Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 20.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Мисля да зарежа вече Глобулнови  
АвторHoв (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 19:12



Към момента съм абонат на Г30, като в знак на особена признателност за моята лоялност от Глобул ми дават още цели 15 минути на месец към всички мрежи. Понеже нахалството на Глобул вече ми омръзна и не ми се чака вече да дойде най-доброто, от известно време замислям да се махна от Глобул. Преди 2 дни видях оферта, която може би вече наистинаще ме свърже с Вивател. Става въпрос за най-новата промоция, при която получаваш срещу 84 лева Нокиа 1112 и после през целия период на договора - 12 месеца - ти се приспадат по 7 лева от сметката. Като се замисля план Фрийдъм30 и сега е доста изгоден с над 80-те минути, които осигурява, при отчитане в началото 30 сек. Та, вече съм почти навит, имам още 2 месеца с Глобул и после ще се махам. Интересувам се от мнението на сегашните абонати на Вивател - знам,ч е преди време имаще проблем с обхвата - дали го пооправиха.



Тема Re: Мисля да зарежа вече Глобулнови [re: Hoв]  
Автор cyg (<>)
Публикувано06.06.07 20:36



[url-http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=vivatel&Number=1947361429&page=0&view=collapsed&sb=5&part=]Tук[/url] има цяла тема засягаща покритието на Вивател. Никой не може да ти направи цялостна оценка на покритието. Тези които знаят (Вивател) не казват, а от останалите не чакай обективност.



Тема Re: Мисля да зарежа вече Глобулнови [re: cyg]  
Авторman (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 21:00



Pokritieto ve4e e po dobro ot tova na globul i drugoto mnogo vazno ka4estvoto na zvuka po vreme na razgpvor e otli4no v sravnenie s tova na globul i mtel a cenite prosto niama smisul da komentiram i obluzvaneto na klienta....6te spesti6 dosta pari4ki s vivatel i glavobolia





Тема Re: Мисля да зарежа вече Глобулнови [re: Hoв]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано06.06.07 21:03



Най-сигурния начин е да пробваш с предплатена карта. Купуваш една и сам добиваш представа как стоят нещата.

И после се сърдиш само на себе си.



Иначе аз съм доволен от Вивател. И както съм доволен за всеки случай като тръгна на дълъг път взимам още един телефон. Ако търсиш 100% покритие то при Вивател още го няма.



Тема Re: Мисля да зарежа вече Глобулнови [re: Hoв]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.06.07 22:08



Колкото по рано минеш на вивател , толкова по -добре за теб)..(и за нас останалите с многото минути в цялата мрежа)))

СКоро вербувах един познат който също беше на Г30 ,а премина на фрийдъм 30, понеже говори кратко и по същество ,за този план получава 166 разговора към всички мрежи само за 20 лв. Сметката му падна от 100лв месечно на 60



Тема Re: Мисля да зарежа вече Глобулнови [re: man]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.06.07 22:11



забелязал ли си че предплатените карти имат по силен звук при разговор от абонаментните?



Тема Re: Мисля да зарежа вече Глобулнови [re: DTMF]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 22:19



Аз съм на абонамент на Вива и забелязвам, че периодично (няколко пъти на час) покритието намалява, понякога изчезва за секунди и после пак се появява. Ако ползвам ГПРС доста често [G] се зачертава и така... Доста дразнещо. Чудя се от моя телефон ли е...Ама сложих карта на мтел, няма проблем... Дали е от СИМ картата?



Тема Re: Мисля да зарежа вече Глобулнови [re: Hoв]  
АвторHoв (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 22:20



Благодаря за мненията!! Очаквах да чуя мнения от рода на това колко съм тъп, как се стискам за 5 лева, какъв никакъв телефон е нокиа 1112 и т.н. :) МИсля, че от Глобул не получавам това, на което се надявах, и заради което преди време хвърлих ментелската карта. Преди почти 2 години сключих договор за план Г30 с 15 допълнителни минути за първите 6 месеца. 2 години по-късно разликата е нулева - пак 30+15 минути. Е, май ще ме изтърват вече, освен ако не ми предложат нещо в самия край на договора, което много ме съмнява. Иначе миналия месец сметката ми беше 38 лева, и мисля, че е много - за минутите, които говоря при тези цени.



Тема Re: Мисля да зарежа вече Глобулнови [re: Bio]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано06.06.07 22:41



Прилича ми на дефектирала сим карта,сложи апарата до монитора да речем и виж дали има чести смущения като излъчване по време на разговор..и дали на дислея изписва Updating sim



Тема Re: Мисля да зарежа вече Глобул [re: Hoв]  
Автор----- (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 23:11



freedom e dobar izbor,saglasen...no sled tova zapo4vat nepriatnite momenti 1) nov nomer, trqbva da se razglasi 2) kato te pitat za nomera, po4va da se diktuva 0878.... i ot tam nasetne 4oveka te gleda nakrivo, za6toto e 4ujda mreja 3) ako vaznikne problem s vivatel, kato se po4ne fakturi ne pristigat i tn. ne se nadqvai sled oprakvane da se opravqt ne6tata vse pak tuk BTK ima prast v igrata! 4) a da i ako raz4ita6 da ima6 telefon po-vsqko vreme, ne minavai na vivatel, mn. 4esto mi se slu4va da zvanq za ne6to vajno i to4no togava mrejeta im e prenatovarena:) edinstvenio plus na vivatel e cenata tuk spor nqma!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.