Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 09.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: продавам "бонуси безкрай"нови [re: CSKA]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано17.08.07 10:03



Абсолютно подкрепям мнението ти. Аз също не бих продал моята за каквато и да била сума. В момента ползвам Together но като ми свърши договора минавам изцяло на Бонусите просто защото е много по изгодно. А това че по горе в едно мнение някой каза че в мрежата на Вивател няма с кой да говориш е пълна глупост това минаваше преди година и половина, сега има с кой и още как, покритието също не се различава съществено от това на МТел и Глобул, така че пазете си картите с Бонуси безкрай - те са доста ценни най-вече заради това, че няма да има повече подобна златна оферта.



Тема Re: продавам "бонуси безкрай"нови [re: Sharky]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано17.08.07 12:08



Нали ти казах батка!Чакам преносимостта!!!Вие като имате познати,живи и здрави да сте и си говорете!!!Мене само братчеда беше на Вивата,ама гледам сега на Циганобул минал!!!
То и тези безплатни минути много не ми се нравят!Приказват,че чак се забравят!
Оня ден един го чакам 30 минути да се наговори,а ми трябваше спешно!
Ако нямаше минути едва ли щеше да говори толкова!!!

Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Re: продавам "бонуси безкрай"нови [re: aruba_man]  
Автор krassyo (viahack)
Публикувано17.08.07 12:23



Няма с кого да говоря ли? А когато 80% от хората, с които говоря са на vivatel, пак така ли би казал? Това че ти нямаш с кого да говорих си е твой проблем



--


Тема Re: продавам "бонуси безкрай"нови [re: aruba_man]  
Автор krassyo (viahack)
Публикувано17.08.07 12:27



Негов е проблема, че:
- няма включен Call waiting
- не си чува сигнализацията за чакащо обаждане ако има включен Call waiting

--



Тема Re: продавам "бонуси безкрай"нови [re: krassyo]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано17.08.07 12:32



Сигурно се движиш в големи групи от по един човек


и затова фащаш осемдесетте процента!!!

Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Re: продавам "бонуси безкрай"нови [re: бoнycи бeзkpaй]  
АвторMm (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 18:30



Е да,ама след НГ ще се променят условията-няма да са наистина безкрай!Използувайте ги сега



Тема кофти е да си тъпнови [re: Mm]  
Авторn1 (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 19:15



и да не си си купил, въпреки че имаше повече от месец рекламна кампания, а след тва да разбереш че би ти вършила добра работа, мои познати продавачи са ми разправяли за олигофрени търсещи такива карти януари и февруари по магазините, е след като не си се докопал кво ти остава освен да описваш фантазиите си



Тема Re: продавам "бонуси безкрай"нови [re: Mm]  
Авторнeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 20:14



Mm, това за след НГ откъде го знаеш?



Тема Re: продавам "бонуси безкрай"нови [re: нeзнaeщ]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано18.08.07 20:22



Просто измишльотина. Няма да има никаква промяна на условията.



Тема Re: продавам "бонуси безкрай"нови [re: pegasO7]  
Авторn1 (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 23:08



просто ако нямаш такава карта, а искаш да си купиш, тъй като в момента се предлагат слабо и на висока цена, нормално е да се опиташ чрез спекулация да понижиш цената и да повишиш предлагането, но е трудно с елементарни изказвания във форум бъкащ от "вътрешни хора" , освен това тая карта беше минимална инвестиция и дори и да има промяна на условията, загубата за ползвателите би била несъществена, така че всеки би я държал до последно, а прекупвачите с една продажба за 50 лева избиват над 5 непродадени, не че има такива в излишък, накратко изказванията за промяна на условията са без никакво значение




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.