Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re:Потвърждавамнови [re: motek]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано19.04.07 23:34



Ако толкова лесно става с Мтел ще имам да те черпя,последния път като опитах да прекратя договора веднага ми изпратха писмо че ако до еди колко си дни не платя ще се занимават по съдебен ред:)

Да не забравяме все пак че е по изгодно да се обадя от Вива до Мтел ,отколкото Мтел до Мтел в собствената им мрежа



Редактирано от DTMF на 19.04.07 23:34.



Тема Re:Потвърждавамнови [re: DTMF]  
Автор motek (ombre)
Публикувано19.04.07 23:47



последния път като опитах да прекратя договора веднага ми изпратха писмо че ако до еди колко си дни не платя ще се занимават по съдебен ред:)
Тоест, искал си да си спреш договора като не си плащаш фактурите?

А тези митове и легенди за еФтинийката.......

, днес имах удоволствието да разбера значението на израза " Евтиното излиза скъпо "



Тема Re:Потвърждавамнови [re: motek]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано19.04.07 23:50



Евтино и качествено, в това е конкуренцията,останалото са празни приказки. Лека нощ:))



Тема Re:Потвърждавамнови [re: DTMF]  
Автор motek (ombre)
Публикувано19.04.07 23:55



Съгласен





Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: Cмexypko]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано20.04.07 09:28



Направо абсурдно. Най-лесно се прекратява договор с Глобул, първо, че няма клаузи за автоматично продължаване и второ след подаване на молба в магазин до 2-3 часа картата е спряна.



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: cтpaннa птицa]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 09:45



Хора стига писахте МОЛБА, вие не сте длъжни с нищо на операторите и няма защо да им се молите за каквото и да било. Правилната дума е заявление за прекратяване на договор. Докога овче мислене, че за всяко нещо трябва да се молим.



Тема Re:Потвърждавамнови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.04.07 13:54



Както беше чудесно казано в един пост - Ако беше толкова чудесно всички щяхме да сме при Вивател

Толкова за Евтино И качествено

Редактирано от Cтepн™ на 20.04.07 13:55.



Тема Re:Потвърждавамнови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.04.07 13:58



Глупости на търкалета.
Прекратявал съм толкова договори с Мтел, колкото ти с никой няма да сключиш - един месец в аванс предупреждаваш и после си плащаш последната сметка и си готов.
На който не му харесва, да не е подписал...пише го на онези листчета, дето е подписвал.



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: nov]  
АвторCмexypko (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 16:06



Поне ми се обадиха че са получили молбата за прекратяване на договора....но кога ще я одобрят не е ясно

също така не можаха да ми отговорят въпреки спазения срок от моя страна дали ще ми бъде начислена такса и за следващия месец....докато сколосат да одобрят молбата



Тема Re: Прекратяване на договорнови [re: Cмexypko]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 18:02



да определено това с Молбата ми хареса! Да беще написал вместо думата молба

Писмено заявление,
Уважаеми дами/господа, с това писмо изразявам писмено желанието си след изтичане на договорения ни период за доставяне на вашите услуги - а именно краен срок ДД,ММ,ГГГГ, да прекратя взаимените ни договорени взаимоошения между нас! След изтичане на тази дата ще считам че условията и клаузите по договора вече няма да важат тъй като го смятам за прекратен, за което писмено ви оведомявам. Евентуалните изисквани от вас парични задължения след този период ще бъдат за ваша сметка, тъй както по същество вече нямаме обрързващо взаимно съгласие.
С уважение...

Аз това им изпрати един ден след като подписа договора. За да не забравя евентуално в бъдеще!

Не знам наистина ти що им си се молил че чек и ще ти разглеждат молбата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.