Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 27.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Някой да знае...  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 15:10



в Доспат има ли някакви признаци на сигнал на Вивател?



Тема Re: Някой да знае...нови [re: няkoй]  
Автор JustV ()
Публикувано10.05.07 16:23



признаци на сигнал имаше още лятото на 2005-та преди да са стартирали търговска дейност.предполагам че сега има пълен обхват в района.но дори пак да е само на признаци пак ще имаш някаква връзка.





Тема Re: Някой да знае...нови [re: JustV]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 16:30



Абе,питам,щото в квартала,в който живея наистина има само признаци на сигнал....когато стане някава връзка говорим като във времето,когато ГСМ се наричаше Цитрон.

Пък за София иде реч все пак....та да питам все пак как е по високите местаДано наистина да има!
Благодаря за отговора.



Тема Re: Някой да знае...нови [re: няkoй]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано11.05.07 01:53



Фул в населеното място.
По пътя до Доспат имаше само Глобул но не навсякъде.

Think Positive !

Редактирано от Coтko на 11.05.07 01:55.



Тема Re: Някой да знае...нови [re: Coтko]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 08:22



Благодаря за информацията!Имаме и Глобул в семейството,така че мога да съм спокоен!
Това се казва наистина пълна и ценна информация!





Тема Re: Някой да знае...нови [re: няkoй]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано11.05.07 15:15



няма проблем. Добре че в групата имахме карти на всички GSM оператори за да направим разликата. Тъжно ми е, че Мтел нямаха покритие, но е факт. Приятно изкарване. Ще изкарате страхотно. Бях за пръв път в Доспат и останах смаян от красотата.

Think Positive !


Тема Re: Някой да знае...нови [re: няkoй]  
Автор Ascona_83 (член)
Публикувано12.05.07 11:57



Колега, що не звъннеш на 123, да им кажеш в кой квартал си и къде по-точно, за да могат да се опитат да подобрят връзката в твоя район? Аз като пробвах имаше ефект.



Тема Re: Някой да знае...нови [re: Ascona_83]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 09:06



Ами мога наистина поне да пробвам,щото когато съм вкъщи на практика мобилна връзка аз нямам.





Тема Re: Някой да знае...нови [re: Ascona_83]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 13:46



Е,обадих се...хората най-любезно ми обясниха,яе знаят за ситуацита,но в плановете им до края на 2007 година никакво подобрение не се предвижда....за 2008 пък изобщо не споменаха....



Тема Re: Някой да знае...нови [re: няkoй]  
Автор Jorotyrist (пътешественик)
Публикувано17.05.07 14:25



Има и още как.Миналата година обаче ходихме на палатка до сърница и там имаше само Мобилтел.До сега обаще може и вивател да са направили покритие.Виватели маше и в ДОспат и в Гоце Делчев,че и по пътя.



Целта не е в края на пътя-целта е в самия път!
Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.