Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Re : А така !нови [re: koko]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано09.02.07 22:34



Ммм. И какъв си избра? ... Аз много умувам дали да не пробвам един път и AMD, че много ги хвалят. ... Получих добра оферта за един Sempron, казват почти не грее, ама пък модела е хич без интерфейси. Няма COM, няма LPT, нито флопи... А пък аз съм си фен на добрите стари технологии. Сегашния ми е Compaq EVO N1020V. Има си Floppy, LPT, IR, i1394, USB2.0, Combo Drive, PCMCIA и бла бла дивотии. Че даже и дисплей си има. ;о))) Шегувам се, разбира се.

Щирлиц



Тема Re: Re : Аааааа, знаеш ти.нови [re: Щиpлиц]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 23:24



Аз на моя нема да му споменавам името , щото урочасат ли го - край . Щото не съм някой суеверен, че да вярвам на ония, дето развалят магии.





Тема Re: Re : Аааааа, знаеш ти.нови [re: Щиpлиц]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 23:28



Аз на моя нема да му споменавам името , че урочасат ли го - край . Щото не съм някой суеверен, че да вярвам на ония, дето развалят магии.





Тема Re: Соринови [re: Щиpлиц]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 23:30



Малко проблеми с нета имах, та поста ми излезе 2 пъти. Ама карай, тъкмо темата да е все отгоре.





Тема Re: Защо Вивател лъже във всичките си реклами!?!?нови [re: Aнreл Димитpoв]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 00:29



А може ли от телефонни постове на тези въпросни алтернативни телекоми да се избират Вивател номера?

Защото ако да, значи не е във взаимната свързаност проблемът, а в некоректността на Вивател...



Тема Re: Защо Вивател лъже във всичките си реклами!?!?нови [re: Vivata]  
Автор T-Mobile (Вече в България)
Публикувано10.02.07 00:50



Да, през повечето, включително и споменатия алтернативен телеком, може да се набира Вивател.
И да, проблемът е във взаимната свързаност. И както е тръгнало, проблемът ще се реши едва когато Вивател вземат 20% пазарен дял или когато продадат БТК и Вивател на различни комании...


Кой има полза от тази липса на комуникация и кой има вреда, няма да коментирам. Само ще спомена, че Вивател има около 2 пъти повече абонати от сумарния брой за всички алтернативни телекоми. И също, че по-големите от алтернате оператори от доста време имат споразумения за взаимна свързаност и безпроблемна двупосочна връзка с Мтел и Глобул.



Тема Re: Re Е да аманови [re: DTMF]  
Автор T-Mobile (Вече в България)
Публикувано10.02.07 01:08



Тел. номера в 39 от най-големите градове

А иначе телефон няма проблем да има и в най-малкото село, с номер от най-близкия град.
Нямаше да е некоректна рекламата на Вивател за цени с фиксирани оператори, ако имаха връзка дори само с една от другите стационарни мрежи...



Тема Re: Така е.нови [re: T-Mobile]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 11:46



И са некоректни не само в рекламата. Погледни им сайта на Вивател - оскъдна информация и труднодостъпна при това. Май тактиките им за лов на клиенти не са от най-добрите.





Тема Re: Така е.нови [re: koko]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано10.02.07 15:02



ти неграмотен ли си бе..

Инфото в сайта им е ясно и точно, обявени са всички цени на всички тарифни планове



Тема Re: Не съм неграмотен бе.нови [re: pegasO7]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 23:09



Готин съм.

А за инфото в сайта на Вивател хич не ми говори. Радвам се, че съм и любознателен и успявам някак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.