Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 06.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: PeterP@n]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 05:03



Абе аз съм съгланса с всичко това за това ти написах че 2-3 дена селд подписването на договора го и прекратих за периода след изтичането му като текста го копирах тук по горе.
За сега удобството ми е че го пратих с обратна распизка която получих => след година и нещо няма да изпадам в тъпа ситиация и изтече ли и последния месец няма да им платя нищо защото съм си предплатила сумата за месечната такса. Изговореното си остава за тяхна сметка защото вече нямам взаимоотношения с тях. Не могат да ме съдят! Не могат да се опрадават и че не са били уведомени след като са ми подписали обратната расписка!



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: PeterP@n]  
АвторMИдичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 05:15



Е добре де хужаво и тука с някой неща съм съгласна. Аз за тпва дпста мислих преди да сключа договор с тях. Принциопно си прав че договорите които обвързват с години са ужаснти от гледна точна на правата на потребителите. За това съм съгласна че трябва да си ги търсим. Подай жалба в комисията за защита на потребилтеля за да разбереш от там какво ще ти отговорят!
Прав си и за това което казваш че как се доказва че не си им пратил весници в писмото.
Аз за сега съм доволна онбаче от Вивател!



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: Mидичkaтa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано25.04.07 10:07



Изговореното си остава за тяхна сметка...
Не знам как е при Вивател, но кагато баща ми си закри БТК-телефона, имаше възможност да говори по него още дълго време след като спря да го плаща.



Тема Колега по неволянови [re: PeterP@n]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.04.07 12:26



Все едно чета моите премеждия

С тази разлика, че аз пуснах моето писмо " препоръчано ". Сега ме накара да се замисля, че по този начин мога само да докажа, че съм им изпратил писмо, но не и какво му е съдържанието
По дебилна процедура по прекратяване на договрни взаимоотношения не мисля, че съществува някъде

Редактирано от motek на 25.04.07 12:30.



Тема Re: Колега по неволянови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.04.07 17:14



Съществува..."Топлофикация", освен да си продадеш жилището, друг начин няма



По темата - май с новата услуга на МТел (*88-7) прекратяването на договор (едномесечното предизвестие) може и на *88 да става. Остава да придвижиш и моето предложение нов договор и покупка на телефон да става с куриер в дома и съвсем ще забравя къде са ви БЦ-тата

ПП: Ето ти още един пример на дебилно остойностяване на услуга - цената на услугата "събиране на смет и почистване на улици" зависи къде и какъв ти е апартамента, колко голям и колко облагороден...няма никакво значение с колко ти "услужват"



Тема Страшни примеринови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.04.07 18:20



Хвани единият монополист пък удари другата община



Тук става дума за частно търговско дружество, което работи в конкуретна среда и би трябвало да има по-различно, клиентски ориентирано отношение
Както сам установи с новата услуга на МТел (*88-7) някои работят точно в насока на максимално улеснение и пестене на времето на своите клиенти

ПП: Предложението ти е въпрос на време да стане реалност



Тема Re: Страшни примеринови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.04.07 18:43



Точно...само че в обратна посока.
Частното дружество зависи само от пазара и може да си реши каквото си иска, например да ти приеме молбата само, ако почерпиш съответния служител с кафе, при "частника" решава пазара...много хора не харесват вашето условие "едномесечно предизвестие", но така сте си решили, така сте ни предложили договор, така сме го приели. Който не иска - не го приема и не подписва. Но няма сила, освен пазара (клиентите) да ви наложи да го махнете и то индиректно.

Докато "държавата/общината" и монополиста буквално ти поставят условията и няма мърдане; при тях няма клиентски ориентирано отношение по дефиниция...нали, приемаме че искаме да живеем в 21 век и да имаме у нас си ток и вода. Днес чаках 2 (ДВА) часа в една душегубка в централата на Е.ОФФ за да прехвърля партидата на електромера от мое име на това на жена ми, т.е. двамата чакахме щото искат двата подписа. Това са 4 часа=1/2 раб. човекоден за нещо, което може да стане по телефона за 2 минути...да не мечтая, че може да стане с една форма за попълване на сайта им.


И след това по новините току виж чуя как градския ми измислил нова е-услуга за пестене времето на хората при контакти с администрацията.
Айде спирам се, че едно от малкото неща, които ме карат да побеснявам е губивремето от който и да е на който и да е...като видя как нещо може да се свърши дистанционно за минути, но трябва да им ходиш на крака, да висиш с часове и да им се молиш...например да си платиш данъците, дето хранят сичкото чиновник...добре, че НАП откри мин. година, че са измислили Интернет

ПП: По-добре ми говори за нещо приятно - L9...Кога?...при вас?



Тема Re: Страшни примеринови [re: motek]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано26.04.07 14:06



Че то и за М-тел би трябвало да се отнася това:
частно търговско дружество, което работи в конкуретна среда и би трябвало да има по-различно, клиентски ориентирано отношение
Ама нещо много-много не се забелязва!?!




My next?

Тема Re: Страшни примеринови [re: Cтepн™]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано26.04.07 14:09



Абе аз за градския ни не знам, на мен по-скоро ми е любоптно как баща му се оказа изведнъж много ценен кадър за уч......, след като градския стана министър.



За чий ти е тая L9-ка? Я виж това отдолу!


My next?

Редактирано от deadreckoning на 26.04.07 14:12.



Тема Re: Страшни примеринови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано26.04.07 14:27



ПП: Ако разбера нещо.......ти си знаеш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.