Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 24.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: AIGTelнови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано04.05.07 10:29



ne moga da sporya s ograni4ena radioto4ka,koyato osven Mtel drugo ne 4uvala. I po umnia otstypva

Редактирано от DTMF на 04.05.07 10:33.



Тема Re: AIGTelнови [re: Cтepн™]  
АвторПeнчo (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 10:39



Стерн, ти не разбра ли, че DTMF е един ... .И не мога да разбера как един обикновен техник в БТК се прави на на най-големия специалист по телекомуникации.

Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 04.05.07 21:01.



Тема Re: AIGTelнови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.05.07 10:46



само че по-умния отстъпва аргументирано, а и ти в спор не си влизал...спор не става само с говорене, трябва и акъл



Тема Re: AIGTelнови [re: Пeнчo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.05.07 10:50



няма значение какъв е и не мисля, че е редно да се изказваш по този начин.
верно че мисли ... и го интересуват само включените 83 мин., но пък живота ще е скучен без такива хора

Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 04.05.07 21:04.



Тема Re: AIGTelнови [re: motek]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано04.05.07 12:53



ЕВАЛАТА !!

Сега поне знам,че някоя и друга стотинка от парите които им давам всеки месец ще отива за любимия отбор.Сега ако дават аксесоари като подаръци ще е супер ;)

По ирония на съдбата Водафон не успяха да си позволят спонсорството на същия този отбор за който статистиката казва,че е отбора с най-много фенове в световен мащаб - над 60 милиона ..

-=MaHLaN=-


Тема Re: AIGTelнови [re: Nistel]  
Автор cyg (<>)
Публикувано04.05.07 13:30



Вивател спонсорира ЦСКА и няма печалба за да отделя и за друг

. Виж от печалбата на БТК може да се възползва и някой друг, но надали ще излезе да играе с това лого:




Тема Re: AIGTelнови [re: Nistel]  
Автор motek (ombre)
Публикувано04.05.07 13:36



По ирония на съдбата Водафон не успяха да си позволят спонсорството на същия този отбор за който статистиката казва,че е отбора с най-много фенове в световен мащаб - над 60 милиона

Не, че им знам отделения бюджет за реклама и спонсорство на Vodafone, но предполагам, че им е достатъчна рекламата в ШЛ и F1 ( Macklaren Mercedes )




Редактирано от motek на 04.05.07 14:08.



Тема Re: AIGTelнови [re: Cтepн™]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано04.05.07 14:19



верно че мисли ... и го интересуват само включените 83 мин., но пък живота ще е скучен без такива хора

"Боравещия с аргументи" и изключително "компетентен" пак се изказа.Момченце,преди време ти бях казал да спреш да сереш на видно място,че освен нелицеприятния ефект и доста мирише...но ефект нулев.
Между другото,ти явява ли се на ТЕЛК скоро?Чух че от тая година ... вече се оценява като I категория инвалидност и се надявам да ти дадат подобаваща пенсия вече,защото това което ти даваха досега си беше живо оскърбление за всички обречени от съдбата психически разстроени мъже и жени.
Ако решиш имам една позната,която работа с бавноразвиващи се деца,може да и се обадя ако искаш да поработи с теб,методите и са впечатляващи наистина,и като нищо ще те научи къде точно се ака,как се борави с вилица и други много полезни за теб дейности.
Не ми благодари,мисля че е мой обществен дълг да помагам на хора като теб

Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 04.05.07 21:05.



Тема Re: AIGTelнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.05.07 15:01



рекламата в ШЛ и F1 ( Macklaren Mercedes )
а преди Макларън логото им седеше на Ферари



Тема Re:Ние това....много добре го знаемнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано04.05.07 15:08



а преди Макларън логото им седеше на Ферари






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.