Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема покритие на Вивател  
Авторkraska (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 12:41



Знае ли някой какво е покритието на Вивател, и изгодни ли са фирмените договори с по 10 карти? Ако някой има наблюдение , моля да го сподели. Къде е най-изгодно да се сключи договор, при кой кожудер?



Тема Re: покритие на Вивателнови [re: kraska]  
Автор cyg (<>)
Публикувано27.03.07 18:06



Тези които знаят какво е покритието не казват, а тези които дърдорят по форумите нямат общ поглед върху цялата картина. След издънката с първата си карта на покритие Вивател не е давал друга официална информация.



Тема Re: покритие на Вивателнови [re: kraska]  
Автор LSASS (непознат )
Публикувано27.03.07 22:02



вий тук надявам се да съм ти полезен http://www.mobilebulgaria.com/home/operator.php?operator_id=5
наи долу



Тема Картата от връзкатанови [re: LSASS]  
АвторKипpиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 22:11







Тема Покритието на Вивател е по-слабонови [re: Kипpиaн]  
АвторKипpиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 22:14



от това другите два GSM оператора поне ако се вярва на картите от сайтовете им. Най-слабо обхванати от мрежата на Вивател засега са планинските райони и някои части на Добруджа.



Тема Re: Покритието на Вивател е по-слабонови [re: Kипpиaн]  
Автор LSASS (непознат )
Публикувано27.03.07 22:32



да прав си но това са пуснали от вивател



Тема Re: покритие на Вивателнови [re: LSASS]  
Автор Ascona_83 (минаващ)
Публикувано28.03.07 02:56



Тази карта на покритие не е съвсем коректна!!!
За пример ще дам пътя София - Боровец, където 90% тасето не беше покрито съвсем до скоро. В сегашните времена нещата се промениха и сам ооколо 20% все още не са покрити. Интересното е че в тези 20% другите оператори има покритие. Другите пък няма покритие там където Вива сега има...
Имам и още примери, ако някой се интересува...



Тема Re: Картата от връзкатанови [re: Kипpиaн]  
Автор cyg (<>)
Публикувано28.03.07 10:49



Откъде я взе тази карта? Не е от сайта на Вивател и никога не е имала нещо общо с истината.



Тема Тази картанови [re: cyg]  
АвторKипpиaн (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 12:04



е взета сайта, към който води връзката, дадена от LSASS. Струва ми се, че съм го написал достатъчно ясно в заглавието на постинга. След като според теб тя няма нещо общо с истината, би ли ни обяснил какво е невярното в нея? Песимистична или оптимистична е? Аз съм потребител на друг оператор и нямам представа какво е фактическото покрите на Вивател. Неприятно впечатление прави обаче липсата на информация за това в сайта на компанията. А за мен този въпрос е жизненоважен - практикувам планински спортове и телефонията в планините ми е необходимост.



Тема Re: Картата от връзкатанови [re: Kипpиaн]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано28.03.07 12:09



Тази карта е от преди година и половина, имаше я съвсем за кратко на сайта на Вивател при старта им.
После бързо я махнаха, може би защото ги подгониха за незаконни базови станции, може би просто защото нямаше нищо общо с истината. Моето предположение е, че това е просто един шаблон, картинка, използвана от програмистите при създаването на сайта, за да се сложи на съответното място в CMS-а, не носеща никаква информация.
btw подобно е положението на сайта им с

(от преди 2 години).

Така че тази карта не носи повече информация от обикновена географска карта на България





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.