Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 21.09.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема оферта от Вивателнови  
Автор cyg (<>)
Публикувано23.01.07 08:16



Получих следното предложение:

Бих искала да Ви представя офертата на VIVATEL за бизнес абонати.
Възползвайте се от:
...
Безплатно запазване на досегашните ви номера (независимо дали ползвате Mtel или Globul)
...

Останалите предложения не са толкова интересни, но това със запазването на номера ме заинтригува. Нали все още няма споразумение с Мтел за такова нещо? Как ще го направят Вивател, или писмото е подготвено отпреди и сега се изпраща автоматично?



Тема Re: оферта от Вивателнови [re: cyg]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 09:36



Предполагам, че става въпрос само за номера без префикса! Префикса ще си бъде 0878.



Тема Re: оферта от Вивателнови [re: мишo]  
Автор little_android (androida)
Публикувано23.01.07 10:16



Не знам доколко си прав в предположението - не станаха ли доста вече абонатите на договор (поне 200000-250000 трябва да са). При това положение е малко трудно вече да се намират номера, съвпадащи с глобулски или мтелски.
А и плюс това хората не се научиха, че префикса е "087", а не "0878". Един пример когато става въпрос за стационарни телефони и кода на София е 02, защо никой не казва че кода е "029" или "028"?
По-скоро си мисля, че вивател е купил целия номерационен потенциал и вече дава възможност да избираш номера започващи да кажем с '3' или '4' или '9' например.

Редактирано от little_android на 23.01.07 10:18.



Тема Re: оферта от Вивателнови [re: little_android]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 13:21



Благодаря за уточнението!! Не обаче това е същественото тук!!! А това че ако номера ми 0888123456, няма да е същия при вивател!!! А 087х123456!!! Това имах впредвид, а не някой да ми уточнява кой е префикса. Знам, че е 087, но до момента във вивател все още следващата цифра е 8 за абонаментна програма и 7 за предплатена.



Тема Re: оферта от Вивателнови [re: cyg]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано23.01.07 16:45



Май имат предвид точно преносимостта. Явно очакват скоро да бъде въведена.



Тема Re: оферта от Вивателнови [re: labarum]  
Автор cyg (<>)
Публикувано23.01.07 18:24



Скоро, скоро, дали пак няма да чакаме някой първи април

. А може би искат да окажат натиск върху Мтел...



Тема Re: оферта от Вивателнови [re: cyg]  
Авторd2 (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 17:51



Това означава , че при Вива за бизнес абонатите няма да има такса за пренасяне на мобилните номера естествено когато услугата се въведе към края на тази или началото на другата година.



Тема Re: оферта от Вивателнови [re: little_android]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано26.01.07 00:02



По-скоро си мисля, че вивател е купил целия номерационен потенциал и вече дава възможност да избираш номера започващи да кажем с '3' или '4' или '9' например.

от кого са го купили?



Тема Re: оферта от Вивателнови [re: Zo]  
Автор little_android (androida)
Публикувано26.01.07 09:54



не знам кой (коя институция) раздава номерационния план, за да кажа от кого са го купили. Но това е само предположение.



Тема Re: оферта от Вивателнови [re: little_android]  
Автор Чo :)Модератор (търси Дипл. раб)
Публикувано26.01.07 11:05



Всичко след 087 е на Вивател, без значение кои са цифрите след това.
Това, че в момента предлагат само с 7 и 8 си е тяхно решение.
Имат и с 1, както и с 0 за гласове пощи.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.