Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 27.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предложете ми тарифа  
Автор batgonzo (непознат )
Публикувано19.03.07 19:36



Предложете ми тарифа с безплатни минути към вивател и бтк.Мерси предварително!



Тема Re: Предложете ми тарифанови [re: batgonzo]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано19.03.07 22:30



нон стоп,лично време,фрийдъм 30,бонуси безкрай



Тема Re: Предложете ми тарифанови [re: batgonzo]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано20.03.07 00:16



Б2



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: Предложете ми тарифанови [re: batgonzo]  
Автор little_android (androida)
Публикувано20.03.07 09:12



ако си намериш някой служител от бтк - и за тях има много добри оферти. Плюс това програмите - 'служител', 'служител1' и 'служител2' - ако работиш (или имаш познат, който работи) в бюджетната сфера.
Малка корекция - програмите "служител" и "служител1" имат безплатни минути само към вивател.
Що се отнася до плана фриидом30 - той е по-скоро за такива, които искат да приказват извън мрежата на бтк и вивател, т.е. главно с абонати на мтел и глобул. Защото иначе се получава едно меко казано заробване с тия 24 ст/мин (в оптималния случай) към вивател.
И още нещо - всичко зависи от това колко минути на месец искаш да приказваш към вивател и бтк.

Редактирано от little_android на 20.03.07 09:19.



Тема Re: Предложете ми тарифанови [re: little_android]  
Автор batgonzo (непознат )
Публикувано20.03.07 10:49



За съжаление нямам такива познати,а това "бонуси без край" предплатена услуга ли е?Може ли малко повече инфо за него?



Тема Re: Предложете ми тарифанови [re: batgonzo]  
Автор little_android (androida)
Публикувано20.03.07 12:22



бонуси безкрай е предплатена услуга. Представлява следното - при всяко презареждане със стандартните ваучери (от 10, 20 и 50 лв) получаваш съответно 500 смс, 500 мин или 1000 мин+500 смс към всички от мрежата на вивател. А съответните заредени левчета ги използваш за обаждания към други оператори при цени 44ст/мин. Още нещо - такта на тези 500 мин (1000 мин) е 1/1 сек. Т.е. говориш 5 сек разговор - от 500 мин ти остават 499 мин и 55 сек. Друг плюс е че тези бонус минути важат за целия период на валидност на картата - т.е. в най-добрия случай 11 месеца.
Проблема за тази програма е, че вече не се "продава". Промоцията свърши края на миналата година. Но на черния пазар можеш да намериш такива карти за по 30-40 лв. А се "продаваха" само за 3.50 лв (това с промоцията която бяха обявили - да си купиш 5 броя на вестник "труд" или "24 часа" беше и ти дават безплатна такава карта)



Тема Re: Предложете ми тарифанови [re: little_android]  
Автор batgonzo (непознат )
Публикувано21.03.07 11:37



Готина промоция е била.

Редактирано от batgonzo на 21.03.07 11:41.



Тема Re: Предложете ми тарифанови [re: little_android]  
Авторпepпeтo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 16:15



Намира ли му се на някой някоя такава карта за продаване ? Кажете и цената . И как да бъда сигурен , че картата е активирана миналата година ?



Тема Re: Предложете ми тарифанови [re: пepпeтo]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано29.03.07 20:43



Редактирано от DTMF на 29.03.07 20:44.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.