Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 23.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: AIGTelнови [re: Cтepн™]  
Автор cyg (<>)
Публикувано03.05.07 17:11



...Вива венчър е такава фирма - само гледа как да налее пари за да спечелят абонатите й


Да, засега е така, БТК налива пари във Вивател. Кога ще получи възвращаемост, ами те вече я получиха. Въпросът е кога новите собственици на свой ред ще спечелят нещо от Вивател. Дали ще продължат да наливат пари, за да го направят по-атрактивен за продажба, или ще се ориентират към по-бързо излизане на печалба?



Тема Re: AIGTelнови [re: man]  
АвторHиkakъв kaпaцитeт (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 17:37



Опа





Тема Re: AIGTelнови [re: Cтepн™]  
Автор C_H (непознат )
Публикувано03.05.07 19:11



Самозабравяш се с приказките.
И отново си безкрайно тенденциозно настроен, спри се за момент и погледни фактите за момент, после излагай безкрайните си компетенции за бъдеще минало и т.н.



Тема Re: AIGTelнови [re: C_H]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.05.07 19:19



Дай Боже и ти да поумнееш малко и да ти се отдаде да събереш 2+2...но, едва ли



Тема Re: AIGTelнови [re: Hиkakъв kaпaцитeт]  
Авторvodafon (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 20:22



а де

http://www.babt.com/metering-billing.asp


за инфо -основен показател за този сертификат са ... процент жалби за определени услуги ? некой да е пускал жалба в М-тел че не му се е получил SMS -а в БГ или нещо такова -щото това са гледаните услуги ... регулираните .не се заяждам ама е така



Тема Re: AIGTelнови [re: C_H]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано03.05.07 22:01



Стерн по инерция си плюе по бтк и вивател, аз просто не му обръщам внимание:)



Тема Re: AIGTelнови [re: motek]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 22:16



Защо ми се струва че тая тема няма място тука, все си мисля че БТК и Вивател са две различни компании. И в случая става въпрос за продажбата на акциите на БТК собственост на ВиваВенчърс т.е. вече двете компании официално нямат нищо общо...



Тема Re: AIGTelнови [re: novobranec]  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано03.05.07 23:25



Бъркаш се - БТК е 100% собственик на "БТК Мобайл" ЕООД, която се явява Вивател.



Тема Хъм - хрумна ми една идеянови [re: motek]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.05.07 01:30



Може да почнат да дават безплатни телефони и много безплатни минути, но със задължителна застраховка :)

Bеer? Mоre?




Тема Re: AIGTelнови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.05.07 10:11



За уточнение - не ми обръщаш внимание само защото доводите ти свършват на втория пост...вече от два дебата ми се измъкна като пръдня, не знаейки какво да кажеш.

Така, че продължавай да не обръщаш внимание, освен ако не те осени някаква трезва мисъл...може пък и някой мормот да ти я увие в станиол




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.