Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Купувам "Бонуси безкрай"  
Автор Astragon (непознат )
Публикувано26.05.07 20:19



Купувам сим карти на Вивател от промоцията "Бонуси безкрай".
Ако някой има такава карта да пише ЛС или да ме потърси в ICQ,за да се разберем за цената.Плащам в брой


За контакти ЛС или ICQ-263300703



Тема Re: Купувам "Бонуси безкрай"нови [re: Astragon]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано27.05.07 00:00



по 50 лв вървят на черно вече,иначе се намират още



Тема Re: Купувам "Бонуси безкрай"нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.05.07 12:37



Ще взема да обявя конкурс за есе на тема
"Корелацията между твърденията 'фантастично', 'нечувана промоция', 'почти безплатни разговори', 'говориш без да плащаш', 'няма друга такава евтиния в Бг' и явлението 'половин година later и се намират все още'".

Даже може и в дисертация да се превърне...в областта или на народопсихологията, или на (обикновена) психология



Тема Re: Купувам "Бонуси безкрай"нови [re: Cтepн™]  
АвторБeзkpaeн бoнyc (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 17:37



Какво си се разревал. Лично аз купих десет такива карти от промоцията и ги раздадох на близки приятели и роднини. Резултатът е, че вече изходящите ми разговори нараснаха десетократно за месец при непроменим месечен разход, а за входящите просто нямам думи. Да те светна, че при Бонуси без край излиза много по-евтино да водиш междуградски разговори с Вивател, отколкото с БТК в ненатоварен трафик и дори с предплатена карта на която и да е фирма.
Имам все още една свободна карта, но не смятам да се разделям с нея за 50 лв. Мисля, че е толкова ценна, че би трябвало да ми предложат много повече парички, за да се реша да я продам.



Тема Re: Купувам "Бонуси безкрай"нови [re: Бeзkpaeн бoнyc]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано27.05.07 23:46



аз имам свободна за 50 лв)



Тема Re: Купувам "Бонуси безкрай"нови [re: Astragon]  
Авторjiji (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 00:19



140 leva hubav nomer
koi iska



Тема Re: Купувам "Бонуси безкрай"нови [re: jiji]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано31.05.07 00:37



аз , ако е с 6 еднакви цифри





Тема Re: Купувам "Бонуси безкрай"нови [re: Cтepн™]  
Авторonzi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:04



Хахаха. Ментел ... се появи отново. Кво става бе Стерн, идва края на договора ти и трупаш червени точки ли?

Смешна работа.



Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 31.05.07 22:28.



Тема OFFTOPIC Re: Купувам "Бонуси безкрай"нови [re: onzi]  
Авторoнзи (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 00:49



Чо, при цялото ми уважение към теб - ... не е обида, а съвсем обикновена констатация.

Моля, не я ползвай. 

Сигурен съм, че човек може да "жегне" някой и без да ползва лични нападки - впоследствие (затова и те редактирах) водещи до размяна на обиди.

Редактирано от Чo :) на 02.06.07 13:39.



Тема Re: Купувам "Бонуси безкрай"нови [re: onzi]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.06.07 16:59



По изключение ще обясня ...:

"Корелацията между твърденията 'фантастично', 'нечувана промоция', 'почти безплатни разговори', 'говориш без да плащаш', 'няма друга такава евтиния в Бг' и явлението 'половин година later и се намират все още'".

означава да намериш отговор на простичко, като за теб, зададен въпрос - как хем така офертата е страхотна, хем такива карти се намират свободно толкова време след края й...и то за смешни суми.

Съмнявам се, че ... отговориш на толкова прост въпрос, но ще ти помогна още малко - "онази прима" само седмица след ПУСКАНЕТО й вече струваше 70+ лв. При всичките й ограничения за време и свързване.

ПП: С нетърпение чакам да видя дали ще понапънеш мозък или си несложен ... дет се вика.


ППП: Чо, приятелю, виждаш, че обиди няма, само мед. термини и софистика.





И ти не подаш по-долу. Защо се обиждате/заяждате един друг!? Спoрете си с факти, линкове, screenshots и т.н. 

Голям човек си

Редактирано от Чo :) на 03.06.07 13:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.