Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 29.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема лоялен клиентнови  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.06.07 19:46



що е то лоялен клиент?
попадате ли в списъка с лоялни клиенти на Вивател и с какво това променя нещата?
има ли такива, които вече са усетили някакви благинки от това, че са лоялни клиенти? на мен ми дадоха допълнителни 20 мин. в мрежата на Вивател.

впрочем, смях и безумие - ставаш лоялен клиент, само защото си си плащал сметките редовно. представете си в каква държава живеем. или и в другите държави е така?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: лоялен клиентнови [re: StefanPan]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано15.06.07 20:03



Грешно ти е обяснено явно. Но няма страшно - може и да си разбрал криво ти :)

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: лоялен клиентнови [re: StefanPan]  
Авторmimosh (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 00:27



А какво трябва да значи лоялен клиент, я се обоснови!!!!



Тема Re: лоялен клиентнови [re: StefanPan]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано17.06.07 12:25



Да междудругото имам малко опит .. имаме 3 карти група към Вивател - реално ползваме 2 а другата само за входящи .. сметки около 70-75лв средно.Та изтече ни договора преди месец и нещо и получихме обаждане в което учтиво ни помолиха на да преподпишем ей така на добра воля.Изрични попитах ще има ли някакви преференции при преподписване а те изрично ни подчертаха НЕ.И аз изрично им казах,че няма да преподпишем а оставаме от месец на месец.

Така,че не очаквай нищо от Вивател .. редовно плащане на сметки и коректно отношение водят до липса на интерес,че си им клиент



-=MaHLaN=-

Тема Re: лоялен клиентнови [re: mimosh]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано17.06.07 13:06



Пробвайте мтел и глобул,намраво позлатяват лоялните клиенти. Хи хи



Тема Re: лоялен клиентнови [re: KlD]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.06.07 19:22



не разбрах, кое ми е обяснено грешно или аз криво съм разбрал. :)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: лоялен клиентнови [re: mimosh]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.06.07 19:24



ми знам ли.
но да си плащаш това, което си консумирал, е нещо съвсем в реда на нещата, а не нещо изключително, за което да те "възнаграждават".

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: лоялен клиентнови [re: Nistel]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.06.07 19:28



бе нали ти казвам, месец преди да ми изтече договора ме офертираха да се вържа за още 12 мес., а срещу това да ми пуснат още 20 мин. към Вивател. минутите им към Вивател въобще не ме топлят, щото почти всичките ми познати са на Ментел и Циганобул. но понеже така или иначе не смятам да се отказвам от Вивател, та се съгласих. в крайна сметка таксата ми е 6 лв.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: лоялен клиентнови [re: Nistel]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано19.06.07 23:08



Не мога да разбера комплекси ли избиваш... твърдиш, че си значим и правиш по 75лв? Блах... Смешно. Осъзнай се.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: лоялен клиентнови [re: KlD]  
Автор cyg (<>)
Публикувано20.06.07 08:17



Дори при Мтел 75 лв. от 3 карти са над средното потребление, а за Вивата си е направо златен клиент

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.