми се налага често да изключвам телефона си. И за сметката предпочитам да ме информират с СМС, отколкото да набирам 123.

Оносно Глобул, не са ме таксували по погрешка. Освен ония 9 лв, дето ми ги отмъкнаха най-нахално и безцеремонно . И без изобщо да ме питат. С други думи източиха ми кредита без да има защо . Ебати хитрягите !



Тема Re: Обадих се и нищо.нови [re: DTMF]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано04.09.07 00:29



И аз им вярвам. В статистиката за броя абонати (предплатени и на договор) и за финансовите резултати не могат да лъжат много. С нетърпение очаквам сериозна фирма да купи и БТК и Вивател, че и те да започнат да показват такива резултати.



Тема Re: Зарязвам Глобул,нови [re: koko]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 09:21



истината е че ако работите в някой от операторите ще бъдете доволни при глобул ако си физическо лице е по добре да използваш предплатени услуги бил съм и на абонамент и мисля че е така



Тема Абе защонови [re: koko]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 14:46



с картата на Вивател телефона ми прегрява ? Аре ся некой дето разбира, да ме светне.



Тема Re: Абе защонови [re: koko]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 15:29



Mnogo govori6

tova e tup vuproszavedi tel.a na doktor



Тема друг въпроснови [re: man]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 15:49



Защо преди да получа СМС от Вивател, телефона ми блокира за малко ?????



Тема Re: Абе защонови [re: koko]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.09.07 18:59



Повишена консумация, за това...

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.