Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 16.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Кога?!нови [re: мoбимeн]  
Автор abc.new ()
Публикувано27.05.07 01:10



Ако ще са измислени наистина няма смисъл да се публикуват картите.

Според това искаше да каже и Nistel.
След като на другите 2 оператора са измислени, за какво ти е и 3-та такава


Представи се че са покрили 99% от територията на БГ



Тема Re: Кога?!нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано27.05.07 18:09



Моето твърдение срещу твоето! В моя защита са липсата на карта и големия брой базови станции, които се планират.

.
Смисъла на картата е да ориентира настоящите и бъдещите потребители на Вивател дали в местата които ги интересуват има покритие. Е, тази информация не я дават, защо? Защото е по-лесно да те залъгват. В един от магазините на 2be попитах за място което ме интересува дали имат покритие, отговорът беше радостно-оптимистичен, че имат. Да, ама когато проверих на мястото се оказа че няма.
След като предлагат карта на покритие, значи има смисъл. Картите на покритие могат да се видят и на мобилните телефони на адрес:



Тема Re: Кога?!нови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано27.05.07 21:25



Zapochnaloto veche instalirane (savsem dostoverno info) na mnogo novi bazovi samo za liatoto - shte nastigne Globul po pokritie. Dori veche mu disha vav vrata:)
Kartata ne e obektivna na mesta kakto pri Mtel taka i pri Globul... Glavnoto tuk e che veche niama da minava nomera che vidish li Vivatel imali slabo pokritie! Prosto tova veche ne zvuchi seriozno





Тема Re: Кога?!нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано28.05.07 08:27



Ами нали и аз това казвам, има още много да инсталират

!
Колкото до достоверността на картите, това е обширна тема. За да бъде една карта достоверна трябва да бъде доста едромащабна. В публикуваните карти дребните детайли не се забелязват, а може тук там и да послъгват малко.



Тема Re: Кога?!нови [re: TRACKER]  
Авторддд (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 17:44



ти си отидел в едно село я отиди в трънско да видиш че вивател ги няма никакви то не че и другите ги има ама те са много зле



Тема Re: Кога?!нови [re: pegasO7]  
Авторpeaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 00:51



Съгласен съм, че се работи по тяхната мрежа. Но наистина, ако покритието им струваше, нямаше да крият този факт. Още едно нещо,ако ми намерите някой друг европейски оператор без информация за покритието на сайта си, ми го посочете! лека!

Може да направят като М-Тел едно време, във вестниците "Вече покритие и в ..."





Тема още един пресен примернови [re: TRACKER]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано29.05.07 21:12



За празниците бях в едно село близо до Враца (до Криводол) - с. Баурене. Не веднъж съм ходил там и покритието и на трите оператора беше много лошо. За да намериш каквато и да е мрежа трябва да излезеш от къщата, а за да проведеш разговор трябва да се придвижиш на по открито място и да застанеш под точно определен начин. Сега обаче положението беше различно. М-Тел и Глобул си бяха на същото дереже, а Вивател вече имаше идеално покритие. Пълен обхват и на вън и вътре в къщата, разговори без проблем.





Тема Re: Кога?!нови [re: peaлиcт]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано29.05.07 22:53



мче има, влез в сайта на мобилебулгариа и ще видиш покритието на вивател, не си търсил не си намерил





Тема Re: Кога?!нови [re: мoбимeн]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 04:59



Мале квии "Радини Вълнения" се разиграват по горе. Да ви се чуди жена вие мъже ли сте /охлщва го изклщчваме ако има някой др. в неговата категория да си каже/ или шубертетки?



Тема Re: Кога?!нови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано30.05.07 09:18



Това е фалшивата карта, която Вивател показа при старта си

. Друга засега няма и кой знае дали ще има. Излиза, че вивателските потребители не се интересуват от покритие, от MMS-и, от запазване на номера...
Ти май наистина няма с кой да изговориш минутите си, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.