Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Промяна на съобщението на гласовата поща  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 12:30



Здравейте! Ползвам предплатена карта на Вивател. Предстои ми пътуване в чужбина, но се очаква да продължават да ме търсят на този номер. Може ли да запиша съобщение на гласовата си поща в което да се казва на кой номер в чужбина може да ме намериат? Разбирате ли, това съобщение "Вивател ще предаде за вашето обаждане" да го замения примерно с нещо от сорта "Това е телефона на едикой си , в момента съм в чужбина и може да ме намерите на едикой си номер"? Ако може, как става това?

Благодаря!



Тема Re: Промяна на съобщението на гласовата пощанови [re: aз]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано22.02.07 13:08



Ми трябва да си пуснеш гласовата поща, не знам отде става, виж си книжката. И изключи кои ме търси за всеки случай.

>>е няма сигнатура.


Тема Re: Промяна на съобщението на гласовата пощанови [re: toia_be]  
Автор little_android (androida)
Публикувано22.02.07 14:34



Това е начина - и да напишеш в поздрава си това което искаш. Допълвам само, че по този начин ще бъдат вътрени хората, които те търсят. Аз примерно когато чуя гласова поща - моментално затварям.



Тема Re: Промяна на съобщението на гласовата пощанови [re: little_android]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 16:50



Аз примерно когато чуя гласова поща - моментално затварям.

Ей това ме изкефи.

И кво значение има дали ще затвориш моментално или след 5 или след 10 или след 25 секунди?



Тема Re: Промяна на съобщението на гласовата пощанови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор little_android (androida)
Публикувано22.02.07 17:12



просто не ми се говори с нея. Само ако имам нещо спешно - тогава може да благоволя да оставя съобщение



Тема Re: Промяна на съобщението на гласовата пощанови [re: little_android]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 18:37



В сайта на Вивател видях, че гласовата поща се пуска след 30 сек. Може ли да се направи така, че да се пуска веднага?



Тема Re: Промяна на съобщението на гласовата пощанови [re: aз]  
Автор ssnaiperr ()
Публикувано22.02.07 20:45



По принцип интервала от време е от 5 до 30 секунди (ти можеш да избереш за колко време да си я пусниш) но когато телефона ти е изключен или не си в обхват се включва атоматично





Тема Re: Промяна на съобщението на гласовата пощанови [re: aз]  
Автор cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано23.02.07 12:01



Активирането на гласова поща дтава по средния начин
1.Изпраща се смс на 9110 със съдържание Да, написано на латиница с главни букви
2.Оттам изпращат съобщение, че гласовата поща е активирана
3.От менюто за пренасочване на разговорите се избират една по една отделните опции, които в различните апарати сигурно имат различни наименования, но по смисъл са: когато е заето;когато телефонът е изключен;кагато е извън покритие;кагато абонатът на отговаря. Само на последната опция може да се избират секунди-от 5 до 30, при другите става автоматично. Пренасочванията стават към +395870 ...........(пише се номерът).
4.Избира се гласовата поща от бутона и се правят настройки по менюто-има гласово меню, което насочва добре. Тук именно се записва самото съобщение"Моля потърсете ме на номер...."
Това е. След такава настройка всеки, който те търси, ще получава това съобщение, което си записал.

Редактирано от cвeтпeн на 23.02.07 12:05.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.