Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема забелязах обаче все повете вивателски тел. номеранови  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 05:21



Та днес си рових в телефона и забелязох, че имената с телефонните номера които имам са дублирани и почти всяко име с което подърждам поне 2 обаждания на месец има и номер на вивател. А имам и такива на които съм заменила стари мтелски и глобулски номера с нови вивателски. Това означава че наистина повечето от т.н. абонати или клиенти на мтел и ма глобул вече ги няма като такива или подърждат не-сложени в телефона предплатени карти или се мъчат с българския GSM оператор да осъществяват разговори.
Като се сложи и факта че в самото бтк хората преминават от стационарни на мобилни услуги поради завишените цени на домашните месечни такси. То наистина е факт че Вивател май изобщо не са зле от към клиенти и скоро очаквам да пуснат номера започващи с други цифри освен 7 и 8 след кода им. А на бас!



Тема Re: забелязах обаче все повете вивателски тел. номнови [re: Mидичkaтa]  
Авторbatenasko (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 07:54



телефонни номера с 8 след кода има много отдавна - това са всички бизнес абонати. и моя е такъв



Тема Re: забелязах обаче все повете вивателски тел. номнови [re: batenasko]  
Автор Cпoмeниии (член)
Публикувано19.07.07 09:06



Че кой е казал...че няма с 8ца? ))) Написала го е Мидичката)))
Ама няма кой да чете))
Може би пък да идва времето да ме спечелят като клиент....да видим!
От решаващо значение е да продължат нагоре.....т.е. да предлагат с 9 ))))



Тема Re: забелязах обаче все повете вивателски тел. ном [re: Cпoмeниии]  
АвторStan* (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 11:08



Спомениии, решаващо или не, слънцето изгрява от изток ;)



Тема Re: забелязах обаче все повете вивателски тел. номнови [re: batenasko]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 13:26



а бате наско чете на кръст и пише без главата.



Тема Re: забелязах обаче все повете вивателски тел. номеранови [re: Mидичkaтa]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 17:22



Преди около месец на клиентите ни с Вивателски номера им званях от моя телефон защото ми оставаха минути (от безплатните). от две седмици спрях, защото станаха много. На ден се обаждаме на 30 клиента. Поне 10 или са постоянно на Вива или дублират.



Тема Re: забелязах обаче все повете вивателски тел. номнови [re: batenasko]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.07.07 16:49



и моят е с 8, но не е бизнес.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: забелязах обаче все повете вивателски тел. номеранови [re: Mидичkaтa]  
Автор anb ()
Публикувано23.07.07 22:49



Аз пък забелязах, че много от жителите на Студентски град
са грабнали по някой от промоционалните на viva. Така е





Тема Re: забелязах обаче все повете вивателски тел. номеранови [re: Mидичkaтa]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 19:52



браво оказа се голяма пророчица с тези нови номера! за сега само на чалга мрежата но позна!
А скорто четох някъде мнение на запазената мярка, че в телефона си имал само 3 момера на Вива и 300 на мтел!Евалаааа кога ще се върнеш?? На море ли си?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.