Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 25.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема справка разговоринови  
Авторrock (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 22:48



Кога най-после от сайта на вивател ще се прави справка за проведените разговори /с кои номера/

както е при глобул



Тема Re: справка разговоринови [re: rock]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 17:57



Иксам да попитам - при вивател могат ли да се проверяват изговоррените минути? Да речем - при план Фрийдъм?



Тема Re: справка разговори [re: rock]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 20:25



нас ли питаш или се надяваш някой от тях да чете този клуб????



Тема Re: справка разговоринови [re: въпpoc]  
Автор Desho (The one)
Публикувано27.06.07 21:23



При Фрийдъм нямаш минути, там имаш 30 лева потреблени, можеш това да провериш

Аз съм Вашият среднощен кошмар!!!
Аз съм ЧЕРНОКРИЛИЯТ ПАТОК !!!


Тема Re: справка разговоринови [re: Desho]  
Автор little_android (androida)
Публикувано29.06.07 16:13



за съжаление не можеш - това е едно от оплакванията ми на които никой не иска да отговори. Защо ли!?!



Тема Re: справка разговоринови [re: little_android]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано29.06.07 19:09



чакай малко са.
искаш да ми кажеш, че набирайки 123, влизайки за проверка на сметка в 2 и от там за проверка на текущо потребление в 1, не ти казва колко ти е текущото потребление (естествено без ДДС), така ли да те разбирам?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: справка разговоринови [re: StefanPan]  
Автор little_android (androida)
Публикувано02.07.07 10:18



значи това което ти казваш - го има и в момента (макар и не напълно коректно). Проблема обаче е, че 123-->2--->1 ти дава потреблението извън "безплатните" минути (ако имаш такова). идеята е на 123-->2--->2 да се казват изразходваните до момента (или оставащи да се ползват) левове.



Тема Re: справка разговоринови [re: little_android]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.07.07 18:21



ахм, разбрах. та, казваш, на 123-->2-->2 не ти казват какви са оставащите ти включени услуги, така ли? ти, всъщност пита ли оператор за този проблем.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема допълнениенови [re: rock]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 04:01



В отговор на:

както е при Глобул



при глобул вече не е така както беше от 05,07,2007 избираш хартия или справка от сайта и безплатен смс- така че не виждам разликата вече м/у вива и глобул!



Тема Re: справка разговоринови [re: StefanPan]  
Автор little_android (androida)
Публикувано06.07.07 11:22



ами на мен вече ми е писнало да се занимавам с това нещо - един клиент нищо не може да направи сам. Пуснал съм 2 пъти жалби (в които има поставен и този проблем) до тях и до сега нямам свестен отговор на повечето въпроси в тях. По-конкретен отговор получих единствено в частта за покритието (дори ми се обадиха по телефона от отдела) - но и от него не съм доволен.
Така че това е положението.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.