Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 29.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема купувам карта(и) "бонуси без край"  
Авторgpsr (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 22:59



купувам карта(и) "бонуси без край"
Дайте оферти на ICQ 8901707
или гсм 0888333422

Някъде към 50-60 лв мисля че вървят

От София съм и предпочитам продавач от София за да мога да я проверя преди да я платя



Тема Re: купувам карта(и) "бонуси без край"нови [re: gpsr]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано29.07.07 00:32



и аз купувам на тази цена. около бургас. 0878 995 661



Тема Re: купувам карта(и) "бонуси без край"нови [re: gpsr]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано30.07.07 09:39



prodavam moyata za 100 lv-zaredena s 24 lv+10 4asa+490 sms-a. nomera e 0877 558828



Тема въпрос до DTMFнови [re: DTMF]  
Авторнeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 16:21



Понеже явно си наясно с тези карти, да ме посъветваш, ако си купя такава на черно, какво трябва да направя за да се предпазя от духането на супата, ако недобросъвестен продавач я обяви за изгубена или открадната?



Тема Re: въпрос до DTMFнови [re: нeзнaeщ]  
АвторжOpo (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 16:42



Споко приятел.Така като си купуваш картата искаи пълния комплект-опаковка и така нататак.Тои няма как да докаже че е негова.Това е предплатена карта все пак.Ако ти е прати с куриер-пази фактурата това е.Тма фигурира неговото име и че тпй ти е пратил.Пак и на малко хора ще им се занимава с полиция за 50 лв.Успех и не се плаши-не всеки иска да те прецака :)



Тема Re: въпрос до DTMFнови [re: жOpo]  
Авторn1 (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 17:09



недобросъвестен продавач може да си е регистрирал предплатената карта (формуляри 1a, 1b и 1c ако не се лъжа) и да претендира че му е открадната, без да има сериен номер icc, пин и пук, процедурата за регистрация е още от преди да пуснат абонаменти за частни лица и също имаш таен въпрос, лични данни и т.н., а така както на измамник не би му се занималаво с полицията за 50 лева, така и на полицията вероятно не и се занимава с дребни измами за 50 лева



Тема Re: въпрос до DTMFнови [re: нeзнaeщ]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано30.07.07 18:50



*104#-показва бонусите
*103#- показва тарифата



Тема Re: въпрос до DTMFнови [re: DTMF]  
Авторнeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 20:06



това с кодовете го знам, но невиждам как ме предпазва?



Тема Re: въпрос до DTMFнови [re: нeзнaeщ]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 20:34



Абе човек няма кой да те съди щото ти е продал картата си моля ти се.Няма кой да се занимава толкова за 50 лв.Той ще изхаби два месеца и една камара нерви.....



Тема Re: въпрос до DTMFнови [re: Жopo]  
Авторнeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 20:39



Не казвам че ще ме съди, просто отива във вивател и казва да блокират картата! Как да докажа, че съм се я купил от него! Той казва че я е загубил или са му я откраднали и това е! Тези въпроси ги задавам неслучайно - четох в нета за злоупотреби с тея карти, та затова!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.