Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема vivatel trafficнови  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано10.06.07 12:30



Някой знае ли дали е възможно използването на vivatel traffic заедно с някакъв пакет за телефония на една sim карта? Също така наблюдения над 3G покритието на vivatel в Кюстендил, София и по пътя между тях?
За съжаление не мога да се обадя на vivatel в момента и да ги питам сам...

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit


Тема Re: vivatel trafficнови [re: Draco]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (само ЦСКА)
Публикувано10.06.07 13:27



3G (HSDPA) къс този момент не можеш да използваш в Кюстендил, за София е ОК както и в много градове и курорти. Подробна информация ще получиш на 123.



Тема Re: vivatel trafficнови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано10.06.07 14:36



Е нали това казвам - в момента ми е невъзможно да се обадя , за това питам тук


Може ли малко по-подробно кои са тези "много градове и курорти"? Ако, разбира се, този списък не е тайна.
А по другия въпрос - използването на 1 sim с vivatel traffic + пакет за телефония? Така или иначе имам PDA с телефон и ще ми е много удобно ако имам и гласова услуга на тази карта...
А за информацията за Кюстендил благодаря.

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit

Тема Re: vivatel trafficнови [re: Draco]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано10.06.07 23:14



По черноморието не съм забелязал липса на 3Г от вивател, само Глобул се губят често)). В най лошия случай ако апаратчето ти поддържа ЕДГЕ пак не е зле,в нормална мрежа при сваляне на файл е около 20 кб/с скоростта. Ако му инсталираш опера мини (която компресира трафика около 10 пъти),може да минеш и с нормална войс карта и интернет пакет от 100 Мб





Тема Re: vivatel trafficнови [re: Draco]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.06.07 18:17



Не можеш да ползваш едновременно глас и данни с Вива трафик. Но пък ако имаш желание да си вземеш такава звънни един мсг на лична и ще ти кажа една интересна врътка



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: vivatel trafficнови [re: KlD]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано12.06.07 11:34



Благодаря, но не.
Колкото и да не ми се вярваше - конкурентната оферта на МТел за мен лично се оказа по-изгодна и приложима.

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit


Тема Re: vivatel trafficнови [re: Draco]  
АвторБиo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 19:00



Я кажи какво й е по-изгодното?!?!? 1Гб там е 99лв, а на Вивател е 36 :)



Тема Re: vivatel trafficнови [re: Биo]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано12.06.07 20:55



Амиии... Поглеждаме

и виждаме цена от 49,50 лв за пакет от 1000 Mb. Смятаме, че цената на устройството е по-ниска (149 лв с едногодишен договор и минимален пакет DATA 1000), имаш 1 месец безплатни 1000 Мб и ако е възможно да се използва опцията "плащаш 9 такси наведнъж - ползваш 12 месеца" цената отива ПОД цената на vivatel.
Отделно че можеш да използваш гласова услуга на тая карта, което за мен е голям плюс, отделно че има пакет DATA 5000, който въобще отсъства при vivatel. Нямам идея дали ще ми трябва, но ако ми потрябва - има го.
И да не говорим, че питах за конкретен регион в страната, в който се оказа, че vivatel изобщо няма 3G покритие, докато МТел има - лично съм го ползвал.
Не натрапвам тоя избор на никого - ясно съм написал, че за мен това е по-изгодното решение, да не кажа единственото... Всеки има глава и си смята, нали така

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit

Тема Re: vivatel trafficнови [re: Draco]  
АвторbTk (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 21:07



Много ми е инересно кое е това място където мтел има , а вивател няма :)



Тема Re: vivatel traffic [re: Draco]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано12.06.07 23:51



може и така да се оказва при тънките сметки, но все пак трябва да им изръсиш 600-700 лева на куп за да хванеш намаленията






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.