Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 07.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Защо Вивател лъже във всичките си реклами!?!?  
АвторAнreл Димитpoв (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 11:54



Купих си SIMпатичният пакет на Вивател, та срещу 15лв на месец да се джафкаме с жена ми за без пари. Даже има и 50 безплатни минути. Супер!?! 50 безплатни минути към ВИВАТЕЛ и ФИКСИРАНИ МРЕЖИ.

. Екстра!?!? Имам приятели във Емил Марков - София, които ползват така наречената услуга 3 или 5 или 6 в 1 - както там прецените да я наречете. Въпросният пакет включва Интернет, кабелна телевизия и ТЕЛЕФОН. Няма да казвам кой е оператора, за да не прозвучи като реклама. Само ще кажа, че започва с Орби и завършва на тел. Набирам с кеф от новата си карта с 50 безплатни минути към фиксирани оператори и .................. "разговорът не може да бъде осъществен". А, явно имам проблем с картата. Я да пробвам с телефона на жената - пак неще. Слагам си гръцката карта (разбирай Глобул) и....о небеса, набирам без проблем. Полазват ме съмнения. Я да звънна на 123 - пише, че ще има повече информация. Обаче нещо не мога да се свържа - чакам, чакам, па се отказвам. Опитвам по-късно. А-а-а-а тоя път ми вдигат. Опитват се да са любезни. Малко трудно се ориентират какво ги питам ама нищо. И.........край на приказката.
Обобщеният извод от цялото ми преживяване е следният. От карти на Вивател може да се избира само БТК. Никакъв друг стационарен телефон. Във всички реклами на сайта на Вивател пише - КЪМ ФИКСИРАНИ ОПЕРАТОРИ, а не КЪМ БТК. Загледах се в телевизионните им реклами - същото. Това ли е новото лице на телекомуникациите - усмивки и т.н. Този пост не цели да дискредитира самият тарифен план. Пиша, щото съм ядосан, че тия мошеници от БТК ни правят на луди.



Тема Re: Защо Вивател лъже във всичките си реклами!?!?нови [re: Aнreл Димитpoв]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано08.02.07 12:26



Да,прав си.Този проблем съществува.Имам добро мнение за Вивател,но специално в това отношение наистина показват некоректно поведение.И мисля че трябва да променят тази реклама с включените минути.Но ще видим,а ти междувременно си търси правата...



Тема Re: Вярно е и не само за Симпатия-танови [re: Aнreл Димитpoв]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 14:10



Мисля че имаше проблеми с набирането , както и със софтуера , още когато тръгнаха първите предплатени карти на Вивател. И аз си бях купил , но я хвърлих.

Впрочем, забелязали ли сте, че в сайта на Вивател информацията по принцип е много оскъдна ?! Отворя примерно некой тарифен план и ме препращат за повече подробности на еди кой си телефон. В това отношение могат да се поучат от Глобул, където каквото и да потърся като цени и тарифи го намирам написано коректно и в детайли и точно там, където му е мястото.



Тема Re: Вярно е и не само за Симпатия-танови [re: koko]  
Автор cyg (<>)
Публикувано08.02.07 16:28



Е, къде са Глобул, а къде назад са Вивател! Предполагам това е умишлена политика от страна на Вивата - минимум информация на сайта. А това с "фиксираните" мрежи си е чист гаф.



Тема Re: Вярно е и не само за Симпатия-танови [re: koko]  
Автор mimosh ()
Публикувано08.02.07 17:14



Какво не ти харесва в сайта, каква повече информация искаш за тарифния план от това с кой на колко стотинки говориш и по кое време??!?!?!?!?!?!?

Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!


Тема Re: Защо Вивател лъже във всичките си реклами!?!?нови [re: Aнreл Димитpoв]  
АвторbTk (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 18:42



Мисля че и този оператор дето започва с орби трябва да положи усилия за това да има взаимна свързаност с вивател. Ми що като имаш проблем не звънеш и на оператора дето започва с орби и да ги питаш кога ще сключат такъв договор.



Тема Re: Защо Вивател лъже във всичките си реклами!?!?нови [re: bTk]  
Автор cyg (<>)
Публикувано08.02.07 19:47



Смееш ли да потвърдиш, че понятието "фиксирани" мрежи от рекламата включва не само БТК? Това е основния проблем в рекламата. Взаимната свързаност е друг проблем, който все още май не е решен.



Тема Re: Абе тези кусури никак не санови [re: cyg]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 21:42



случайни. Гафът с подвеждащата реклама - също. Не вярвам да е от недоглеждане или некадърност. Дори да е така, още по-зле - значи въобще не може да се разчита на тоз оператор и предлаганите от него услуги. Поне засега.



Тема Re: Абе тези кусури никак не санови [re: koko]  
Авторbio (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 22:43



Съгласен съм, че това е гаф и то голям, но има и други фиксирани мрежи (освен БТК и орбител). Т.е може да има свързаност към кейбъл бг и спинет. А предполагам, че свързаността м/у вивател и орбител е въпрос на време. Прехваленият глобул е може би операторът, чиито услуги са в най-статуквово положение. Първият мегабайт интернет е 6 лв за абонаментни планове - чудесно. Вярно пакетите интернет са по-евтини от тези на мтел, но десетократно по-скъпи от вивател. Безплатните разговори се плащат или са ограничени :).



Тема Re: сайтоветенови [re: mimosh]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано09.02.07 09:31



И аз съм на мнение, че сайта на Вивател куца. Ориентацията в него е трудна. А за промоциите като ги намериш ти се отваря някаква голяма рекламна картинка и почти никаква информация. Сайта на М-Тел също е неудобен, търсих наскоро в него информация за една промоция, така я бяха скрили, че не може повече, вместо да я сложат на видно място. За пример в това отношение е сайта на Глобул. Началната страница не е така безсмислено претрупана в сравнение с тази на М-Тел. Ориентацията за всичко е много лесна и получаваш изключително подробна и същевременно компактно поднесена информация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.