Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дефектна СИМ карта?нови  
Автор labarum (рунтав)
Публикувано10.07.07 22:13



Здравейте, от повече от 2 месеца ползвам с вивателската си карта Нокия Е50. Пуснах си пакетче за интернет и всичко беше супер ... до преди 5-6 дена. Телефонът ми започна да блокира от време на време, а последните 3 дни бяха направо кошмарни: дава ми обхват на мах, но без лого вивател. Съответно не мога да набирам, а като ме набират дава свободно, а телефонът ми не реагира. По някое време примерно излиза BG03 и пак не може да се говори. Когато се рестартира се оправя, но не за дълго. Телефонът става много бавен и ми изписва, че паметта му била пълна и да сам затворел приложения, при положение, че нито паметта му е пълна, нито съм отворил приложения.
Днес сутринта му сложих Мтелска карта и до вечерта вече нямам проблем.
Според вас за дефектна СИМ карта ли става вапрос или нещо телефона ми се е бъгнал.
Може би е редно да уточня, че Нокията е купена от Мтел, но явно не е кодирана, иначе как до сега работеше.

Вѣрност и постоянство


Тема Re: Дефектна СИМ карта?нови [re: labarum]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 22:46



Kartata e 64Kb i software na tel-a ti se 6a6avi...slozi q v nokia1600 i 6te razbere6 4e raboti perfektno





Тема Re: Дефектна СИМ карта?нови [re: man]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано10.07.07 23:17



че и на мтел са 64 кб?

Обикновенно ако е дефектирала изписва Updating sim или неактивна сим карта, имаше такива случаи по едно време



Тема Re: Дефектна СИМ карта?нови [re: labarum]  
Авторn1 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 00:31



вивателските карти явно имат некви специфични параметри и от там идва проблема, например на мотороли c1хх работат по неколко месеца и се скапват, на vk200 и 2020 изобщо не тръгват, а моделите работат идеално с глобулски и мтелски карти, от тия телефони имам впечетления, предполагам и с други марки и модели има проблем



Тема Re: Дефектна СИМ карта? [re: man]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 04:54



боже... кви йероглифи... Още ли не си си купил нова клавиатура? да ти съберем най накрая пари?



Тема Re: Дефектна СИМ карта?нови [re: labarum]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 16:10



споко:) телефона е леко кодиран по оператор. особенно се проявява когато се изключи сам (изтощи се батерията)



Тема Re: Дефектна СИМ карта?нови [re: n1]  
Авторtupan (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 22:09



Знам, че имаше проблеми и със SE-K300, някакъв Samsung и не помня вече какво още беше.
Единствено помага подмяна на СИМ-Картата. Въобще Вивател се оказаха такива помияри...



Тема Re: Дефектна СИМ карта?нови [re: tupan]  
Автор labarum (рунтав)
Публикувано11.07.07 23:33



Сега картата ми работи нормално на Нокия 6030. Ще трябва да се обадя и да излъжа, че ми блокират всички телефони с тая карта, за да ми я сменят.

Вѣрност и постоянство


Тема Re: Дефектна СИМ карта?нови [re: labarum]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано11.07.07 23:46



Преди някой спомена че моторолите също правили проблеми, ако бил активиран пин код с над 4 цифри.. май



Тема Re: Дефектна СИМ карта?нови [re: DTMF]  
Автор JoroH (ВРИД)
Публикувано12.07.07 14:50



Старите мотороли С115 (тъмносините) правеха проблем - блокираха при въвеждане на пинкода, но ако от друг телефон се махнеше искането за въвеждане на пинкод, всичко се оправяше. После пуснаха едни сребристи пак С115, но явно подобрени, които работят добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.